Не били компютри, а компоти.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот ivan56 » 09 ное 2017 18:39

delqnski47 написа:
PFC Litex написа:Специално пък феновете Ботев трябва да бъдат сериозно кротки или техният тротоар е перфектен?

:) Въпросът е съвсем друг,но важното е да сме на контра на жожето.


Щом не виждаш проблема, да ти предложа да си дадеш данните да изтегля един кредит от твое име, и да щракам с пръсти, пък ти ще плащаш вноските :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот Цецо Чука » 09 ное 2017 18:40

delqnski47 написа:Ако някои още се чудят що гадното жоже от Микре и ко. не изчакаха ''официален отговор от тяхно превъзходителство''- ръководствата на цитираните клубове да се реши един основен проблем за всички големи агитки в България:
https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ana-457800

Чакам коментарите на оня с компотите на първа страница,както и на всички останали ''силно загрижени за принципите'' и ''морала''.Никове няма да цитирам.С две думи - протоколните тролове.Те са писали по назад в темата.
Както каза шивача - едни ръководства удариха яка чекия на Птричв и Киро за сметка на собствения си интерес!Тва трябва да си или сателит,или изключително прост.Мисля че е второто,но не изключвам и първото.



Чети бе:


"Клyб нa пpивъpжениците на Ботев Пловдив"

Oбединени фракции "Bultras"



И това е.

А не:
Клуб на привържениците на Ботев ПД.
Клуб на привържениците на Мюмюни Столипиново.
Клуб на привържениците на Микре-Етрополе.
Клуб на привържениците на Бока Хуниорс.
Обединени фракции Манчестър Юнайтед.
Чистачката на Камп Ноу.



Схващаш ли разликата?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот gihuelo » 09 ное 2017 18:41

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:.На мене лично ми беше тъжно да гледам как нашите бяха като риби на последния мач.Направо не ми се мисли какво ще стане,ако на някой вътре му прилошее или се запали нещо....Дано да няма жертви след време.Да не дава Господ... :cry:

Няма да има. Както вече ви споменах, благодарение на сините привърженици и техните своевременни действия много преди тази декларация, което и самият Петричев призна, в Разград вече са започнали да действат в посока реновиране на сектора за гости.

Абсолютно никаква заслуга нямате за евентуалното премахване на аквариума! Просто Киро реши да строи нов сектор. Точно вие ще му кажете на Киро какво да прави.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот delqnski47 » 09 ное 2017 18:43

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:...едни ръководства удариха яка чекия на Птричв и Киро за сметка на собствения си интерес!Тва трябва да си или сателит,или изключително прост.Мисля че е второто,но не изключвам и първото.

То много удобно звучи така написано, но по тази логика излиза, че жълтите фенове с декларацията си удариха яка чекия на, цитирам те, "гадното жоже от Микре и ко. " за сметка на собствения си интерес, в случая добри отношения с тяхното си жълто ръководство!
"Тва трябва да си или сателит (значи в случая на, цитирам те, "гадното жоже от Микре и ко. ") ,или изключително прост. А сега де? :lol:

Че те къде се засягат отношенията им с ръководството.Тук не става въпрос за ръководствата им,а за това какво искат феновете,защото ТЕ са в аквариума,а не ''ръководствата'' им бе Тристанчо. :) Не ти се получи тука.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот Цецо Чука » 09 ное 2017 18:44

sizif написа:"Ботев"Пловдив са против аквариума но не искат да се разгласява защото са зависими от Киро...Срамът остава за феновете им.



Ботев ПД немат никакво право на мнение по въпроса при положение че сектора ни за гости е колкото коридора у нас.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот delqnski47 » 09 ное 2017 18:44

ivan56 написа:
delqnski47 написа:
PFC Litex написа:Специално пък феновете Ботев трябва да бъдат сериозно кротки или техният тротоар е перфектен?

:) Въпросът е съвсем друг,но важното е да сме на контра на жожето.


Щом не виждаш проблема, да ти предложа да си дадеш данните да изтегля един кредит от твое име, и да щракам с пръсти, пък ти ще плащаш вноските :lol:

И на тебе не ти се получи,умнико,защото в тоя случай аз нямам интерес. :) Докато за Ботев и Локо е съвсеееееем леко различно...или по скоро за феновете на Ботев и Локо!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот delqnski47 » 09 ное 2017 18:47

Цецо Чука написа:
sizif написа:"Ботев"Пловдив са против аквариума но не искат да се разгласява защото са зависими от Киро...Срамът остава за феновете им.



Ботев ПД немат никакво право на мнение по въпроса при положение че сектора ни за гости е колкото коридора у нас.

Абе ти верно се правиш на чук. :mrgreen: :mrgreen: Тук не става въпрос за ''ДОБРИ УСЛОВИЯ'' бе.Я ми кажи къде другаде на майката ЗЕМЯ има такъв феномен в Разград!!!!Да опаковаш гостите по такъв нелеп начин!!Даже и на стадиони,дето има по 5 жертви на мач(Бразилия и т.н.) няма такова нещо!!Ти верно се правиш на чук!И такива като тебе заслужавате другия път Киро да ви залее с вода отгоре!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот sizif » 09 ное 2017 18:51

Цецо Чука написа:
sizif написа:"Ботев"Пловдив са против аквариума но не искат да се разгласява защото са зависими от Киро...Срамът остава за феновете им.



Ботев ПД немат никакво право на мнение по въпроса при положение че сектора ни за гости е колкото коридора у нас.


Поне при вас гостите може да окажат подкрепа на отбора си.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот TristaNNN » 09 ное 2017 18:52

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:...едни ръководства удариха яка чекия на Птричв и Киро за сметка на собствения си интерес!Тва трябва да си или сателит,или изключително прост.Мисля че е второто,но не изключвам и първото.

То много удобно звучи така написано, но по тази логика излиза, че жълтите фенове с декларацията си удариха яка чекия на, цитирам те, "гадното жоже от Микре и ко. " за сметка на собствения си интерес, в случая добри отношения с тяхното си жълто ръководство!
"Тва трябва да си или сателит (значи в случая на, цитирам те, "гадното жоже от Микре и ко. ") ,или изключително прост. А сега де? :lol:

Че те къде се засягат отношенията им с ръководството.Тук не става въпрос за ръководствата им,а за това какво искат феновете,защото ТЕ са в аквариума,а не ''ръководствата'' им бе Тристанчо. :) Не ти се получи тука.

Е, как да не се засягат бе, Делянчо, като на практика за 24 часа ръководството не се подписва под ловешката декларация, сиреч разграничава се от нея, в съьото време не излиза със своя собствена, а феновете официално пишат почти същата? Как мислиш, дали ръководството на Ботев ще остане очаровано от феновете и липсата им на единомислие в случая?
Ама я по-добре и някоя жълта майна да вземе да си каже каква е тая работа тука, кой на кого прави чекии? :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Не били компютри, а компоти.

Мнениеот ivan56 » 09 ное 2017 18:52

delqnski47 написа:
ivan56 написа:
delqnski47 написа:
PFC Litex написа:Специално пък феновете Ботев трябва да бъдат сериозно кротки или техният тротоар е перфектен?

:) Въпросът е съвсем друг,но важното е да сме на контра на жожето.


Щом не виждаш проблема, да ти предложа да си дадеш данните да изтегля един кредит от твое име, и да щракам с пръсти, пък ти ще плащаш вноските :lol:

И на тебе не ти се получи,умнико,защото в тоя случай аз нямам интерес. :) Докато за Ботев и Локо е съвсеееееем леко различно...или по скоро за феновете на Ботев и Локо!


Можеш да заключваш темата 8-)
Ако можех щях да я изтрия аз.
Щом не си разбрал най-важното, е безсмислено да пишем.
Щом ти харесва тия ловешки цървули да ви излагат и всички да се бъзикат с вас, проблема си е ваш.
Колкото и да отричаш, сътвориха пореден гаф който прилича повече на селски отбор, отколкото за отбора за който се имате.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта