Уникална гавра с Николай Митов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

batekrasi
Мнения: 92
Регистриран на: 12 май 2008 22:32
Контакти:

Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот batekrasi » 01 авг 2017 20:25

Според мен в момента Финягата си прави жестока гавра с Митов. Оставям настрана треньорските умения на Митов, въпросът е в човечността и морала.
Да каниш всеки ден разни безработни чужденци, да им обещаваш чудовищни заплати и да не си направиш труда да информираш сегашния треньор,че ще бъде освободен е долно и непрофесионално.
Да обещаеш на Грант 800 000 евро заплата и на другия ден да каниш Роси за разговори е безпринципно и аматьорско поведение.
Няма ли гилдия на треньорите у нас, за да се намеси и да изрази позиция?
Какво е вашето мнение ?
Аз знам,че нищо незнам ,но знам ,че вие и това незнаете :)
http://batekrasi.blogspot.com/

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Jürgen » 01 авг 2017 20:34

batekrasi написа:Според мен в момента Финягата си прави жестока гавра с Митов. Оставям настрана треньорските умения на Митов, въпросът е в човечността и морала.
Да каниш всеки ден разни безработни чужденци, да им обещаваш чудовищни заплати и да не си направиш труда да информираш сегашния треньор,че ще бъде освободен е долно и непрофесионално.
Да обещаеш на Грант 800 000 евро заплата и на другия ден да каниш Роси за разговори е безпринципно и аматьорско поведение.
Няма ли гилдия на треньорите у нас, за да се намеси и да изрази позиция?
Какво е вашето мнение ?

Това са преговори, докато не си стиснат ръцете, обещанията са само обещания.
Митов морал няма да си подаде оставката, така че все ми е едно.

Потребителски аватар
NO MERCY
Мнения: 1172
Регистриран на: 13 мар 2009 22:38
Местоположение: София
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот NO MERCY » 01 авг 2017 20:37

batekrasi написа:Според мен в момента Финягата си прави жестока гавра с Митов. Оставям настрана треньорските умения на Митов, въпросът е в човечността и морала.
Да каниш всеки ден разни безработни чужденци, да им обещаваш чудовищни заплати и да не си направиш труда да информираш сегашния треньор,че ще бъде освободен е долно и непрофесионално.
Да обещаеш на Грант 800 000 евро заплата и на другия ден да каниш Роси за разговори е безпринципно и аматьорско поведение.
Няма ли гилдия на треньорите у нас, за да се намеси и да изрази позиция?
Какво е вашето мнение ?


Изображение

Добре, продължавай! Мхм да много интересно ! Ммммдааааа !

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 21:36

Подкрепям автора на темата.
В цял свят, преди да се назначи нов треньор(ако са недоволни от настоящия, както е в случая), първо се маха сегашния и след това се почват преговори с нови хора.
Всичко друго е страшно унизително за Митов.
Друг е въпросът, че той няма никакво достойнство и като мъж не си тръгне, а явно е гладен за парици и какво си вика" всеки раб. ден тук ми е около 250-300 лв надница, що да не постоя, 4 дни отгоре, са ми 1000 лв доход", очевидно има жена и деца да храни.
Иначе, ВСЕКИ НОРМАЛЕН ЧОВЕК, ако е на негово място, е достатъчно само да отвори форума на Левски и ще види, че 99% от хората са ЗА неговото НЕЗАБАВНО махане и САМ БИ СИ ТРЪГНАЛ. Това все пак му е втори шанс на кормилото на Левски и е втори сериозен провал, във всякакъв план. Левски беше на една дузпа от това да отпадне на плейофа от Верея :shock: насред София и той моля ти се, ми седи на поста, наглец!
Босът най-явно пред очите ти кани Грант и Роси, и ти седиш на поста си, защото "ръководството не ме е махнало".
Гаврата е факт, но и той е пълен гьонсурат.
За мен е човек без достойнство и не мисля, че нито един сериозен клуб в Бг ще го наеме отново на работа в близките години...в Ботев го изгониха с камъни, в Левски два тежки провала, друг клуб трябва да са луди, за да го назначат на поста ст.треньор.
Митов, освен, че е дребен на ръст, се оказа и дребна душица като човек.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Alex » 01 авг 2017 21:36

Еми, Петрович като беше в същата ситуация си каза всичко в прав текст.. Митво се опитва да прояви някаква криворазбрана лоялност,с която всъщност се унижава...

Няма какво да се залъгваме, това управление на Левски съсипва и позори отбора... Опитват се сега уж да се правят на бизнесмени и да копират някакви елементи от Лудогорец.. може и да постигнат спорадични успехи - Платини, за да докопа кокъла, направи промени, с които полупрофесионално управлявани отбори от източна Европа като Лудогорец мгоат прилични да си живуркат с приходи от групите на ЛЕ (и да влизат понякога в ШЛ)... Левски може също да кара на тв-права и тук таме някой трансфер на футболист

Но като цяло с всяка постъпка на това ръководство се вижда ,че са жалки селяндури...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот vg_vasilev » 01 авг 2017 21:47

В момента ръководството на Левски доказва , че нямат никакъв морал. А и уж щяха да налагат младежи, а накупиха един отбор с космически заплати. Буш, Мапуко и сие по 16 000 лева заплата, а треньора -2500. А сега търсят треньор за 50 000 лева.
Всяка година едно и също... И съм 100% сигурен, че и тази година ще се осерат.
Вървят по стъпките на Цска-то.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 21:49

Alex написа:Еми, Петрович като беше в същата ситуация си каза всичко в прав текст.. Митво се опитва да прояви някаква криворазбрана лоялност,с която всъщност се унижава...

Няма какво да се залъгваме, това управление на Левски съсипва и позори отбора... Опитват се сега уж да се правят на бизнесмени и да копират някакви елементи от Лудогорец.. може и да постигнат спорадични успехи - Платини, за да докопа кокъла, направи промени, с които полупрофесионално управлявани отбори от източна Европа като Лудогорец мгоат прилични да си живуркат с приходи от групите на ЛЕ (и да влизат понякога в ШЛ)... Левски може също да кара на тв-права и тук таме някой трансфер на футболист

Но като цяло с всяка постъпка на това ръководство се вижда ,че са жалки селяндури...

Ти какво очакваш от просто момче, каквото е Боримиров.
Той не може 2 изречения да върже, сигурен съм, че ако му дадеш да пише, е и неграмотен, ама иначе спортен директор го играе.
Какъв ценз има тоя??
То вярно, че във футбола не са кой знае какви интелектуалци, ама в Бг е направо страшно.
Погледни само как изглежда и какво излъчват един Зидан, един Анчелоти и после погледни Митов, Сухия, Кокала, Дерменджиев и т.н.
Нашите изглеждат точно като някакви треторазредни физкултурници.
А относно гаврата с Митов, Левски с този си ход не се ли замислят, че идните дни, до назначаване на нов треньор, на футболистите ще им е все тая какво тренират и какво им казва Митов, щото си казват" аре млъкни бе, нали си пътник, утре си отиваш".
Откъдето и да се погледне, ТАКА НЕ СЕ ПРАВИ!
Локо Пд унизиха най-голямата си звезда Камбуров, на запад подобен нападател и легенда се изпраща с куп почести и бенефис, тук го изрита Крушарски като куче.
Левски унижават Митов, като пред очите му уговарят друг, без да го освободят като човек от поста му и 4-5 дни отбора да бъде трениран от помощник-треньори.
Няма такава простотия като българската!
После искаме Мъри и Херо да се върнат, кой напуска място, на което се чувства уважаван, добре платен, почитан и усеща лоялност??
Вие бихте ли напуснали?
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Alex » 01 авг 2017 21:55

Аз като говорех за селяни (макар и да ставаше въпрос за цялото ръководство) имах предвид най-вече Боримиров... Той просто е олицетворение на всичко там... Доста време съм прекарал по стадионите, само проблеми от тоя човек... на мачове на децата даже пак скандали, бутания на съдии, какво ли не (и не говоря за оня случай с боя, а по принцип какво се случва на всеки мач, дето той е там)

И гледам горе, че някой е писал, че тръгваме по пътя на ЦСКА... не исках аз да го казвам, ама да... Това си мисля... Макар че ако вземат италианеца за треньор, може и да добута отбора до групите на ЛЕ примерно и да връзват бюджета с парите от Европа.... То всъщност въпроса е дали ще успеят да изкарват пари от Европа и ако не, дали Русев ще опрощава дългове и ще ги плати тия заплати от джоба си или по пътя на ЦСКА...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот levski4ever86 » 01 авг 2017 21:57

Митов на първо място сам се унижава и главната вина да се държат така с него е само негова. Стиска поста като удавник сламка заради едната неустойка и защото е послушен и удобен. Такъв човек не заслужава да го съжаляват. На негово място аз щях да си обера крушите още при гола на хубрида в първата минута. Не да стоя и да чакам да ме уволнят, да се правя на лоялен и същевременно да преча на отбора да се развива.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

годе
Мнения: 520
Регистриран на: 19 апр 2014 13:35

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот годе » 01 авг 2017 21:58

Какво му пука на Митов? На него му виси долната джука,така че всичко си е на мястото!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта