До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот pink_pig8 » 08 сеп 2017 12:03

LEVSKAR57 написа:
pink_pig8 написа:Разликата в чужденците не е толкова голяма,но в успехите на двата отбора е от земята до небето :lol:

Тук няма как да не се съглася с теб, така е. Левски - вековен отбор на 103 години с 26 титли и 25 купи на България с многобройна публика, лудокорец проект на домус ага на 7-8 години със 100 човека фенове, онзи ден на Герена бяха 30-на кренвирша. Левски има 1/4 финали в Европа, последния преди 10 години, лудокорец не знам да е стигал до тази фаза ?

За успехи се говори тука :lol: спри да се излагаш а бягай да плачкаш с Тити :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 сеп 2017 12:08

sslevski написа:Хора не падайте на нивото на припознавачите от ФК ЛИСКА,както и тези на Домус - ага.
Че съдията имаше погрешни отсъждания имаше,че обърка всичко - обърка,ама да излиза и Боримиров да реве като малко дете е това вече не ми харесва.Има си начини.Има залитане за единия отбор,пуска се декларация до БФС и се приключва.Големите отбори правят така...

Дрън-дрън!... :lol: Я вземи и пусни в Гугъл текста "Алекс Фъргюсън (Моуриньо, Венгер, Клоп и който друг се сетиш - аз нямам време повече да търся) срещу съдиите..." и виж колко много материали ще изскочат на секундата!... 8-) Пишеш глупости, а неграмотните фенове на Разград, като онзи дето не може да си изпише правилно дори никнейма (добре, че не е написал шампоан :lol: ) и феновете на отборчета, които излизат веднъж на 20 години в Европа, но броят неуспехите на "Левски", ти пригласят в хор и викат "Браво, ах какво хубаво и обективно мнение!"... :lol:
П.П. Иначе злобата срещу "Левски", която се излива от почти всяко мнение в тази тема (добре, че е в писмен вид, та няма слюнки :lol: ) може само да ме радва - никой не обича силните, а е видно, че отборът ни става все по-силен и по-силен... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот g3_ev2 » 08 сеп 2017 12:52

Струва ми се, че преди да се отговори на въпроса "До кога ще търпим подаръците за Разград", първо трябва ясно да се докаже, че такива подаръци има, второ, че главно заради тях Лудогорец е 6 год. шампион на страната, трето, тези подаръци от какви подбуди се дават и т.н.
Ще кажа откровено и какво ме отблъсква в Лудогорец, въпреки, че играят добър футбол: По душа съм провинциалист, въпреки, че живея в София. Особено отвратително явление е омразата на много хора от провинцията към софиянци: както и да го анализираш това явление, то си е комплексарщина, породена от погрешен избор между необходимостта да се включиш пълноценно в съвременното ежедневие и провинциалното неадекватно спокойствие, табиетлик и нежелание да се съобразиш с някого освен родата и един тесен приятелски кръг. Без да е особено виновен за това, Лудогорец с изявите си дава храна за подобна комплексарщина и се превърна във вдъхновяващо знаме за хората, абсурдно мразещи софиянци. Това им пречи да са критични към българския шампион, който доста отдавна играе майсторски, но еднообразен и неспособен да се разнообразява футбол. Това им пречи, на тези хора, да видят, че съдийството ни е полуграмотна жертва на несъмненото умение на чужденците в Лудогорец да симулират (макар всички да го правят, но не всички умеят), че съдиите осъзнават недостатъците си и хвърлят усилия да си запазят местенцата с нагаждане към силния и т.н.
От своя страна Левски и Лъже-армейците от Ловеч са хора предимно от провинцията, но не знам на каква база се мразят също (не е футбола) и използват Лудогорец като инструмент в абсурдната война помежду си.
С ей такива неща, струва ми се, следва да сме наясно и чак тогава да видим подаръците и докога ще ги търпим.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 сеп 2017 13:03

Когато „туморите“ в българския футбол (както ги нарече тук един маладец) „Левски“ и ЦСКА бяха силни и мачкаха наред, и българският футбол беше силен. През 1994 година в националния отбор на СП в САЩ имаше 7 (седем) футболисти на „Левски“ и 4 (четирима) бивши футболисти на „Левски“ - общо 11 (единадесет) – половината от разширения състав, сред тях 4 (четирима) юноши на „Левски“. Тогава бяхме четвърти в света!... :)
Сега редовно сме четвърти в нашата квалификационна група за голямо първенство. „Единственото светло нещо в българския футбол - „Лудогорец“ (както се изцепи тук друг маладец) всъщност е светлина от влак, идващ срещу нас в тунела, в който е дерайлирал българският футбол. Доказателство за реалната опасност е простичкият факт, че наскоро неговото бъдеще – младежите, паднаха на родна земя от Люксембург (с население по-малко от Пловдив и Варна, взети заедно)!... :lol: Когато ни удари и Гибралтар, значи влакът ни е блъснал... 8-)
Както обича да казва Санди - факт. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот pink_pig8 » 08 сеп 2017 13:23

Captain Stottlemeyer написа:Когато „туморите“ в българския футбол (както ги нарече тук един маладец) „Левски“ и ЦСКА бяха силни и мачкаха наред, и българският футбол беше силен. През 1994 година в националния отбор на СП в САЩ имаше 7 (седем) футболисти на „Левски“ и 4 (четирима) бивши футболисти на „Левски“ - общо 11 (единадесет) – половината от разширения състав, сред тях 4 (четирима) юноши на „Левски“. Тогава бяхме четвърти в света!... :)
Сега редовно сме четвърти в нашата квалификационна група за голямо първенство. „Единственото светло нещо в българския футбол - „Лудогорец“ (както се изцепи тук друг маладец) всъщност е светлина от влак, идващ срещу нас в тунела, в който е дерайлирал българският футбол. Доказателство за реалната опасност е простичкият факт, че наскоро неговото бъдеще – младежите, паднаха на родна земя от Люксембург (с население по-малко от Пловдив и Варна, взети заедно)!... :lol: Когато ни удари и Гибралтар, значи влакът ни е блъснал... 8-)
Както обича да казва Санди - факт. :)

И Лудогорец ли ви е виновен че ударихте дъното?

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот filo_123 » 08 сеп 2017 14:12

LEVSKAR57 написа:
filo_123 написа:Нямам нищо против да пишеш за нещата, в които надали ти сам вярваш, а ако вярваш толкова по-зле за теб. Не разбирам обаче защо ме обиждаш. Вероятно защото ти казах истината, а тя понякога боли. Така нареченото четирибуквие го има и благодарение на левскарите, които говорят само за това всеки ден, а това показва, че ЦСКА е същия, а даже и по-голям дразнител за тях и имат основание за това.

Във всеки твой пост нищо не казваш. В кои неща дали сам вярвам, че имаше червен картон за натанаел в 25 минута ли, който променя всичко в мача, че имаше дузпа предишния мач ли, която пак променя мача. Това са факти !!! Няма какво да си вярвам и да не си вярвам, това е реалност. Коя истина си казал ти бе, а ? Истина, която всеки знае, че Левски не е управляван правилно.. и дори когато има наченки на тръгване в правилната посока - препълнен стадион, добри играчи, добър треньор идва домус ага със съдията и до 25 минута мача е решен, пак факти !
Кажи бе как играят лудогорец със 17 скъпоплатени чужденци, как взимат БГ паспорти за няколко седмици от идването си за пръв път в България ?
Няма четирибуквие, няма. Фалираха, умреха, ганчев премести литекс на кочината и това пак са факти, има го черно на бяло в Търговски регистър, преместено седалище от Ловеч в София. Не играха мач за суперкупата миналата година литекса, защото не са четирибуквието, те умряха ФАКТ !!! По-смешни фенове от припознавачите няма, за пари анималс се продадоха и си оставиха отбор след като преди това писаха декларации, че няма да подкрепят преместен литекс, ама парите отварят много врати :lol: :lol:

Ти ли си човека, който ще ми каже какво има и какво няма? Футболът е игра за хората и всеки сам може да прецени кой отбор да подкрепя. Щом един отбор има широка обществена подкрепа и отношение в обществото, то той е факт. В крайна сметка това е само една игра създадена да обединява хората по света. Иначе това, че шепа хора повечето със сини устни от южната трибуна ми обясняват, че нямало ЦСКА изобщо не ме интересува, защото не те определят това. В крайна сметка първенството не се решава от един мач. Маратонът е дълъг и ако Левски покаже, че е най-добър, нека стане шампион.

Crazy Forest
Мнения: 46
Регистриран на: 17 сеп 2013 16:38
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот Crazy Forest » 08 сеп 2017 14:21

Добруджа написа:Искам да попитам всички хора до кога ще търпим този Домусчиев. Вече 6 години подред е шампион. И по всичко личи, че и в следващите 15 години ще продължава доминацията на Домус ага. Как можем да го спрем този боклук? Примерите в които Лудогорец са подкрепяни са много. И децата знаят, че Лудогорец са галениците на перуката. И Перуци взима големи пари от Разград за всяка титла. До кога ще търпим това. Не трябва ли масово всички фенове да излязат по улиците и да протестират против Домусчиевата лига? 500 години ни тъпкаха и сега продължават амуджите. Питам се докога ?!



турчин ще викаш на сина на майка ти, тъпанар такъв. Тука няма ли модератори да изтрият и блокират такива расистки теми и мнения?

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот kamilata3 » 08 сеп 2017 14:36

Къде ги разсрочихте и колко пъти вече,до вчера нямахте пари ,щяхте да налагате юноши а сега скъпи играчи ,треньори,не че е лошо даже е добре за бг футбола,но се досещаме от къде са парите ,много добре го знаете и вместо да си мълчите ,става като поговорката ,крадеца вика дръжте крадеца.Вие се изкарахте най -чистите в нашия футбо,а всички са на един хал.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот hydetoshi » 08 сеп 2017 14:45

Vura написа:Лудогорец е единственото светло нещо в БГ футбола. Ако нас ни нямаше, отдавна да са ни задминали Гибралтар и Сан Марино. Софийските мумии загинаха. Същите мумии бяха еталон за поквара, корупция и натиск. Мултигруп, ВИС 2, Чорни... Най-големите престъпници владееха тези клубове, но тогава нямаше рев да се прекратява първенството, а Темето Русев не ревеше като крокодил по радиото. Съдиите тогава бяха №1. :lol: Лудогорец ще властва още пет-шест декади в ППЛ. ;)

Забравил си си хапчето. Провери на масата в кухнята,на нощното шкафче,евентуално върху хладилника и бързо го изпий,че може да е фатално.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: До кога ще търпим подаръците за Разград ?

Мнениеот hydetoshi » 08 сеп 2017 14:52

Ники.Габрово написа:За Телк ли е , не знам , ама Лудогорец отново играе в ЕКТ , Левски гледа по ТВ . Толкоз !!

Другата седмица ще стане ясно кой какво ще гледа. Лудогорец,ще гледа отблизо мачовете от ЛЕ и само записки ще си води. Отборът ви е дотук. Тази година добутахте до групите,догодина 1-2 кръг на квалификациите и кап,кап след 10 години обратно във В група,при Скрита сила(Мъдрево).
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта