Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот sandi74 » 13 окт 2017 22:06

Нека в тази тема обсъждаме тези изявени и заслужили физкултурници :!: :idea:

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот Carl13 » 13 окт 2017 22:26

ТЕМАТА ти да бъда изтрита !! тъпотиите ти кво да ги слушаме? избиване на комплекси, и създаване на напрежение от безмислени творчески ПИСАНИЯ. Писатели,поети композитори като теб много има !! ТИ САМО ПЛЮЕШ И ЛАЕШ ела на живо да ме лаеш да ме ухепеш да видим как ще стане а? искаш ли? телефония номера ще си дам да ми звънеш А? :evil: :evil: ***** УМРЯЛ !!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот sandi74 » 13 окт 2017 22:29

Carl13 написа:ТЕМАТА ти да бъда изтрита !! тъпотиите ти кво да ги слушаме? избиване на комплекси, и създаване на напрежение от безмислени творчески ПИСАНИЯ. Писатели,поети композитори като теб много има !! ТИ САМО ПЛЮЕШ И ЛАЕШ ела на живо да ме лаеш да ме ухепеш да видим как ще стане а? искаш ли? телефония номера ще си дам да ми звънеш А? :evil: :evil: ***** УМРЯЛ !!

Записа ли първи клас в бавноразвиващото даскало Любчо Каравелов :?: :oops: Дано класната ти не се самоубие от неграмотноста ти :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот Unforgiven_M » 13 окт 2017 23:09

sandi74 написа:неграмотноста ти


Я опитай пак, че нещо се изложи!

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот Вал » 13 окт 2017 23:58

sandi74 написа:Нека в тази тема обсъждаме тези изявени и заслужили физкултурници :!: :idea:

Нищо уникално. Имаме такива загуби. Малко футбол се игра, Локо подходи дефанзивно, а и са физически здрав отбор. Берое не се хвърли да играе на скорост и загуби. По лошото е, че и тази селекция изглежда компрометирана. Бавни защитници и безмислени привличания на играчи, по-добри от които си имахме. В нападение - пълна дупка. Карачанаков е с твърде е малък принос. Вторият е"класен"" плеймейкър - Цонев не е играл от колко мача и очаквано има спад.. Очаквах Томаш да пусне поне юноши. От децата, които гонеха топките, до треньора -- всички бяха неадекватни.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот bsz1916 » 14 окт 2017 06:04

Така и не разбрах защо след като МАЛОУМНОТО РЪКОВОДСТВО на Берое преди година и половина освободи Елиаш , Жоро Андонов , Джоман а по - късно Том и Иво Иванов , уж с цел да " подмлади " отбора , сега привлякохме 37 годишния Камбуров и очевидно приключващите със сериозния футбол и наближаващи 30 годишна възраст Павел Виданов и Иван Иванов . Не разбирам и защо не се дава никакъв шанс за изява на доскорошни и настоящи младежки национали като Пламен Тенев , Емин Ахмед и Михаил Михайлов , които освен това са и наши юноши . Иначе по темата - на този етап ми е трудно да преценя кой измежду Сашко Етапа и Сашко Пътя е по - голям некадърник . Не само в Ръководството , но и сред феновете има една групичка ОЛИГОФРЕНИ , които на времето плюеха по Илиан Илиев , по - късно по Хубчев , освиркваха футболистите като Делев , Зехиров , Венци Василев , Иса , Станислав Костов - интересно дали сега са доволни .

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот 7 е добро число » 14 окт 2017 06:16

Само Литекс Етроп-ОЛЕ
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот годе » 14 окт 2017 07:38

Carl13 написа:ТЕМАТА ти да бъда изтрита !! тъпотиите ти кво да ги слушаме? избиване на комплекси, и създаване на напрежение от безмислени творчески ПИСАНИЯ. Писатели,поети композитори като теб много има !! ТИ САМО ПЛЮЕШ И ЛАЕШ ела на живо да ме лаеш да ме ухепеш да видим как ще стане а? искаш ли? телефония номера ще си дам да ми звънеш А? :evil: :evil: ***** УМРЯЛ !!

Айде бе ,колко време да чакаме темата на Сандето да бъде изтрита? Само ни лъжеш.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот Carl13 » 14 окт 2017 08:35

Това което прави томаш на хубчев му трябваше 1 година и полувина . томаш за едно лято направи отбора сработи ги напасна ги и сега само се иска само в мачовете тези да изпъ;няват тактическите му указания и да тренират много здраво и да подържат форма и това е !! Стила на хубчев е забравен вече !!!! етапа наложи схема на игра 4-3-3 и много други схеми и тактики !!

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: Приликите между Сашко Пътя и Сашко Етапа

Мнениеот zara.1916 » 14 окт 2017 09:10

Сандю Тъпака едвам дочака загуба на Берое за да храчи на воля.
Даже пуска и две теми, за да пише от двата си профила малоумника.
Типично за чирпански сиганин :geek:


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта