Не били компютри, а компоти.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот ELFen » 10 ное 2017 10:48

gihuelo написа:
ELFen написа:
Отговорите са прости - Етър на този етап не е дразнител и мача така е протекъл, че не е имало предпоставки за изява, но историята помни достъчно потршени от споменатите фенове , трибуни / като прибавям тук и пожара на Лазур от жълтите/...
Разбира се - плексигласа не е искан, но е предпазна мярка поради близостта с терена, до момента на цялостната реконструкция, което е въпрос на месеци :!:
На последния поставен въпрос - ако съм наясно, че вземам упойващи вещества и скандирам "смърт", ако съм замерял съседната публика и терена с пиротехника , ще проявя разбиране, че съм потенциално опасен и евентуално хората се страхуват от мен и са взели, макар и причиняващи неудобство мерки :idea:

Ти през една минута си мениш мнението! Да ти припомня ли какво каза преди 10 минути? Че плексигласа е поискан от гостуващите агитки! Сега казваш ,че не бил поискан :) Оставям те да се изясниш със себе си. :) Или викаш защо аз да не излъжа пък ако се хване някой добре :)

Аз съм на ясно, но ти си този който отделя думите от цялото изречение и се прави на интересен!

плексигласа бе сложен, по искане на гостуващи фенове, че няма добра видимост от пречещи предпазни тръби и така публиката се доближава достатъчно опасно до терена...и на тях бе обяснено, че това е временно докато започне реконструкцията - няма да се събарят готови основи на структурата

Толкова от мен :!:
висша математика:314 :idea:

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот gihuelo » 10 ное 2017 11:10

ELFen написа:
gihuelo написа:
ELFen написа:
Отговорите са прости - Етър на този етап не е дразнител и мача така е протекъл, че не е имало предпоставки за изява, но историята помни достъчно потршени от споменатите фенове , трибуни / като прибавям тук и пожара на Лазур от жълтите/...
Разбира се - плексигласа не е искан, но е предпазна мярка поради близостта с терена, до момента на цялостната реконструкция, което е въпрос на месеци :!:
На последния поставен въпрос - ако съм наясно, че вземам упойващи вещества и скандирам "смърт", ако съм замерял съседната публика и терена с пиротехника , ще проявя разбиране, че съм потенциално опасен и евентуално хората се страхуват от мен и са взели, макар и причиняващи неудобство мерки :idea:

Ти през една минута си мениш мнението! Да ти припомня ли какво каза преди 10 минути? Че плексигласа е поискан от гостуващите агитки! Сега казваш ,че не бил поискан :) Оставям те да се изясниш със себе си. :) Или викаш защо аз да не излъжа пък ако се хване някой добре :)

Аз съм на ясно, но ти си този който отделя думите от цялото изречение и се прави на интересен!

плексигласа бе сложен, по искане на гостуващи фенове, че няма добра видимост от пречещи предпазни тръби и така публиката се доближава достатъчно опасно до терена...и на тях бе обяснено, че това е временно докато започне реконструкцията - няма да се събарят готови основи на структурата

Толкова от мен :!:


09:15 ELFen:...плексигласа бе сложен, по искане на гостуващи фенове
10:33 ELFen:...Разбира се - плексигласа не е искан, но е предпазна мярка поради близостта с терена
10:48 ELFen:...плексигласа бе сложен, по искане на гостуващи фенове

Толкова и от мен. :!:

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот peliforewer » 10 ное 2017 11:31

Големи сте олигофрени,как не можете да разберете че най-добрия начин да се опазят гостуващите фенове от прелитащите топки е като се изгради шумозаглушаваща ограда :) .Не е лошо да се помисли и за здравето на феновете на домакините че току виж някоя топка ги удари,сложете им шумоизолираща преграда,пазете ги,не са толкова много че да ги подлагате на риск.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот TristaNNN » 10 ное 2017 11:46

А, и тия от Разград са излязли с декларация - викат да им турите една крушка и да изчистите химическите тоалетни във вашия сектор за гости. Ебаси купонЯ става тия дни. :mrgreen:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... rad-457855
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот delqnski47 » 10 ное 2017 11:59

peliforewer написа:Големи сте олигофрени,как не можете да разберете че най-добрия начин да се опазят гостуващите фенове от прелитащите топки е като се изгради шумозаглушаваща ограда :) .Не е лошо да се помисли и за здравето на феновете на домакините че току виж някоя топка ги удари,сложете им шумоизолираща преграда,пазете ги,не са толкова много че да ги подлагате на риск.

Много ме кефи как през цялото време ние говорим за едно,а останалите говорят за нещо съвсем различно. :lol: И почват да дават примери с Армията,все едно че там имаме такава ограда.Другият път като направим жива верига от стюарди и полиция около феновете им и сложим един танк отпред и те като почнат да циврят ние ще кажем ''Ми то.....в Разград да не е по ''чисто'' ''. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3096
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот suni » 10 ное 2017 12:01

suni написа:Босът на Славия Венци Стефанов също изрази пълна подкрепа към позицията на ЦСКА, Берое и Етър относно сектора за гости в Разград.

„Какви се тези нечовешки условия, какво е това самоуправство, какво е това деребействане в българския футбол. Аз съм против това и винаги ще бъда против. Искам да знам ръководствата на Ботев и Локомотив Пд попитаха ли феновете си, преди да се разграничат от позицията относно условията, които предлага секторът за гости в Разград. Или някой им се е обадил и са дали задна. Ако е така, е позорно. Винаги съм казвал, че най-лошото е да си наведен.

Няма фен, който да се чувства комфортно в сектора за гости в Разград. Сега разбирам, че привържениците на Ботев са подкрепили позицията на ЦСКА и вече всичко ми става ясно… Пак казвам, срамно е, когато някои ръководители на футболни клубове се навеждат за жълти стотинки“, коментира Венци Стефанов пред „Тема спорт“.

:?
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот delqnski47 » 10 ное 2017 12:01

suni написа:
Mинистърът на спорта Красен Кралев за първи път се нае с оповестяването на кратък срок, в който ще бъде даде старт на процедурата за провеждане на търга за базите на ЦСКА. В предаването „Тази сутрин“ на bTV Кралев заяви, че е паднала и последната пречка за това.

Никой няма търпение да чака новия закон – ръководството, феновете, всички. Затова и процедурата ще бъде проведена действащото в момента законодателство. Очаквам това да се случи до една, най-много две седмици. Преди няколко дни в ММС постъпиха 273 000 лева за данъци, преведени по сметката от Гриша Ганчев и това ни позволи да започнем регистрирането на дружеството за провеждане на търга“, сподели Кралев.

Министърът бе категоричен, че наддаването за базите на „Българска армия“ и Панчарево ще бъде проведено честно и всеки от заявилите участие ще има равен шанс да спечели.

:?

Тая тема няма кво да я коментираме.Докато не почне черно на бяло тоя търг няма смисъл.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот TristaNNN » 10 ное 2017 12:07

Офтопик:
delqnski47 написа:
suni написа:
Mинистърът на спорта Красен Кралев за първи път се нае с оповестяването на кратък срок, в който ще бъде даде старт на процедурата за провеждане на търга за базите на ЦСКА. В предаването „Тази сутрин“ на bTV Кралев заяви, че е паднала и последната пречка за това.

Никой няма търпение да чака новия закон – ръководството, феновете, всички. Затова и процедурата ще бъде проведена действащото в момента законодателство. Очаквам това да се случи до една, най-много две седмици. Преди няколко дни в ММС постъпиха 273 000 лева за данъци, преведени по сметката от Гриша Ганчев и това ни позволи да започнем регистрирането на дружеството за провеждане на търга“, сподели Кралев.

Министърът бе категоричен, че наддаването за базите на „Българска армия“ и Панчарево ще бъде проведено честно и всеки от заявилите участие ще има равен шанс да спечели.

:?
Тая тема няма кво да я коментираме.Докато не почне черно на бяло тоя търг няма смисъл.


Прав си, да - сега само ще се спекулира. Ала дали все пак не може да отключиш/върнеш темата за базите, в която винаги има какво да се коментира във връзка с договора, който видя бял свят наскоро.
Съзнавам, че не му е тук мястото на тоя въпрос, ама знам ли дали ще ми получиш съобщението, пък в темата за модераторска помощ вятър вее.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот ivan56 » 10 ное 2017 12:10

delqnski47 написа:
Groucho написа:
PFC Litex написа:В тази тема съм се нагледал на какви ли не клетки не за хора, а за животни http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 1&page=138 на който му се рови може да отдели час, два време.

Офтопик:
Image
Това е мегадобро, браво.


delqnski47 написа:Абсолютно не.Никой не ти е ''забранил'' да пикаеш.Нелеп пример.

Ае, не е нелеп примерът, защото просто показва, че и на вашия стадион условията не са за хора, подобно на повечето стадиони в България, ама айде.

Нелеп е,защото в единия случай(или по скоро случаи) никой не те ограничава да се изпикаш,изс*реш или подкрепиш отбора.Тук обаче ние го имаме.При третия случай.Да,частично е,но ти не си равен с хората при другите сектори,а това за 21 век е недопустимо!Най тарикат беше Събев,когато като играхме с Черноморец в Бургас и като почнем да скандираме или пеем на висок тон и тоя пускаше няква тъпа шумна музика на стадиона,за да ни заглуши :mrgreen: Тука никой копче не можеше да му каже,защото технически той не ограничаваше никого.Не знам при вас дали ви се е случвало като сте им гостували.


Гледам това за събев го споменаваш вече няколко пъти, би ли ми припомнил кога се случило това, че лично аз нямам спомен. Честно нямам спомен, при положение, че в Бургас винаги сте влизали без ограничение за бройка фенове, ми изглежда нелепо.
Но може и да греша.
Обаче имам спомен как едни глупаци от вашите, метнаха бомбички(миниумки) в сектора с домакини на един мач и бяха леко пострадали три момчета. Ее, такива екскременти не заслужават ли да бъдат в аквариум ?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот ivo55 » 10 ное 2017 12:13

Според мен в "Б" на Армията трябва да се монтира ей тва, докато в Разград стои "затвора".
Офтопик:
Изображение


Тамън е като за феновете на Разград извън ... Разград. И за гълъбицата ще има място...
Могат и София-Запад да го ползват скоро, само да набият още едно-две деца и още некоя женица ...
Ако "поискат" от София-Запад, за тях може да се покрива с плексиглас, както са поискали мъжете за Разград Арена.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта