Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот boabbb » 23 ное 2017 13:56

1982 написа:
CSKA 78 написа:Брато, факт е че победихме Лц на техния стадион, при това с човек по-малко!


Бихте ги едва веднъж, докато за последната година и половина те ви биха 3 пъти, 2 от тях като гост, единият даже беше с някакъв експериментален състав ......


Малко е нагло да викаш "експериментален състав" за играчи, някои от които са купувани за по 1.5 - 2млн. евро :idea: А иначе, че за тая победа ни върза - абсолютен факт :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот W84me » 25 ное 2017 00:14

Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот delqnski47 » 25 ное 2017 01:19

W84me написа:Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Вас с какво сме ви ощетили...че сте трети,а не втори ли. :lol: Ужас.Тва второ място братче.Ей,златно е.Ама ви разбирам.Дет се вика -
''камъка си тежи на мястото си''... :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот kiril.a.d » 25 ное 2017 12:27

W84me написа:Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Дa, нaй-ощетен е бългaрския футбол! - 6 години от Домусa, преди товa 2 години от Гришaтa, преди товa от компaниятa Стaнишев, Догaн, Бaтков...И излизa, че ЦСКА, от 11 години е ощетявaн, нaли? ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот Кашчей » 25 ное 2017 16:01

delqnski47 написа:
W84me написа:Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Вас с какво сме ви ощетили...че сте трети,а не втори ли. :lol: Ужас.Тва второ място братче.Ей,златно е.Ама ви разбирам.Дет се вика -
''камъка си тежи на мястото си''... :mrgreen:


Отново си неадекватен в коментара си! Да, ощетен е българският футбол, ощетена бе и държавата, но тя сама си го направи. Миналата година се видя, че у нас не е важно кой на кое място е, защото винаги може да се промени форматът на първенството, за да се "ощети" един клуб. Толкова сте жалки с тоя рев за ощетяване, че дори вече не е смешно! Нещо нямам спомен да си защитавал така "Литекс-Ловеч" преди да си смени името?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот delqnski47 » 25 ное 2017 17:18

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
W84me написа:Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Вас с какво сме ви ощетили...че сте трети,а не втори ли. :lol: Ужас.Тва второ място братче.Ей,златно е.Ама ви разбирам.Дет се вика -
''камъка си тежи на мястото си''... :mrgreen:


Отново си неадекватен в коментара си! Да, ощетен е българският футбол, ощетена бе и държавата, но тя сама си го направи. Миналата година се видя, че у нас не е важно кой на кое място е, защото винаги може да се промени форматът на първенството, за да се "ощети" един клуб. Толкова сте жалки с тоя рев за ощетяване, че дори вече не е смешно! Нещо нямам спомен да си защитавал така "Литекс-Ловеч" преди да си смени името?!

Защо си мислите,че личните ви проблеми на част от вас са и НАШИ проблеми?Ма оправяйте се бе. 8-) В живота е така.Кво сте седнали тука да ми разтягате локуми.Имате си проблеми - оправяйте се.Пишете там на прокурори,съдилища,тва онова.А като на някой не му изнася нашия "рев" да не ни слуша.Както аз не слушам вашия рев за глупости,така и аз.Всеки да си живурка и тва е.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот Кашчей » 25 ное 2017 19:09

delqnski47 написа:
Кашчей написа:
delqnski47 написа:
W84me написа:Най-ощетен е българския футбол, самото допускане на това нещо до първото ниво е ОЩЕТЯВАНЕ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Вас с какво сме ви ощетили...че сте трети,а не втори ли. :lol: Ужас.Тва второ място братче.Ей,златно е.Ама ви разбирам.Дет се вика -
''камъка си тежи на мястото си''... :mrgreen:


Отново си неадекватен в коментара си! Да, ощетен е българският футбол, ощетена бе и държавата, но тя сама си го направи. Миналата година се видя, че у нас не е важно кой на кое място е, защото винаги може да се промени форматът на първенството, за да се "ощети" един клуб. Толкова сте жалки с тоя рев за ощетяване, че дори вече не е смешно! Нещо нямам спомен да си защитавал така "Литекс-Ловеч" преди да си смени името?!

Защо си мислите,че личните ви проблеми на част от вас са и НАШИ проблеми?Ма оправяйте се бе. 8-) В живота е така.Кво сте седнали тука да ми разтягате локуми.Имате си проблеми - оправяйте се.Пишете там на прокурори,съдилища,тва онова.А като на някой не му изнася нашия "рев" да не ни слуша.Както аз не слушам вашия рев за глупости,така и аз.Всеки да си живурка и тва е.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот delqnski47 » 25 ное 2017 19:34

Кашчей написа:...

Грам не ме вълнуват квалификации от форумни безживотници.Няма какво да ми го подчертаваш.А държавата дали ще бъде ощетена или не, ще се разбере в близките месеци ,в зависимост от това дали Ганчев ще плати или няма да плати.Това е обективният коментар.Аз обаче имам един въпрос:
С какво и по какъв начин е ''ощетен българският футбол'',при положение че навсякъде където гостува ЦСКА-София докарва огромни приходи от билети за български мач на съответния домакин?Това ли е ''ощетяването'',адекватнико?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот Кашчей » 25 ное 2017 19:46

delqnski47 написа:
Кашчей написа:...

Грам не ме вълнуват квалификации от форумни безживотници.Няма какво да ми го подчертаваш.А държавата дали ще бъде ощетена или не, ще се разбере в близките месеци ,в зависимост от това дали Ганчев ще плати или няма да плати.Това е обективният коментар.Аз обаче имам един въпрос:
С какво и по какъв начин е ''ощетен българският футбол'',при положение че навсякъде където гостува ЦСКА-София докарва огромни приходи от билети за български мач на съответния домакин?Това ли е ''ощетяването'',адекватнико?


Не усещаш ли, че се изпускаш повече от необходимото, или скрит зад правата си си позволяваш квалификации към потребител?! Виж си първо заглавието на темата, лично твоята тема, и след това пиши кой плачел и кой не, за щяло и нещяло!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: Ощетяван ли е ЦСКА-София или не?

Мнениеот tochavos » 25 ное 2017 19:48

Кашчей написа:
delqnski47 написа:
Кашчей написа:...

Грам не ме вълнуват квалификации от форумни безживотници.Няма какво да ми го подчертаваш.А държавата дали ще бъде ощетена или не, ще се разбере в близките месеци ,в зависимост от това дали Ганчев ще плати или няма да плати.Това е обективният коментар.Аз обаче имам един въпрос:
С какво и по какъв начин е ''ощетен българският футбол'',при положение че навсякъде където гостува ЦСКА-София докарва огромни приходи от билети за български мач на съответния домакин?Това ли е ''ощетяването'',адекватнико?


Не усещаш ли, че се изпускаш повече от необходимото, или скрит зад правата си си позволяваш квалификации към потребител?! Виж си първо заглавието на темата, лично твоята тема, и след това пиши кой плачел и кой не, за щяло и нещяло!

Кашчейчо питат те нещо - отговори, недей овърта. Пак си се устремил към трол на годината - два пъти подред ще си е постижение.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта