Роси, време е да си ходиш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот sizif » 09 дек 2017 20:19

icko65 написа:Вий кво искате?Левски да мачка?Няма да стане...Те Лудогорец дръпнаха ръчната.Нали Тирето трябва да е шампион.


Явно Тирето ти е влязло много навътре.Жал ми е за теб.
Нищо общо нямате с Апостола

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот bsz1916 » 09 дек 2017 20:20

Има няколко човека които когато не са в Левски винаги създават интриги и тровят атмосферата в отбора - особено активни са когато усетят че в Левски има пари . Мисля че вие ло - добре ги познавате . А иначе вината не е в треньора - основната причина е че на терена вече няма левскари , а това не отговаря на традициите на този отбор .

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот limon » 09 дек 2017 20:23

То ако говорим за вина футболистите имат най-малка. Не са се самопоканили в отбора , виновни са ръководство и треньор.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот 7 е добро число » 09 дек 2017 20:24

Роси ще направи Литекс шампион .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот icko65 » 09 дек 2017 20:26

sizif написа:
icko65 написа:Вий кво искате?Левски да мачка?Няма да стане...Те Лудогорец дръпнаха ръчната.Нали Тирето трябва да е шампион.


Явно Тирето ти е влязло много навътре.Жал ми е за теб.

На мен пък за теб хич не ми е жал...Щом Тирето е твоя ЦСКА не само навътре а ми и външно го поемаш.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот sizif » 09 дек 2017 20:35

icko65 написа:
sizif написа:
icko65 написа:Вий кво искате?Левски да мачка?Няма да стане...Те Лудогорец дръпнаха ръчната.Нали Тирето трябва да е шампион.


Явно Тирето ти е влязло много навътре.Жал ми е за теб.

На мен пък за теб хич не ми е жал...Щом Тирето е твоя ЦСКА не само навътре а ми и външно го поемаш.


ЦСКА не ми е живота бе шушляк.Жал ми е за типове като теб които нямат никакви ценности а само омраза.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 дек 2017 20:44

Не съм аз този, който да дава акъл на треньора на "Левски", но според мен Мапуку трябваше да влезе в игра много, много по-рано... :(
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот a4ama4ko » 09 дек 2017 21:02

След днешния мач ми се иска всички апологети (за същите уточнявам, че използваната дума е в множествено число, а значението й е "защитник", "възхвалител") на г-н Роси да изразят своите аргументи в полза на проведената по този начин, с тези състезатели, с тази постройка и с така направените смени игра на отбора на "Левски".

Този човек (г-н Роси), ако има малко чест, трябва максимално бързо да си събере багажа и да се отправи към Италия.

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот a4ama4ko » 09 дек 2017 21:22

bsz1916 написа:Има няколко човека които когато не са в Левски винаги създават интриги и тровят атмосферата в отбора - особено активни са когато усетят че в Левски има пари . Мисля че вие ло - добре ги познавате . А иначе вината не е в треньора - основната причина е че на терена вече няма левскари , а това не отговаря на традициите на този отбор .


Начинът, по който се изиграва даден мач, състезателите, които се пускат в игра, смените, настройката и мотивацията на футболистите зависи поне 90 % от работата на треньора. За днешния и за всички останали тъпи мачове на "Левски" има вина треньора и неговото име е Роси.

a4ama4ko
Мнения: 66
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18

Re: Роси, време е да си ходиш

Мнениеот a4ama4ko » 09 дек 2017 21:26

Captain Stottlemeyer написа:Не съм аз този, който да дава акъл на треньора на "Левски", но според мен Мапуку трябваше да влезе в игра много, много по-рано... :(


Мапуку, Яблонски, Панайотов - футболисти в добра спортна форма, настроене за игра и възможности да смачкат смешния отбор от Овча купел, очевидно само за г-н Роси не са подходящи за днешия мач. С днешния мач г-н Роси за поред път доказа, че не е подходящ за треньор на "Левски". Роси е неадекватен за българския футбол и е неадекватен за Левски.
Последна промяна от a4ama4ko на 09 дек 2017 23:05, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта