Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6728
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот icko65 » 10 сеп 2017 19:17

GOLEADOR написа:
icko65 написа:Голеадор..Ти някога ще вденеш ли че Дунав и Дунав2010 са от Русе.А ЦСКА-София е преместен Литекс от ЛОВЕЧ?В Русе си възраждат клуба от Русе.Вашия няма общо с ЦСКА от София.Ползвахте донор от Ловеч и Етрополе.За това и ти казват че ЦСКА умря.Нали искаше отговор защо Дунав тъй пък ЦСКА не е тъй.И Локо Сф не ги давай като пример-те все още не са фалирали.

Пич,виж какво си написал и ми кажи дали заставаш зад него.Да не се отметнеш после,ей!
Просто отговори на поста ми с "Да,заставам зад думите си" или с "Оп,сгреших"!

Ти ченге ли си че ще ми нареждаш?Щом съм го писал значи е това..Да не сме в 5ти клас..В майка си да се кълна ли?Или в най-милото?Тц тц тц...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот greeny » 10 сеп 2017 19:41

Какво общо има умрелия отбор с нас? Трийте темата.
I am the Lizard King, I can do anything!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот sandi74 » 10 сеп 2017 20:04

greeny написа:Какво общо има умрелия отбор с нас? Трийте темата.

За умрелите или хубаво или нищо.Нека все пак отдадем почит на най-великия български футболен отбор(който за съжаление вече официално е погребан преди повече от година) който с убийствена лекота ни е разгромявал къде ли не :idea: :!: Вечна му памет.Амин.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 10 сеп 2017 22:23

GOLEADOR написа:
Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Warped написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?

Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .



Голиатор гладиатор ли си какъв си умрялко не те знам ама неска ти го нахакана хубайчко подскачаш много ама всички се изредиха а? ПЕПИИ !! Отваряш се на всеки ама ще те боксират някой ден някъде щото си МНОГОЗНАИКО неподготвен все се изказваш не ти ли омръзна А? Б****к ? Хмм Подскачай подскачай. Линкове ще ми пращаш затапиха те и за това линкове ми пращаш хаха ****** хахаха :mrgreen: :mrgreen: цска умрЯ миналАта година това е !! СЕГА СТЕ ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ. ЩЕ ВНИМАВАШ КАК ГОВОРИШ ЗАЩОТО не знаеш на кои каква ще му е реакцията на живо Г**ОШ !!

Отворко,като не може да водиш спорове не се отваряй във форума.Толкова си задръстен,че даже не може да осмислиш въпроса ми,само Литекс и Етрополе ти е в устата.За това айде у лево и повече не ме занимавай с глупостите си!!!



ПААХАХАХ МНОГО СЛАБО ПЕНИШ СЕ ПЕНИШ СЕ !! П****АС !! :mrgreen: :mrgreen: Ти си отворения. Правиш се на голямата работа на всички ама ти го хакат. Комплекси имаш много задръсен да съм аз ли? ХАХАХА дадах ти малко ти ми налапа целия х** еее ненаситните п****и сте така !!! Свиня червено-оранжева. Литекс етрополе е най мръсния политически отбор НИКОГА НЕ ПЛАЩАТ ЗАЩОТО НЕ СА НАУЧЕНИ ЗАТОВА !!!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 11 сеп 2017 08:36

Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Warped написа:
GOLEADOR написа:Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?

Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .



Голиатор гладиатор ли си какъв си умрялко не те знам ама неска ти го нахакана хубайчко подскачаш много ама всички се изредиха а? ПЕПИИ !! Отваряш се на всеки ама ще те боксират някой ден някъде щото си МНОГОЗНАИКО неподготвен все се изказваш не ти ли омръзна А? Б****к ? Хмм Подскачай подскачай. Линкове ще ми пращаш затапиха те и за това линкове ми пращаш хаха ****** хахаха :mrgreen: :mrgreen: цска умрЯ миналАта година това е !! СЕГА СТЕ ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ. ЩЕ ВНИМАВАШ КАК ГОВОРИШ ЗАЩОТО не знаеш на кои каква ще му е реакцията на живо Г**ОШ !!

Отворко,като не може да водиш спорове не се отваряй във форума.Толкова си задръстен,че даже не може да осмислиш въпроса ми,само Литекс и Етрополе ти е в устата.За това айде у лево и повече не ме занимавай с глупостите си!!!



ПААХАХАХ МНОГО СЛАБО ПЕНИШ СЕ ПЕНИШ СЕ !! П****АС !! :mrgreen: :mrgreen: Ти си отворения. Правиш се на голямата работа на всички ама ти го хакат. Комплекси имаш много задръсен да съм аз ли? ХАХАХА дадах ти малко ти ми налапа целия х** еее ненаситните п****и сте така !!! Свиня червено-оранжева. Литекс етрополе е най мръсния политически отбор НИКОГА НЕ ПЛАЩАТ ЗАЩОТО НЕ СА НАУЧЕНИ ЗАТОВА !!!

Пубер,не ме занимавай повече с глупостите си.Една смислена дума няма в поста ти (то друго от анално податливец като теб не се и очаква),тръгнал оценка да ми дава.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 11 сеп 2017 08:50

icko65 написа:
GOLEADOR написа:
icko65 написа:Голеадор..Ти някога ще вденеш ли че Дунав и Дунав2010 са от Русе.А ЦСКА-София е преместен Литекс от ЛОВЕЧ?В Русе си възраждат клуба от Русе.Вашия няма общо с ЦСКА от София.Ползвахте донор от Ловеч и Етрополе.За това и ти казват че ЦСКА умря.Нали искаше отговор защо Дунав тъй пък ЦСКА не е тъй.И Локо Сф не ги давай като пример-те все още не са фалирали.

Пич,виж какво си написал и ми кажи дали заставаш зад него.Да не се отметнеш после,ей!
Просто отговори на поста ми с "Да,заставам зад думите си" или с "Оп,сгреших"!

Ти ченге ли си че ще ми нареждаш?Щом съм го писал значи е това..Да не сме в 5ти клас..В майка си да се кълна ли?Или в най-милото?Тц тц тц...

1.Дунав също още не са фалирали.Стойне ако може да намери пари да плати дълговете и да издържа отбора ще може да гледаш Дунав в най-долните дивизии на републиката.
2.1 Има ЦСКА 1948,той е създаден в София и по думите ти,ЦСКА не е умрял!За това иде реч.Сега да не се отметнеш?
2.2 Пак по думите ти от горния пост излиза,че ако бяхме ползвали лиценза на Славия (примерно), ти би одобрил тези действия.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 11 сеп 2017 09:29

GOLEADOR написа:
Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Carl13 написа:
GOLEADOR написа:
Warped написа:Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .



Голиатор гладиатор ли си какъв си умрялко не те знам ама неска ти го нахакана хубайчко подскачаш много ама всички се изредиха а? ПЕПИИ !! Отваряш се на всеки ама ще те боксират някой ден някъде щото си МНОГОЗНАИКО неподготвен все се изказваш не ти ли омръзна А? Б****к ? Хмм Подскачай подскачай. Линкове ще ми пращаш затапиха те и за това линкове ми пращаш хаха ****** хахаха :mrgreen: :mrgreen: цска умрЯ миналАта година това е !! СЕГА СТЕ ЛИТЕКС-ЕТРОПОЛЕ. ЩЕ ВНИМАВАШ КАК ГОВОРИШ ЗАЩОТО не знаеш на кои каква ще му е реакцията на живо Г**ОШ !!

Отворко,като не може да водиш спорове не се отваряй във форума.Толкова си задръстен,че даже не може да осмислиш въпроса ми,само Литекс и Етрополе ти е в устата.За това айде у лево и повече не ме занимавай с глупостите си!!!



ПААХАХАХ МНОГО СЛАБО ПЕНИШ СЕ ПЕНИШ СЕ !! П****АС !! :mrgreen: :mrgreen: Ти си отворения. Правиш се на голямата работа на всички ама ти го хакат. Комплекси имаш много задръсен да съм аз ли? ХАХАХА дадах ти малко ти ми налапа целия х** еее ненаситните п****и сте така !!! Свиня червено-оранжева. Литекс етрополе е най мръсния политически отбор НИКОГА НЕ ПЛАЩАТ ЗАЩОТО НЕ СА НАУЧЕНИ ЗАТОВА !!!

Пубер,не ме занимавай повече с глупостите си.Една смислена дума няма в поста ти (то друго от анално податливец като теб не се и очаква),тръгнал оценка да ми дава.



Хмм шматко аз ще ти давам. Ти ко ще ми кажеш а ? Нищо!! пффф не ме познаваш не знаеш на колко съм така че .. чувам коментари от такива като теб ТЪПАНАРИ .!! С мен повече няма да говориш и да ме споменаваш жена в мъжко тяло. ШЕСТАК . Най политическия отбор БКП Литекс цска Етрополе чавдар АМИГОС.!!! Не можел съм да споря разбирач голям жив тъпак си . Мазен шопски

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот BurnX » 11 сеп 2017 09:39

Цска води в класирането .... Левски едно време и поп докара , а после нз дали е правил по срамна година по българските терени...

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 11 сеп 2017 13:37

BurnX написа:Цска води в класирането .... Левски едно време и поп докара , а после нз дали е правил по срамна година по българските терени...



Няма да е все така хах водели всичко е временно . Не можете да го разберете но ще ви се наложи . Луноходец ще ви изпревари .!!! Тъпани


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта