Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот sandi74 » 10 сеп 2017 16:55

Captain Stottlemeyer написа:
GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол е съдружник и в кой гьол е партиен член, че някой в този форум може все още и да не знае!... :lol: :lol: :lol:

Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 сеп 2017 16:59

sandi74 написа:...Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Друго си е във форума да се изходи някой фен на "Олимпик" - Галата, веднага замирисва на гюбре - факт!... :lol:
П.П. Между другото, Санде, благодаря ти, че в една друга тема пак си ме произвел от редник направо в старшина! :) А за това, че (понякога) съм под земята, без да искаш си познал - за разлика от теб аз имам привилегията да се возя със софийското метро, вместо да се блъскам в претъпканите, миришещи на пот и чесън старозагорски автобуси, пътувайки към бостана!... :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот sandi74 » 10 сеп 2017 17:12

Captain Stottlemeyer написа:
sandi74 написа:...Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Друго си е във форума да се изходи някой фен на "Олимпик" - Галата, веднага замирисва на гюбре - факт!... :lol:
П.П. Между другото, Санде, благодаря ти, че в една друга тема пак си ме произвел от редник направо в старшина! :) А за това, че (понякога) съм под земята, без да искаш си познал - за разлика от теб аз имам привилегията да се возя със софийското метро, вместо да се блъскам в претъпканите, миришещи на пот и чесън старозагорски автобуси, пътувайки към бостана!... :mrgreen:

Спартаклиец,нещо нервен ми се виждаш :mrgreen: Бегом в говедарника или обора да освободиш напрежението и да се кланяш на Шиши ага и Спас бей :mrgreen: :lol:

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Непринуден » 10 сеп 2017 17:27

Stanley_79 написа:
Непринуден написа:
Stanley_79 написа:
Непринуден написа:
bsz1916 написа:
champoin написа:Хей, Лефскари! Ако ГГ беше нарекъл отбора си не ЦСКА, а Етрополе? Как ли ще звучи Лефски падна от Етрополе? Ха, ха? Хленчовте ви от мача с Лудорец не ви отиват! Какви кълбета прави Вутов левака, жалко футболно подобие!

И къде ги виждаш тука тия левскари . На вас всеки който ви каже истината го изкарвате левскар . Имайте поне малко уважение към отбора на който до преди година бяхте привърженици . Поне за пред хората малко се смирете и отидете и запалете по 1 свещ , а после като не ви е срам , пак се кланяйте на джуджето което ви унищожи отбора .


Яд ли те е? :lol:
Понеже ЦСКА се измъкна да не си плаща дълговете (вярно, нечестно, но пък кой от другите клубове не предприе по едно или друго време нечестни мерки) и си си рекъл "сега ще обиждам, че това не е този отбор" и ние трябва да се разплачем.

Факта (истинския, а не вашите псевдо "ФАКТ" като кажете) е, че ЦСКА НЕ СИ ПЛАТИ ДЪЛГОВЕТЕ И ВИЕ ЩЕ СЕ ПУКНЕТЕ ОТ ЯД. Другото няма значение. Вие сте си решили, че се е закрил този клуб и си правите някакви помени. Ми правете си! Що обаче се чудете, че нямало цесекари, които да ги направят? Да не сме длъжни да се присъединим към редиците на дебилите? Излизайте там, помени, панахиди, ЦСКА не било ЦСКА, в свободен свят живеем, дори и лудите имат право да правят каквото си искат стига да не пречат на околните. Сиреч ако не ни досаждате и принуждавате да участваме в глупостите ви няма проблем.


Оооо колко си прост...

https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

Правете си каквото искате, кланяйте се на ГриГан и му лижете топките. Но след като истинският ЦСКА не си е платил задълженията (както ти самият написа) и след това е обявен в несъстоятелност... Тогава няма как да искате да им вземете техните спечелени титли и купи, а още по-малко и тяхната история. Това "НОВОТО ЦСКА" е само на година и трябва да се бори за първата си истинска титла и купа, а иначе имате 4 титли и няколко купи завещани Ви от ГриГан и ЛАТЕКСА!!!


Че аз да не съм лвескар, че да лъжа на поразия!? Да, не си платихме огромните задължения. Да, нечестно е и така не става. Обидно е, защото това е измислена държава.

Но на фона на всички останали вас, с какво ЦСКА се различава? Вие сте изрядни платци ли? Не ме карай да се смея :lol:
На единия му пускали примерно по 2-3 милиона години наред и затова оцелявал, другия наведнъж му казали 30 милиона да не си плаща и да направи юридическата фатка да използва друг клуб, който да кръсти ЦСКА, а иначе си остава все същия. Каква е разликата? Или това не си го видял?
Стигнахте до бизнес срамотии. Мтел като беше най-големия оператор спонсор на Левски, в ЦСКА по-малкия Виваком, тогава Вивател. Сега се обърнаха пазарните дялове и айде смяна в името на политически любимия отбор. И двата телекома така си плюят на имиджа заради вас, че не е истина. Все едно philips утре да зареже Айндховен и да се откаже от традициите да подпомага този отбор и да се асоциира с него и да отиде в Аякс. И това е само едно нещо. Да не изброявам десетки други неща и при вас, както и при другите. Намерил кой да ми чете морал!

А другата смешка. На 9.09.1916 вече не бил ЦСКА. Аха! Значи на 8.09 отбора с президент ГГ, играчи от еди кой си до еди кой, администратор, лекар, чистачка и т.н. на 9.09 с абсолютно същите лица вече не бил този. Ми много добре! Значи Гришата чудесно ви е измамил и наистина сте прости и наивни.
Де да ставаше така и в живота и всички да бяха като левскарите. Аз дължа 50 хиляди на банки и ме издирват съдия изпълнители. Утре отивам (ако трябва в Ловеч или Етрополе, за да има няккава символика) и се кръщавам от Гошо на Тошо, а банките да спрат да ме търсят и аз също като ЦСКА няма да си плащам задълженията. Ако са левскари би трябвало да се вържат. Гошо вече го няма, аз (същото лице) вече съм Тошо и не ме занимавайте. Дори можем да направи панихида на Гошо. Хубаво момче беше, но уви няма кой да връща дълговете на банките. Усмихваме се, стискаме си ръцете с тях, проронваме по една сълза за Гошо и искам да спрат да ме занимават. Отиди и ги убеди в този сценарий. Безкрайно ще съм ти благодарен ако успееш да внедриш футболната си логика и в живота.


Ха, ха, ха, чудя се ти въобще осмисляш ли какво пишеш или просто така си пишеш.
Значи според теб сега ще си плащате задълженията понеже сте си пак ЦСКА? Така ли?
Защото с тези примери за Гошо, Тошо и всичките си превъплащения ми поясняваш точно това, че ще плащате задълженията на ЦСКА.
Колкото до писанията ти, че на 09.09.2016г всички от ПФК "ЦСКА" АД били вече в ЦСКА-СОФИЯ, я ми кажи многознайко, колко от футболистите ви, които бяха в ПФК "ЦСКА" АД, автентичното ЦСКА и спечелиха купата на страната от В група с президент ГриГанбяха в ЦСКА-София?
Просто истинското и автентично ПФК "ЦСКА" АД бе ликвидирано и не съществува.
Вие се радвайте на който и отбор искате, но не сте вече автентичният отбор, а сте едно ГМО на ГриГан...


1. Не отговори на много въпроси. Защо аз да ти отговарям?
2. Примера си е точен. ЦСКА променя юридически (де юре, но не де факто) кой отбор е и избягва плащането. Ако ти беше прав и това не било ЦСКА (било "умряло"), то тогава и аз би трябвало да мога да направя същото. Сменям си името от Гошо на Тошо и ставам такъв юридически. Гошо е "умрял" и банките не трябва повече да имат никакви претенции към мен за взети кредити. Ясно и просто. Поне в твоята глава....само дето не е така. Те пак ще си искат парите, защото за тях съм онзи Гошо. Нищо, че юридически го няма никъде. И ЦСКА е ЦСКА независимо че юридически се използват Чавдар и Литекс.
3. Свободата не се изразява така, но ти като левскар не си я разбрал из мрачните коридори на Шесто. Визирам последното ти изречение. Ти не можеш да ми даваш уклон какъв съм и за какъв се възприемам. Имали сме били свободни да сме си които искаме, но не сме били истински ЦСКА. Не пич. Цесекарите сме си от ЦСКА, а ти имаш свободата да ни възприемаш като каквито искаш. Ти си чуждия, не ние, носителите на нещото (кой бил цесекар) и си със свободата да ни възприемаш както искаш, не и с авторитарна власт да ни определяш какви сме.

В тази връзка аз ви определям като автентични левскари. Според мен това е крайно жалко образование подобие на футболен клуб и не би било редно да се кръщавате с името на друг отбор, след като отдавна сте станали символ на резили, нищо футболно и много политико-административни похвати. Някак си не би било редно да се измъквате от петното. Истински левскари сте. Включително и със сегашната тема, където като смехорани коментирате ЦСКА бил или не бил ЦСКА. Какво толкова си се хванал с нас? Излиза, че много завиждаш, че сме първия отбор на България. Ако не беше така не би го правил. Едва ли ти пука Дунав или Берое кои лицензи използват и са или не са автентични.............но ЦСКА............ееееех ЦСКА. Голям е. Благодаря ти.
Последна промяна от Непринуден на 10 сеп 2017 17:42, променено общо 1 път.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот bm16 » 10 сеп 2017 17:31

sandi74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол е съдружник и в кой гьол е партиен член, че някой в този форум може все още и да не знае!... :lol: :lol: :lol:

Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Този коментар на Санди е № 1 не само в тая тема , но и в целия форум . БРАВО !

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Stailio » 10 сеп 2017 17:46

Непринуден написа:2. Примера си е точен. ЦСКА променя юридически (де юре, но не де факто) кой отбор е и избягва плащането. Ако ти беше прав и това не било ЦСКА (било "умряло"), то тогава и аз би трябвало да мога да направя същото. Сменям си името от Гошо на Тошо и ставам такъв юридически. Гошо е "умрял" и банките не трябва повече да имат никакви претенции към мен за взети кредити. Ясно и просто. Поне в твоята глава....само дето не е така. Те пак ще си искат парите, защото за тях съм онзи Гошо. Нищо, че юридически го няма никъде. И ЦСКА е ЦСКА независимо че юридически се използват Чавдар и Литекс.


Ти си хипер дупер трупер (мало)умен!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 18:22

Captain Stottlemeyer написа:
GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол, съдържащ в името си тире, е съдружник и на кой гьол, чието име представлява трибуквена абревиатура, е приближен, че някой в този форум може все още и да не знае!?... :lol: :lol: :lol:

Подуенска попова лъжичке,Инджов може да е всякакъв,но държи ДПС вън от ЦСКА.При вас не бяха концерти,откриване на предизборната борба на ДПС в Подуене с полагане на венци пред паметника на Гунди,на закриването на предизборната кампания на ДПС за КМЕТ НА СОФИЯ пя Азис.Къде се случи това,на стадион ГА!

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот bm16 » 10 сеп 2017 18:24

sandi74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол е съдружник и в кой гьол е партиен член, че някой в този форум може все още и да не знае!... :lol: :lol: :lol:

Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Още през 2007 година Божидар Искренов беше издигнат за кандидат - кмет на Подуене от листата на ДПС , а той ако не се лъжа е играл и в двата " турски " отбора . Така че връзката на 2 -та БИВШИ " ГРАНДА " с ДПС не е от вчера .

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 18:31

icko65 написа:Голеадор..Ти някога ще вденеш ли че Дунав и Дунав2010 са от Русе.А ЦСКА-София е преместен Литекс от ЛОВЕЧ?В Русе си възраждат клуба от Русе.Вашия няма общо с ЦСКА от София.Ползвахте донор от Ловеч и Етрополе.За това и ти казват че ЦСКА умря.Нали искаше отговор защо Дунав тъй пък ЦСКА не е тъй.И Локо Сф не ги давай като пример-те все още не са фалирали.

Пич,виж какво си написал и ми кажи дали заставаш зад него.Да не се отметнеш после,ей!
Просто отговори на поста ми с "Да,заставам зад думите си" или с "Оп,сгреших"!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 18:38

bm16 написа:
sandi74 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол е съдружник и в кой гьол е партиен член, че някой в този форум може все още и да не знае!... :lol: :lol: :lol:

Тука шоуто е пълно,феновете на турските отбори сини и пребоядисано червени спорят на кои феса им е по-красив и коя чалма е по-дълга.СРАМ и ПОЗОР е това вашето бе маскари.ФАКТ.

Още през 2007 година Божидар Искренов беше издигнат за кандидат - кмет на Подуене от листата на ДПС , а той ако не се лъжа е играл и в двата " турски " отбора . Така че връзката на 2 -та БИВШИ " ГРАНДА " с ДПС не е от вчера .

Играл е и в Ботев Пловдин и Септември,но важното е къде е водил предизборната си кампания,в Пловдив,на "Армията" или стадион "ГА".
При това на стадион ГА редовно се водеше предизборна кампания на ДПС.Искренов да не би да е първия който облепва стадион ГА с плакати на ДПС?Спомни си предната (ако не се лъжа) кампания за кмет на София.За това не се опитвай да прехвърляш топлата връзка на ДПС с подуянци на други отбори!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта