Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот doblesten » 10 сеп 2017 13:13

Stanley_79 написа:
GOLEADOR написа:
Stanley_79 написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?


Куха кратуно помашка и Анадолска, кажи кога Левски е фалирал бе измекяр. Дай данни, не само да ланкаш и да сееш сволач с твоите приказки. ЦСКА е обявен е несъстоятелност, което по всички правила си е "ЧИСТ ФАЛИТ"!!!
Кажи, кога Левски е бил обявен в несъстоятелност, като си толкова сигурен в своите думи, но и дай доказателства. В противен случай замълчи...

Читак,помак ще викаш на майка си Юсуф докато и духаш за стотинки.
Като не може да комуникираш нормално с хора не се бутай във форумите.
Иначе по въпроса за фалита:
"Илия Козарев: Левски вече е фалирал два пъти, но е вечен!"
Линк:https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Кой е Илия Козарев:https :https://topsport.bg/levski/koy-e-iliya-kozarev.html


Абе олигомайфрен, ще ти викам както си искам... а ти си чисто и просто една куха кратуна.
Ако приказките на някого, било то и човек, който е можело да стане председател на "Тръст синя България" са ти достатъчни да твърдиш нещо и след това да защитаваш тези свои приказки, то много издишаш.
Казах дай-доказателства...
Доказано е, че на 09.09.2016 г. ПФК "ЦСКА" АД е обявен в несъстоятелност, което само по себе си води до несъществуването на даденият отбор. Колкото приказки от рода на ЕЖК - Една жена каза, са си пълни глупости
Нали знаеш, когато кажат, че сестра ти е *****, ходи доказвай, че нямаш сестра.
Колкото до майка ти, която тема замеси в твоят коментар, тя със сигурност е голяма к'рва и те е изкарала на този свят по погрешка. Понеже си станал случайно и на тъмно.

Подуенци, само вие можете да имате такъв аресанал от цинизми! Хасане, укроти се!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 13:16

Stanley_79 написа:
GOLEADOR написа:
Stanley_79 написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?


Куха кратуно помашка и Анадолска, кажи кога Левски е фалирал бе измекяр. Дай данни, не само да ланкаш и да сееш сволач с твоите приказки. ЦСКА е обявен е несъстоятелност, което по всички правила си е "ЧИСТ ФАЛИТ"!!!
Кажи, кога Левски е бил обявен в несъстоятелност, като си толкова сигурен в своите думи, но и дай доказателства. В противен случай замълчи...

Читак,помак ще викаш на майка си Юсуф докато и духаш за стотинки.
Като не може да комуникираш нормално с хора не се бутай във форумите.
Иначе по въпроса за фалита:
"Илия Козарев: Левски вече е фалирал два пъти, но е вечен!"
Линк:https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Кой е Илия Козарев:https :https://topsport.bg/levski/koy-e-iliya-kozarev.html


Абе олигомайфрен, ще ти викам както си искам... а ти си чисто и просто една куха кратуна.
Ако приказките на някого, било то и човек, който е можело да стане председател на "Тръст синя България" са ти достатъчни да твърдиш нещо и след това да защитаваш тези свои приказки, то много издишаш.
Казах дай-доказателства...
Доказано е, че на 09.09.2016 г. ПФК "ЦСКА" АД е обявен в несъстоятелност, което само по себе си води до несъществуването на даденият отбор. Колкото приказки от рода на ЕЖК - Една жена каза, са си пълни глупости
Нали знаеш, когато кажат, че сестра ти е *****, ходи доказвай, че нямаш сестра.
Колкото до майка ти, която тема замеси в твоят коментар, тя със сигурност е голяма к'рва и те е изкарала на този свят по погрешка. Понеже си станал случайно и на тъмно.

На мен ми беше ясно,че ще въртиш гъз@,просто няма как да ми отговориш.Отделно въпроса ми бе как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел".Знам,че отговор няма да ми дадеш.При това моя въпрос е принципен.Щото не само футболни отбори фалират.Волейбола и баскетбола на Левски също фалираха,но не са умрели,що така бе Миме?
Не се напъвай да ми отговаряш,от теб освен простотии друго не излиза.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот защо » 10 сеп 2017 13:27

Fester написа:
GOLEADOR написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:Аз знам,че читав отговор на въпроса си няма да получа.Щото хейтъра мозък няма.До сега един няма който да ми е обяснил как отбори фалират ,а само ЦСКА е умрел.То няма и как.За това хейтърите въртят гъз@ като пумпал но отговор не дават.

Много просто! Берое като фалира, направи всичко по силите си ДА СЕ ОБЕДИНИ с Олимпик-Тетевен, да изплати някакви задължения и да продължи съществуването си. Ботев като фалира, направи всичко по силите си да купи лиценза на Металик Сопот и да продължи съществуването си. Дунав като фалира, тръгна от най-ниското ниво, регистрира ново дружество, за да продължи да съществува под една или друга форма. Цура Панчаревска фалира, докато с гърчеше в агония вие ѝ срах*е отгоре, гаврехте се с нея, обяснявахте се в любов на Литекс и като ѝ бутнаха капака на 9 септември, вие плеснахте с ръце, прегърнахте се с Гришата и припознахте Литекс за Цура. Само че няма как това да е истинската Цура, защото Микре-Тире-София няма нищо общо с нея - нито играчите ѝ взе, нито стотинка от задълженията ѝ плати, нито тя под някаква форма участва в сливането на Етрополе и Литекс. Просто стана така, че Цура Панчаревска си умря, Литекс и Етрополе се сляха и се кръстиха Цура с Тире и безмозъчните фенове от К*р за Левски я припознаха за Цура Панчаревска, наричат я Цура Панчаревска и си вярват, че е Цура Панчаревска. Да, ама това си е Литекс, с малко етрополски отенък. Това е разликата, драги ми Смехурко...

Пич,пишеш,че Дунав са направили нов отбор и са почнали от най-долното ниво,за това не са умрели.Сега,че това не е вярно е ясно,обаче ме интересува принципно въпроса,това ли е важно за един отбор,да са направили нов отбор и да са почнали от най-ниско ниво?Иначе виждам,че си просто момче и си написал един куп глупости,за това ако може и ти е по силите да ми отговориш на въпроса кратко и ясно с ДА или НЕ.
Дано успееш,дерзай!

По принцип на малоумни припознавачи, срали на паметта на уж любимия си отбор, не отговарям. Правя обаче последно изключение. Да, най-важното за един отбор, за да може да се смята за наследник на друг фалирал такъв, е да започне от най-ниското ниво на футбола! Да, защото това е изкуплението, което трябва да се плати, защото не си могъл да си платиш задълженията и си прее*ал кредиторите си. Затова Цура 1948 е истинският наследник на Покойната Цура и когато се срещнем с тях, започваме летоброенето отново на Вечното дерби. А вие завинаги си оставате Литекс, пребоядисан Литекс с етрополски краски, който няма нищо общо с Покойната Цура. Твай

Демек, ако аз си регистрирам един клуб "Манчестър Юнайтед 2018" Долно Линево, имам право след 4 години да играя на Олд Трафорд, да взема акциите на Глейзърите и договора на Погба барабар с откупващата клауза?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот 7 е добро число » 10 сеп 2017 13:27

Изображение
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 13:29

Fester написа:
GOLEADOR написа:
Fester написа:
GOLEADOR написа:Аз знам,че читав отговор на въпроса си няма да получа.Щото хейтъра мозък няма.До сега един няма който да ми е обяснил как отбори фалират ,а само ЦСКА е умрел.То няма и как.За това хейтърите въртят гъз@ като пумпал но отговор не дават.

Много просто! Берое като фалира, направи всичко по силите си ДА СЕ ОБЕДИНИ с Олимпик-Тетевен, да изплати някакви задължения и да продължи съществуването си. Ботев като фалира, направи всичко по силите си да купи лиценза на Металик Сопот и да продължи съществуването си. Дунав като фалира, тръгна от най-ниското ниво, регистрира ново дружество, за да продължи да съществува под една или друга форма. Цура Панчаревска фалира, докато с гърчеше в агония вие ѝ срах*е отгоре, гаврехте се с нея, обяснявахте се в любов на Литекс и като ѝ бутнаха капака на 9 септември, вие плеснахте с ръце, прегърнахте се с Гришата и припознахте Литекс за Цура. Само че няма как това да е истинската Цура, защото Микре-Тире-София няма нищо общо с нея - нито играчите ѝ взе, нито стотинка от задълженията ѝ плати, нито тя под някаква форма участва в сливането на Етрополе и Литекс. Просто стана така, че Цура Панчаревска си умря, Литекс и Етрополе се сляха и се кръстиха Цура с Тире и безмозъчните фенове от К*р за Левски я припознаха за Цура Панчаревска, наричат я Цура Панчаревска и си вярват, че е Цура Панчаревска. Да, ама това си е Литекс, с малко етрополски отенък. Това е разликата, драги ми Смехурко...

Пич,пишеш,че Дунав са направили нов отбор и са почнали от най-долното ниво,за това не са умрели.Сега,че това не е вярно е ясно,обаче ме интересува принципно въпроса,това ли е важно за един отбор,да са направили нов отбор и да са почнали от най-ниско ниво?Иначе виждам,че си просто момче и си написал един куп глупости,за това ако може и ти е по силите да ми отговориш на въпроса кратко и ясно с ДА или НЕ.
Дано успееш,дерзай!

По принцип на малоумни припознавачи, срали на паметта на уж любимия си отбор, не отговарям. Правя обаче последно изключение. Да, най-важното за един отбор, за да може да се смята за наследник на друг фалирал такъв, е да започне от най-ниското ниво на футбола! Да, защото това е изкуплението, което трябва да се плати, защото не си могъл да си платиш задълженията и си прее*ал кредиторите си. Затова Цура 1948 е истинският наследник на Покойната Цура и когато се срещнем с тях, започваме летоброенето отново на Вечното дерби. А вие завинаги си оставате Литекс, пребоядисан Литекс с етрополски краски, който няма нищо общо с Покойната Цура. Твай

И сега какво остана от твърденията ,че ЦСКА "умре" ?Другите отбори които фалираха с ново летоброене ли са?За Дунав нещо да кажеш?Те да са правили нов отбор или да са се сливали,купували или нещо подобно?Но в сайта на УЕФА историята им е запазена.Нещо за баскетбола на Левски да кажеш?Умрел ли е Левскиньо?Поп вика ли му?Или ти не признаваш този отбор за Левски и всички които го подкрепят са припознавачи?А волейбола?Димо Тонев ви е легенда и припозна волейболния тим за Левски,той припознавач ли е?Локомотив София в събота празнуваха 88 години от създаването си,акна ли в тяхната тема или теб само ЦСКА ти е в главата?
П.П.
Другите не били умрели щото създали нов отбор (без Дунав),ЦСКА също има такъв отбор ама двуличниците пяха,че ЦСКА умрел,абе луда работа.От хора които възпитават децата си в омраза друго не очаквам.Да облечеш детето си с дреха на която пише,че мрази ЦСКА,какво може да искаш от такъв човек.Психиката му е осакатена за цял живот и вечно ще мрази комшийката,че е по-красива от жена му,комшията,че е по-богат от него,а ЦСКА,че е най-успелия български отбор!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 13:35

Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:Интересно,как пък след фалит всички са живи,само ЦСКА е умрел - ей това ако може да ми го обясни някой.Левски до сега са фалирали два пъте,те живи,ние не.Дунав,Етър,Пирин,Нефтохимик,Локомотив,абе много са,да не ги изброявам всичките.Да не говорим за други спортове (волейбол,баскетбол,хокей - примерно).Всичко живо,само тук разни хейтъри ми пишат,че ЦСКА е умрел,жалка работа.


No record in UEFA competition

Защо даваш за пример организация която има двоен стандарт към клубовете?Щото сте фалирали преди тя да се появи ли?Ето,Дунав има " record in UEFA competition",а с нищо не са по-различни от нас.
А и да се появи рекординга в УЕФА,на бас,че хейтърите ще се извъртите и пак ще твърдите,че ЦСКА е "умрел".


Дунав нямат нищо общо с вас.

В смисъл?С какво са по-различни?


Отвори сайта на УЕФА и ще разбереш.

Аз много добре знам какво пише в сайта на УЕФА,само не разбирам защо същото не пише и за нас.Както казах,разлика с Дунав нямаме.Може да посетиш сайта на Дунав и да се убедиш.Сега защо за едни може,за други не,това явно е въпрос на двоен стандарт или двуличие.Което и да си избереш ще е вярно.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот hydetoshi » 10 сеп 2017 13:55

Fester написа:
Непринуден написа:И още нещо. Как ГГ "е заграбил дома на ЦСКА и настанил Литекс"? Значи там преди него бяха Лупи, боклукчиите. Те ли са дома на ЦСКА? Ще падна от смях. Точно тези които натрупаха задълженията, които не платихме, били истинското ЦСКА, а този който идва от отвън и не иска да плаща техните (чужди за него) задължения не бил ЦСКА. И сега какво? Заради левскарите трябва да обеднее с 30 милиона ли? Ми и аз и всеки разумен субект би потърсил начин да не плаща нещо, което не е взел. Обратното би било глупаво. Намерил начин по юридически път, оправил се. Сега какво? Да се моля да изплати чужди дългове, за да ми е мирна съвестта, че в България всички задължения се изплащат? Пука ми, та ми дреме. На всичкото отгоре индиректно е срещу моя любим отбор. Собственика му ще остане с 30 милиона по-малко в кесията. Съответно това са пари които могат да бъдат използвани вътре в клуба. За заплати, терени, редовни заплати, платени лицензи. Откъде накъде ще правя кефа на левскарите да провалям тези неща? Да не съм идиот? Да се пукат от яд, че нечестно сме се измъкнали и не ги плащаме. Не виждам обаче какво толкова се ядосват, защото в тия нечисти неща те са традиционния лидер.

Не е лесно да си тъп припознавач, наистина. По твоята малоумна логика, аз ще намеря начин да ти взема апартамента с някоя вратичка в закона и после ще кажа: "Какво ми дреме, че някакъв там го е яд, аз нали съм си намерил вратичка и съм му откраднал апартамента." Заради такива идиоти, държавата е на такова дередже. Защото ги крадат, директно им бъркат в джоба, а те се кланят на мутрите и казват: "Епа щом е такъв тарикат и може да ми бръкне дори в г*за, халал да му е". Не мога да повярвам, че живея с такива малоумни скотове в една държава!

За всички отбори, вратички в законите, а за Левски- цели порти- фалирал отбор на който никой копче не му казва.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Stailio » 10 сеп 2017 14:01

GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
GOLEADOR написа:
Stailio написа:
No record in UEFA competition

Защо даваш за пример организация която има двоен стандарт към клубовете?Щото сте фалирали преди тя да се появи ли?Ето,Дунав има " record in UEFA competition",а с нищо не са по-различни от нас.
А и да се появи рекординга в УЕФА,на бас,че хейтърите ще се извъртите и пак ще твърдите,че ЦСКА е "умрел".


Дунав нямат нищо общо с вас.

В смисъл?С какво са по-различни?


Отвори сайта на УЕФА и ще разбереш.

Аз много добре знам какво пише в сайта на УЕФА,само не разбирам защо същото не пише и за нас.Както казах,разлика с Дунав нямаме.Може да посетиш сайта на Дунав и да се убедиш.Сега защо за едни може,за други не,това явно е въпрос на двоен стандарт или двуличие.Което и да си избереш ще е вярно.


ЦСКА 1948 няма разлика с Дунав, а вие нямате прилика, ако ме разбираш какво искам да ти кажа.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Warped » 10 сеп 2017 14:05

Модераторите съвсем са го за@бали тоя форум :lol: :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта