Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Stailio » 10 сеп 2017 15:33

GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
Едното е създаден (едните от феновете, другите от ветераните) , а другото е ребрандинг с цел кешовица

Кога е създаден "Дунав от ветераните",коя година?А кога фалира Дунав?Имат ли мач от първенството "Дунав на ветераните" с Дунав II и кой побеждава?Както казах "Дунав на ветераните" (или Дунав 2010) няма нищо общо с Дунав.
Ето ти и жокер за да си наясно с резултата от двубоя между Дунав и Дунав 2010.А сега пак пиши,че Дунав на ветераните има нещо общо с ЦСКА 1948,а не е рембрандиран с цел кешовица.
https://bulgarian-football.com/archive/ ... 11/rs.html


Цитирай достоверни сайтове и документи, а не фенски!


Айде и от официалния сайт на БФС за да не се връткаш повече:
http://bfu-tournaments.com/index.php?zid=69&aid=84&tid=148&sid=802&cid=23110&t_p=20


След 2 години и вие сте така срещу ЦСКА 1948 :lol: :lol: :lol:

Още този сезон можеше да стане.ЦСКА II отпадна от 2ППЛ и трябваше сега да играе с ЦСКА 1948.
Иначе хубавото на спора е,че вече няма да пишеш,че ЦСКА е умрял,нито пък за нещо общо на Дунав 2010 с ЦСКА 1948.
Отделно идва въпроса за двойния стандарт на УЕФА.Ама това вече е въпрос на друга тема.


Не е хубаво, че все още не си разбрал - че Дунав 2010 и ЦСКА 1948 имат общо, но вие с тях нямате.
Отделно от въпроса УЕФА няма двоен стандарт.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 10 сеп 2017 15:43

Stanley_79 написа:
Непринуден написа:
Stanley_79 написа:
Непринуден написа:
bsz1916 написа:
champoin написа:Хей, Лефскари! Ако ГГ беше нарекъл отбора си не ЦСКА, а Етрополе? Как ли ще звучи Лефски падна от Етрополе? Ха, ха? Хленчовте ви от мача с Лудорец не ви отиват! Какви кълбета прави Вутов левака, жалко футболно подобие!

И къде ги виждаш тука тия левскари . На вас всеки който ви каже истината го изкарвате левскар . Имайте поне малко уважение към отбора на който до преди година бяхте привърженици . Поне за пред хората малко се смирете и отидете и запалете по 1 свещ , а после като не ви е срам , пак се кланяйте на джуджето което ви унищожи отбора .


Яд ли те е? :lol:
Понеже ЦСКА се измъкна да не си плаща дълговете (вярно, нечестно, но пък кой от другите клубове не предприе по едно или друго време нечестни мерки) и си си рекъл "сега ще обиждам, че това не е този отбор" и ние трябва да се разплачем.

Факта (истинския, а не вашите псевдо "ФАКТ" като кажете) е, че ЦСКА НЕ СИ ПЛАТИ ДЪЛГОВЕТЕ И ВИЕ ЩЕ СЕ ПУКНЕТЕ ОТ ЯД. Другото няма значение. Вие сте си решили, че се е закрил този клуб и си правите някакви помени. Ми правете си! Що обаче се чудете, че нямало цесекари, които да ги направят? Да не сме длъжни да се присъединим към редиците на дебилите? Излизайте там, помени, панахиди, ЦСКА не било ЦСКА, в свободен свят живеем, дори и лудите имат право да правят каквото си искат стига да не пречат на околните. Сиреч ако не ни досаждате и принуждавате да участваме в глупостите ви няма проблем.


Оооо колко си прост...

https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

Правете си каквото искате, кланяйте се на ГриГан и му лижете топките. Но след като истинският ЦСКА не си е платил задълженията (както ти самият написа) и след това е обявен в несъстоятелност... Тогава няма как да искате да им вземете техните спечелени титли и купи, а още по-малко и тяхната история. Това "НОВОТО ЦСКА" е само на година и трябва да се бори за първата си истинска титла и купа, а иначе имате 4 титли и няколко купи завещани Ви от ГриГан и ЛАТЕКСА!!!


Че аз да не съм лвескар, че да лъжа на поразия!? Да, не си платихме огромните задължения. Да, нечестно е и така не става. Обидно е, защото това е измислена държава.

Но на фона на всички останали вас, с какво ЦСКА се различава? Вие сте изрядни платци ли? Не ме карай да се смея :lol:
На единия му пускали примерно по 2-3 милиона години наред и затова оцелявал, другия наведнъж му казали 30 милиона да не си плаща и да направи юридическата фатка да използва друг клуб, който да кръсти ЦСКА, а иначе си остава все същия. Каква е разликата? Или това не си го видял?
Стигнахте до бизнес срамотии. Мтел като беше най-големия оператор спонсор на Левски, в ЦСКА по-малкия Виваком, тогава Вивател. Сега се обърнаха пазарните дялове и айде смяна в името на политически любимия отбор. И двата телекома така си плюят на имиджа заради вас, че не е истина. Все едно philips утре да зареже Айндховен и да се откаже от традициите да подпомага този отбор и да се асоциира с него и да отиде в Аякс. И това е само едно нещо. Да не изброявам десетки други неща и при вас, както и при другите. Намерил кой да ми чете морал!

А другата смешка. На 9.09.1916 вече не бил ЦСКА. Аха! Значи на 8.09 отбора с президент ГГ, играчи от еди кой си до еди кой, администратор, лекар, чистачка и т.н. на 9.09 с абсолютно същите лица вече не бил този. Ми много добре! Значи Гришата чудесно ви е измамил и наистина сте прости и наивни.
Де да ставаше така и в живота и всички да бяха като левскарите. Аз дължа 50 хиляди на банки и ме издирват съдия изпълнители. Утре отивам (ако трябва в Ловеч или Етрополе, за да има няккава символика) и се кръщавам от Гошо на Тошо, а банките да спрат да ме търсят и аз също като ЦСКА няма да си плащам задълженията. Ако са левскари би трябвало да се вържат. Гошо вече го няма, аз (същото лице) вече съм Тошо и не ме занимавайте. Дори можем да направи панихида на Гошо. Хубаво момче беше, но уви няма кой да връща дълговете на банките. Усмихваме се, стискаме си ръцете с тях, проронваме по една сълза за Гошо и искам да спрат да ме занимават. Отиди и ги убеди в този сценарий. Безкрайно ще съм ти благодарен ако успееш да внедриш футболната си логика и в живота.


Ха, ха, ха, чудя се ти въобще осмисляш ли какво пишеш или просто така си пишеш.
Значи според теб сега ще си плащате задълженията понеже сте си пак ЦСКА? Така ли?
Защото с тези примери за Гошо, Тошо и всичките си превъплащения ми поясняваш точно това, че ще плащате задълженията на ЦСКА.
Колкото до писанията ти, че на 09.09.2016г всички от ПФК "ЦСКА" АД били вече в ЦСКА-СОФИЯ, я ми кажи многознайко, колко от футболистите ви, които бяха в ПФК "ЦСКА" АД, автентичното ЦСКА и спечелиха купата на страната от В група с президент ГриГанбяха в ЦСКА-София?
Просто истинското и автентично ПФК "ЦСКА" АД бе ликвидирано и не съществува.
Вие се радвайте на който и отбор искате, но не сте вече автентичният отбор, а сте едно ГМО на ГриГан...



Стенли ли си пенли си не знам ама виждам че си ГОВЕДАР ЧОВЕК на 25 септември всичк ще се реши в стара загора така че какво да говоря с прасета като теб? ще ти доиде времето и на ТЕБ НЕ СЕ НАТИСКАЙ ЩЕ СИ ИЗПРЕВАРИШ КЪСМЕТА. Кои кого наръгал вие сте ножари в вашата агитка ама пък сте тъпи комплексарчета така че .. Мислите се за най-най ама другия ПЪТ !! къде ви хванат все сте в килия щото сте Б***ЦИ !! НЕ СТЕ СТОКА ЛОШ МАТЕРИАЛ СТЕ. !! ГНИДИ МИШКИ !!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 10 сеп 2017 15:46

GOLEADOR написа:
Warped написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?

Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .



Голиатор гладиатор ли си какъв си умрялко не те знам ама неска ти го нахакана хубайчко подскачаш много ама всички се изредиха а? ПЕПИИ !! Отваряш се на всеки ама ще те боксират някой ден някъде щото си МНОГОЗНАИКО неподготвен все се изказваш не ти ли омръзна А? Б****к ? Хмм Подскачай подскачай. Линкове ще ми пращаш затапиха те и за това линкове ми пращаш хаха ****** хахаха :mrgreen: :mrgreen: цска умрЯ миналАта година това е !! СЕГА СТЕ ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ. ЩЕ ВНИМАВАШ КАК ГОВОРИШ ЗАЩОТО не знаеш на кои каква ще му е реакцията на живо Г**ОШ !!

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Fester » 10 сеп 2017 15:50

защо написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:Аз знам,че читав отговор на въпроса си няма да получа.Щото хейтъра мозък няма.До сега един няма който да ми е обяснил как отбори фалират ,а само ЦСКА е умрел.То няма и как.За това хейтърите въртят гъз@ като пумпал но отговор не дават.

Много просто! Берое като фалира, направи всичко по силите си ДА СЕ ОБЕДИНИ с Олимпик-Тетевен, да изплати някакви задължения и да продължи съществуването си. Ботев като фалира, направи всичко по силите си да купи лиценза на Металик Сопот и да продължи съществуването си. Дунав като фалира, тръгна от най-ниското ниво, регистрира ново дружество, за да продължи да съществува под една или друга форма. Цура Панчаревска фалира, докато с гърчеше в агония вие ѝ срах*е отгоре, гаврехте се с нея, обяснявахте се в любов на Литекс и като ѝ бутнаха капака на 9 септември, вие плеснахте с ръце, прегърнахте се с Гришата и припознахте Литекс за Цура. Само че няма как това да е истинската Цура, защото Микре-Тире-София няма нищо общо с нея - нито играчите ѝ взе, нито стотинка от задълженията ѝ плати, нито тя под някаква форма участва в сливането на Етрополе и Литекс. Просто стана така, че Цура Панчаревска си умря, Литекс и Етрополе се сляха и се кръстиха Цура с Тире и безмозъчните фенове от К*р за Левски я припознаха за Цура Панчаревска, наричат я Цура Панчаревска и си вярват, че е Цура Панчаревска. Да, ама това си е Литекс, с малко етрополски отенък. Това е разликата, драги ми Смехурко...

Пич,пишеш,че Дунав са направили нов отбор и са почнали от най-долното ниво,за това не са умрели.Сега,че това не е вярно е ясно,обаче ме интересува принципно въпроса,това ли е важно за един отбор,да са направили нов отбор и да са почнали от най-ниско ниво?Иначе виждам,че си просто момче и си написал един куп глупости,за това ако може и ти е по силите да ми отговориш на въпроса кратко и ясно с ДА или НЕ.
Дано успееш,дерзай!

По принцип на малоумни припознавачи, срали на паметта на уж любимия си отбор, не отговарям. Правя обаче последно изключение. Да, най-важното за един отбор, за да може да се смята за наследник на друг фалирал такъв, е да започне от най-ниското ниво на футбола! Да, защото това е изкуплението, което трябва да се плати, защото не си могъл да си платиш задълженията и си прее*ал кредиторите си. Затова Цура 1948 е истинският наследник на Покойната Цура и когато се срещнем с тях, започваме летоброенето отново на Вечното дерби. А вие завинаги си оставате Литекс, пребоядисан Литекс с етрополски краски, който няма нищо общо с Покойната Цура. Твай

Демек, ако аз си регистрирам един клуб "Манчестър Юнайтед 2018" Долно Линево, имам право след 4 години да играя на Олд Трафорд, да взема акциите на Глейзърите и договора на Погба барабар с откупващата клауза?

Явно си толкова тъп, колкото изкуфелия дъртак на снимката ти! Ако Манчестър Юнайтед фалира и ти си регистрираш Манчестър Юнайтед 2018 В АНГЛИЯ, ТЪПАКО, тогава ще можеш да претендираш и за на майка си п*тката! Само че в Англия са 20 дивизии и докато стигнеш до Премиършип, ще си още по-изкуфял и от сега! Иначе със схемата, която Етрополските Микренци прекараха, точно това можеш да си помислиш - че взимаш Чепръчене, кръщаваш го Реал Мадрид и си му наследник. Ама това е само в припознаваческите ви празни тикви!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 15:52

Stailio написа:Не е хубаво, че все още не си разбрал - че Дунав 2010 и ЦСКА 1948 имат общо, но вие с тях нямате.
Отделно от въпроса УЕФА няма двоен стандарт.

И кое му е общото на 2010 с Дунав?
И как отбор създаден през 2010 на сайта на УЕФА е с историята на Дунав и освен мачовете с Иртиш се кипрят и резултатите с Рома?
2010 да са платили нещо от дълговете на Дунав,да са се обединили с Дунав - НЕ!
Аз знам,че нищо конкретно няма да ми кажеш,щото няма от къде да го изсмучеш,остава ти само да повтаряш,че не съм разбрал,видял или каквото там си измислиш,за да не си признаеш грешката.
Апропо,като ти дадох резултата от сайта на БФС нещо да кажеш?Резултата пак ли е измислен?Поне си признай грешката,не си знаел за Дунав 2010 и толкоз.

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Fester » 10 сеп 2017 15:55

GOLEADOR написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:Аз знам,че читав отговор на въпроса си няма да получа.Щото хейтъра мозък няма.До сега един няма който да ми е обяснил как отбори фалират ,а само ЦСКА е умрел.То няма и как.За това хейтърите въртят гъз@ като пумпал но отговор не дават.

Много просто! Берое като фалира, направи всичко по силите си ДА СЕ ОБЕДИНИ с Олимпик-Тетевен, да изплати някакви задължения и да продължи съществуването си. Ботев като фалира, направи всичко по силите си да купи лиценза на Металик Сопот и да продължи съществуването си. Дунав като фалира, тръгна от най-ниското ниво, регистрира ново дружество, за да продължи да съществува под една или друга форма. Цура Панчаревска фалира, докато с гърчеше в агония вие ѝ срах*е отгоре, гаврехте се с нея, обяснявахте се в любов на Литекс и като ѝ бутнаха капака на 9 септември, вие плеснахте с ръце, прегърнахте се с Гришата и припознахте Литекс за Цура. Само че няма как това да е истинската Цура, защото Микре-Тире-София няма нищо общо с нея - нито играчите ѝ взе, нито стотинка от задълженията ѝ плати, нито тя под някаква форма участва в сливането на Етрополе и Литекс. Просто стана така, че Цура Панчаревска си умря, Литекс и Етрополе се сляха и се кръстиха Цура с Тире и безмозъчните фенове от К*р за Левски я припознаха за Цура Панчаревска, наричат я Цура Панчаревска и си вярват, че е Цура Панчаревска. Да, ама това си е Литекс, с малко етрополски отенък. Това е разликата, драги ми Смехурко...

Пич,пишеш,че Дунав са направили нов отбор и са почнали от най-долното ниво,за това не са умрели.Сега,че това не е вярно е ясно,обаче ме интересува принципно въпроса,това ли е важно за един отбор,да са направили нов отбор и да са почнали от най-ниско ниво?Иначе виждам,че си просто момче и си написал един куп глупости,за това ако може и ти е по силите да ми отговориш на въпроса кратко и ясно с ДА или НЕ.
Дано успееш,дерзай!

По принцип на малоумни припознавачи, срали на паметта на уж любимия си отбор, не отговарям. Правя обаче последно изключение. Да, най-важното за един отбор, за да може да се смята за наследник на друг фалирал такъв, е да започне от най-ниското ниво на футбола! Да, защото това е изкуплението, което трябва да се плати, защото не си могъл да си платиш задълженията и си прее*ал кредиторите си. Затова Цура 1948 е истинският наследник на Покойната Цура и когато се срещнем с тях, започваме летоброенето отново на Вечното дерби. А вие завинаги си оставате Литекс, пребоядисан Литекс с етрополски краски, който няма нищо общо с Покойната Цура. Твай

И сега какво остана от твърденията ,че ЦСКА "умре" ?Другите отбори които фалираха с ново летоброене ли са?За Дунав нещо да кажеш?Те да са правили нов отбор или да са се сливали,купували или нещо подобно?Но в сайта на УЕФА историята им е запазена.Нещо за баскетбола на Левски да кажеш?Умрел ли е Левскиньо?Поп вика ли му?Или ти не признаваш този отбор за Левски и всички които го подкрепят са припознавачи?А волейбола?Димо Тонев ви е легенда и припозна волейболния тим за Левски,той припознавач ли е?Локомотив София в събота празнуваха 88 години от създаването си,акна ли в тяхната тема или теб само ЦСКА ти е в главата?
П.П.
Другите не били умрели щото създали нов отбор (без Дунав),ЦСКА също има такъв отбор ама двуличниците пяха,че ЦСКА умрел,абе луда работа.От хора които възпитават децата си в омраза друго не очаквам.Да облечеш детето си с дреха на която пише,че мрази ЦСКА,какво може да искаш от такъв човек.Психиката му е осакатена за цял живот и вечно ще мрази комшийката,че е по-красива от жена му,комшията,че е по-богат от него,а ЦСКА,че е най-успелия български отбор!

Обяснил съм ти го като на малоумник, какъвто явно си! Но пак не го схващаш! Съжалявам, не мога да ти помогна! Нямам излишно свободно време да раздавам акъл на малоумници, то не е *уй да го набиеш... Чети по-бавно какво съм ти написал, пък белким схванеш! Колкото до баскетболния и волейболния Левски - това не са моите отбори, няма нормален левскар, който да ги "припознава". Еле пък волейболния Левски, който се финансира от Микренското Джудже... Но, както казва и ДуДучето - вие сте готови и на турския Бог да се молите, само да има отбор, който да ви залъгва с обещания за тенекии. Някой ден така и Левски може да припознаете, малоумници!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 15:56

Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Warped написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?

Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .



Голиатор гладиатор ли си какъв си умрялко не те знам ама неска ти го нахакана хубайчко подскачаш много ама всички се изредиха а? ПЕПИИ !! Отваряш се на всеки ама ще те боксират някой ден някъде щото си МНОГОЗНАИКО неподготвен все се изказваш не ти ли омръзна А? Б****к ? Хмм Подскачай подскачай. Линкове ще ми пращаш затапиха те и за това линкове ми пращаш хаха ****** хахаха :mrgreen: :mrgreen: цска умрЯ миналАта година това е !! СЕГА СТЕ ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ. ЩЕ ВНИМАВАШ КАК ГОВОРИШ ЗАЩОТО не знаеш на кои каква ще му е реакцията на живо Г**ОШ !!

Отворко,като не може да водиш спорове не се отваряй във форума.Толкова си задръстен,че даже не може да осмислиш въпроса ми,само Литекс и Етрополе ти е в устата.За това айде у лево и повече не ме занимавай с глупостите си!!!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 16:14

Fester написа:Обяснил съм ти го като на малоумник, какъвто явно си! Но пак не го схващаш! Съжалявам, не мога да ти помогна! Нямам излишно свободно време да раздавам акъл на малоумници, то не е *уй да го набиеш... Чети по-бавно какво съм ти написал, пък белким схванеш! Колкото до баскетболния и волейболния Левски - това не са моите отбори, няма нормален левскар, който да ги "припознава". Еле пък волейболния Левски, който се финансира от Микренското Джудже... Но, както казва и ДуДучето - вие сте готови и на турския Бог да се молите, само да има отбор, който да ви залъгва с обещания за тенекии. Някой ден така и Левски може да припознаете, малоумници!

Чета ти глупостите и доста се замислих дали да ти отговоря,но от мен да мине,ще го направя.Пишеш,че Дунав след фалита правят нов отбор и започват от дъното.Пълни глупости,няма създаден отбор Дунав през 2011 и такъв не е започвал от долните дивизии в Русе.Нито има купуване,сливане изплащане или каквото и да е било на Дунав Русе с друг отбор!
За волейболния Левски,та вие направихте шоу за дербито с ЦСКА.То не бяха агитки,певци,ветераните на двата отбора загряха публиката преди мача,бяхте поканили Камен Воденичаров и Токмакчиев за водещи на шоуто,а сега изведнъж ми казваш,че се отричаш от Левски.Димо Тонев припознавач ли е?За БК Левски нещо да кажеш?Там правихте демонстративни игри между футболния,волейболния,баскетболния и фенския ви футболен отбор на малки вратички за да събирате пари.Като билетите от шоуто важаха и за мача ви с Пирин.
Що се отнася до Дуче,той много пъти е казвал,че и всички левскари ще н@ебе ,нещо от това да коментираш?Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот icko65 » 10 сеп 2017 16:34

Голеадор..Ти някога ще вденеш ли че Дунав и Дунав2010 са от Русе.А ЦСКА-София е преместен Литекс от ЛОВЕЧ?В Русе си възраждат клуба от Русе.Вашия няма общо с ЦСКА от София.Ползвахте донор от Ловеч и Етрополе.За това и ти казват че ЦСКА умря.Нали искаше отговор защо Дунав тъй пък ЦСКА не е тъй.И Локо Сф не ги давай като пример-те все още не са фалирали.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 10 сеп 2017 16:52

GOLEADOR написа:...Отделно да ми говориш за турци при положение,че Герена е бастион на ДПС,айде няма нужда.Вашия стадион бе облепен с материали на ДПС,на вашия стадион се провеждаха мероприятия от предизборната кампания на ДПС.За това всяка жаба да си знае гьола.

Микренско жабче, преди да дрънкаш глупости за бастиони, я кажи миличко, Юлиян Инджов ага в кой гьол, съдържащ в името си тире, е съдружник и на кой гьол, чието име представлява трибуквена абревиатура, е приближен, че някой в този форум може все още и да не знае!?... :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 10 сеп 2017 16:57, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта