Роси, време е да си ходиш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот icko65 » 09 дек 2017 21:54

sizif написа:
icko65 написа:
sizif написа:
icko65 написа:Вий кво искате?Левски да мачка?Няма да стане...Те Лудогорец дръпнаха ръчната.Нали Тирето трябва да е шампион.


Явно Тирето ти е влязло много навътре.Жал ми е за теб.

На мен пък за теб хич не ми е жал...Щом Тирето е твоя ЦСКА не само навътре а ми и външно го поемаш.


ЦСКА не ми е живота бе шушляк.Жал ми е за типове като теб които нямат никакви ценности а само омраза.

Малоумник..Къде писах че ЦСКА ти е живота?Оценки давай в родата си..Нямал съм ценности..Как разбра бе говно?
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот sizif » 09 дек 2017 22:02

icko65 написа:
sizif написа:
icko65 написа:
sizif написа:
icko65 написа:Вий кво искате?Левски да мачка?Няма да стане...Те Лудогорец дръпнаха ръчната.Нали Тирето трябва да е шампион.


Явно Тирето ти е влязло много навътре.Жал ми е за теб.

На мен пък за теб хич не ми е жал...Щом Тирето е твоя ЦСКА не само навътре а ми и външно го поемаш.


ЦСКА не ми е живота бе шушляк.Жал ми е за типове като теб които нямат никакви ценности а само омраза.

Малоумник..Къде писах че ЦСКА ти е живота?Оценки давай в родата си..Нямал съм ценности..Как разбра бе говно?


Доказваш го всеки път умнико
Нищо общо нямате с Апостола

CSKA_FEN4E
Мнения: 841
Регистриран на: 02 авг 2011 15:52
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот CSKA_FEN4E » 09 дек 2017 22:36

Купихте мача в Русе и се помислихте за голям отбор но дойде един истински мач срещу голобрадите момчета на Славия и едвам взехте 1т.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот Elliah » 09 дек 2017 23:18

Купуването на мачове, съдии и титли е изначален прийом на един виден ловешки бизнесмен, дето си докара отбора в София.

Бегай да си играеш във вашия форум :)

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот a4ama4ko » 09 дек 2017 23:53

Коментар на Томислав Русев:

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... yri-462293

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот bsz1916 » 10 дек 2017 07:27

Не забравяйте че Люпко също започна с много слаби мачове , но после ви стабилизира отбора . И точно когато трябваше да бере плодовете на труда си се намериха " разбирачи " които го плюеха и принудиха да си тръгне . Той също ( както и почти всички успели треньори ) започна първо със стабилизирането на защитата . Вчера ми беше много смешно , как треньор като Вили Вуцов , който на всеки 5 години поне 4 е безработен в България , дава оценки на треньор водил отбори от елита на Италия .

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот Sisi 1914 » 10 дек 2017 07:33

След като загубите точки му искате оставката, а при победа си кротувате!
:o
Левски завинаги в моето сърце![

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот bsz1916 » 10 дек 2017 09:10

Captain Stottlemeyer написа:Не съм аз този, който да дава акъл на треньора на "Левски", но според мен Мапуку трябваше да влезе в игра много, много по-рано... :(

Левски е много години без трофей и може би затова вниманието да е насочено повече към купата , където вероятността за спечелване на такъв е по - голяма - особено след като Лудогорец продължава в ЛЕ и турнира за купата едва ли е приоритет за разградчани . В този сгъстен цикъл ротациите са нещо нормално . Наистина е грешка че Мапуко не влезе на почивката или поне през първите минути на второто полувреве , но явно треньорът се е заблудил , че след 1:0 мача е решен , както се получи при много други срещи . Според мен се предава прекалено голямо значение на това равенство като нещо извънредно - все пак това е столично дерби , при това вече то е ЕДИНСТВЕНОТО такова . Да не забравяме че преди няколко години този мач пак завърши 1:1 и тогава резултатът от него беше далеч по - важен за Левски .

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот Sinite ot Sofia » 10 дек 2017 09:28

Време разделно, или как очакванията просто не се оправдаха. Да (НЕ) ме извинят всички Росевисти, но това да нямаш грам прогрес за няколко месеца, а напротив, е показателно. Този човек действително не е слаб треньор, но не е треньора за любимия ни Левски. Мъка ми е като гледам отбора в синьо да играе на контра в нашето жалко турнирче ППЛ, да чака Септември на центъра... да вкараме гол и после създаването на положения да се счита за строго забранено, сакън да не се поуголим. Изобщо няма да коментирам работата на Дельо със смените. Така и не се намери някой, който да му обясни на клетия италианец какво е Левски, как трябва да изглежда, как се играе навсякъде в България срещу нас. Никой не се намери да му обясни, че играейки агресивно, с желание и непримиримост, с атаки и левскарски дух, дори да загубим, хората ще изпратят футболистите с аплодисменти. Ето това е Левски и винаги е бил. Тия заучени фрази за "трябва време" или "оставете Роси да разбира повече от вас" си ги повтаряйте всеки път след като гледате продукция като снощната, има мегдан, още ще има. Не зная защо си мислите, че сте повече левскари или някакъв фактор, че разбирате и т.н., че ние сме фейсбук драскачи, платени индивиди.. не ние сме от Левски и това в момента е безобразие. Роси, айде към Ботуша.
И още нещо - вземете елате на стадиона, "левскари"!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот damyanov1963 » 10 дек 2017 10:11

CSKA_FEN4E написа:Купихте мача в Русе и се помислихте за голям отбор но дойде един истински мач срещу голобрадите момчета на Славия и едвам взехте 1т.

А вас, ако не ви беше купил един от Микре, сега на кой щеше да си ФЕН4Е?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта