Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Pz
Мнения: 66
Регистриран на: 16 фев 2016 16:09
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот Red_Pz » 01 ное 2017 13:34

Dedo1948 написа:
k_oleto написа:
Dedo1948 написа:
k_oleto написа:
Dedo1948 написа:Литекс още ли са на Армията? Литекс още ли са в София въобще?! Кралев още ли е министър?!


E......стига де, айде поне веднъж отговори:

Ти от чие име пишеш ??
От името на спонсорите или от името на онези 20 човека по трибуните ??
Че те феновете на Славия са повече от тия на 1948, но до сега не съм прочел мнение на нито един славист, който да пише от името на всички !
Следователно, пишеш от името на спонсорите :)

Пиша от името на 30 000 човека последователи на ЦСКА,провери във фейсбук. Сещаш ли се,че скоро ще ви задминем по фенове в социалните мрежи?
Ние сме ЦСКА,те са Литекс! Литекс,връщай се обратно в Ловеч!


Ти да не си нещо като гуру не фейсбук-последователи ?
Всички 20 човека сте такива. Активисити във фейсбук. То и аз следвам фейсбук страницата на Ливърпул, но да си призная никога не съм ходил на Анфилд :)
Обаче......щом сте повече във фейсбука...евларката....Просто съм поразен.
Никога повече няма да повдигна темата. Това от фейсбук да подкрепяте футболен отбор. Признавам.....не съм ти на нивото.
Големи....

Вече ще ти викам: Дедо - фейсбука :)

Литекс винаги е имал малко публика,почваш е с много,но после са намалявали. Това ви чака,защото ние сме ЦСКА,а вие Литекс. Не е лошо до края на седмицата да освободите базите ни. Сещаш ли се? Отивайте си в Ловеч.

Ела и ни изгони. Изгони Паро, Ицо, Сашо Манов, Жеков, Пенев..... чакам те, подлого!

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот CaptainBertorelli » 01 ное 2017 14:39

Дедо, това е подфорум ЦСКА в Гонг, а не стадион "Българска армия". Като ще викаш " марш", отиваш на следващото домакинство и започваш да гониш присъстващите. Преди това им обясняваш, че са от Микре. После идваш тук и споделяш резултата.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот sizif » 01 ное 2017 14:42

Dedo1948 написа:
sizif написа:
Dedo1948 написа:
sizif написа:
Dedo1948 написа:
W84me написа:Аз по-смешен договор за бази не съм виждал. Че и да станело ясно, че били единствения отбор, който плащал за базите си :mrgreen: Ама тези бази не са на Литекс, а на ЦСКА, евентуално...

Нищо не плащат. Приспадат. Сега им почва Веселото на тези измамници. Ще искаме бордера,протоколи за приспадане... ще им се стъжни на Литекс! Ние сме ЦСКА,те са Литекс!



Говорих с Г.Г. и ще ми снимат всичко каквото искаш.Като се видим ще ти ги покажа.Айде,че нямам търпение ;)

С товаСпоразумение Законът за Държавната собственост е тежко прегазен! Почваме от този факт!


Ти си въздух под налягане.

Не. Ние сме ЦСКА,вие сте Литекс! Аре обратно в Ловеч!


Ще говорим като се видим.Казвай час
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23636
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Съдът засекрети договора за ЦСКА до февруари 2019 година

Мнениеот delqnski47 » 01 ное 2017 15:26

Хм.Тук дискусия не се води.Като намеря време ще почистя.Някои хора също така ще отлетят.Временен ключ.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта