Уникална гавра с Николай Митов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот stoyankd » 01 авг 2017 22:14

Няма никаква гавра. Николай Митов не успя да се качи на по-горно ниво в треньорската професия и очевидно ще бъде заменен. Трябва да му пожелаем успех занапред, очевидно възможностите му са ограничени. Имената, за които се говори са много по-можещи в занаята. Феновете на обединения отбор трябва да проумеят, че силен Левски и силен Лудогорец не е нещо лошо. Вярно, ще падаш по-често, но ще имаш стимул за израстване.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 22:17

Alex написа:Аз като говорех за селяни (макар и да ставаше въпрос за цялото ръководство) имах предвид най-вече Боримиров... Той просто е олицетворение на всичко там... Доста време съм прекарал по стадионите, само проблеми от тоя човек... на мачове на децата даже пак скандали, бутания на съдии, какво ли не (и не говоря за оня случай с боя, а по принцип какво се случва на всеки мач, дето той е там)

И гледам горе, че някой е писал, че тръгваме по пътя на ЦСКА... не исках аз да го казвам, ама да... Това си мисля... Макар че ако вземат италианеца за треньор, може и да добута отбора до групите на ЛЕ примерно и да връзват бюджета с парите от Европа.... То всъщност въпроса е дали ще успеят да изкарват пари от Европа и ако не, дали Русев ще опрощава дългове и ще ги плати тия заплати от джоба си или по пътя на ЦСКА...


Силно се съмнявам Русев да изважда от джоба си за заплати такива колосални суми.
Ако е имал подобно намерение, щеше да стегне отбора още зимата, да атакува ТОВА лято ЛЕ, а той буквално си печеше задника по разни яхти, нулева заинтересованост към клуба и сега иска за 20 дни да накупи играчи, да не вземе свестен треньор до мачовете със Сутиеска и да направи някакъв пробив с чисто нов отбор и некадърен треньор.
Така не става!
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот stoyankd » 01 авг 2017 22:20

vg_vasilev написа:В момента ръководството на Левски доказва , че нямат никакъв морал. А и уж щяха да налагат младежи, а накупиха един отбор с космически заплати. Буш, Мапуко и сие по 16 000 лева заплата, а треньора -2500. А сега търсят треньор за 50 000 лева.
Всяка година едно и също... И съм 100% сигурен, че и тази година ще се осерат.
Вървят по стъпките на Цска-то.

И ние се чудихме, как така дължиш десетки милиони на държавата и всеки, до който си се докоснал, а плащаш десетки хиляди левове за заплати на играчи, които би трябвало да са аматьори и играят с аматьори, но вие ни убеждавахте в друго.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Eminem » 01 авг 2017 22:21

"Треньорчето" митяф сам се гаври със себе си, след като и листата по дърветата знаят, че ръководството не го иска и преговаря с друг, но той не си подава оставката, а седи и чака да бъде уволнен, за да си вземе неустойката. Този човек няма грам самоуважение.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот 1982 » 01 авг 2017 22:24

Митов е една дребна и алчна душица, която за 5 лева е готова да се унижава и опозорява ..... 99% от феновете на Левски го псуват и кълнат, цяла България вижда, че е абсолютен инвалид като футболен треньор, но наглецът стиска кокала и не го пуска, защото знае, че ако си тръгне сам, няма да вземе шибаната си неустойка .... хич не ми е жал зае подобни парцали, те сами са избрали да бъдат такива, нямат грам себеуважение и чувство за достойнство.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 22:26

Eminem написа:"Треньорчето" митяф сам се гаври със себе си, след като и листата по дърветата знаят, че ръководството не го иска и преговаря с друг, но той не си подава оставката, а седи и чака да бъде уволнен, за да си вземе неустойката. Този човек няма грам самоуважение.

Просто е гладен за някой лев.
И да, точно самоуважение му липсва.
Абсолютна мижитурка е.
И винаги съм много мнителен към хора, които не се усмихват.
Аз този не помня да съм го видял някога усмихнат.
Винаги намръщен, гледа, сякаш всеки момент ще ревне и все някой му е виновен за провалите.
Киселяк човек не може да надъхва играчите, няма и авторитет пред тях.
Обертан е трениран от Алекс Фъргюсън, как ли се чувства при тази мишка Митов?
То е смешно...
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 22:28

1982 написа:Митов е една дребна и алчна душица, която за 5 лева е готова да се унижава и опозорява ..... 99% от феновете на Левски го псуват и кълнат, цяла България вижда, че е абсолютен инвалид като футболен треньор, но наглецът стиска кокала и не го пуска, защото знае, че ако си тръгне сам, няма да вземе шибаната си неустойка .... хич не ми е жал зае подобни парцали, те сами са избрали да бъдат такива, нямат грам себеуважение и чувство за достойнство.

Поздравления за мнението, споделям го! +1
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12797
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Eminem » 01 авг 2017 22:38

Pragmatichen написа:
Eminem написа:"Треньорчето" митяф сам се гаври със себе си, след като и листата по дърветата знаят, че ръководството не го иска и преговаря с друг, но той не си подава оставката, а седи и чака да бъде уволнен, за да си вземе неустойката. Този човек няма грам самоуважение.

Просто е гладен за някой лев.
И да, точно самоуважение му липсва.
Абсолютна мижитурка е.
И винаги съм много мнителен към хора, които не се усмихват.
Аз този не помня да съм го видял някога усмихнат.
Винаги намръщен, гледа, сякаш всеки момент ще ревне и все някой му е виновен за провалите.
Киселяк човек не може да надъхва играчите, няма и авторитет пред тях.
Обертан е трениран от Алекс Фъргюсън, как ли се чувства при тази мишка Митов?
То е смешно...

Няма как да ме е жал за този нещастник. Дори се радвам как се унижава. Кеф ми е, искам цяла България да му се подиграва. Този некадърник провали две еврокампании в Левски, изтърва титла и купа, Верея ни изпусна в баража, ЦСКА-София ни пребива от бой, играем по-зле от отбор, съставен от маймуни и това същество не намира грам морал и достойнство в себе си, за да си подаде оставката.
Вместо това, говори заучени фрази и се оправдава като ученичка.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Pragmatichen » 01 авг 2017 22:45

Eminem написа:
Pragmatichen написа:
Eminem написа:"Треньорчето" митяф сам се гаври със себе си, след като и листата по дърветата знаят, че ръководството не го иска и преговаря с друг, но той не си подава оставката, а седи и чака да бъде уволнен, за да си вземе неустойката. Този човек няма грам самоуважение.

Просто е гладен за някой лев.
И да, точно самоуважение му липсва.
Абсолютна мижитурка е.
И винаги съм много мнителен към хора, които не се усмихват.
Аз този не помня да съм го видял някога усмихнат.
Винаги намръщен, гледа, сякаш всеки момент ще ревне и все някой му е виновен за провалите.
Киселяк човек не може да надъхва играчите, няма и авторитет пред тях.
Обертан е трениран от Алекс Фъргюсън, как ли се чувства при тази мишка Митов?
То е смешно...

Няма как да ме е жал за този нещастник. Дори се радвам как се унижава. Кеф ми е, искам цяла България да му се подиграва. Този некадърник провали две еврокампании в Левски, изтърва титла и купа, Верея ни изпусна в баража, ЦСКА-София ни пребива от бой, играем по-зле от отбор, съставен от маймуни и това същество не намира грам морал и достойнство в себе си, за да си подаде оставката.
Вместо това, говори заучени фрази и се оправдава като ученичка.


Между другото, Дерменджиев го очаква тези дни същото позорно изритване от поста му, за втори път, досущ като Митов.
Той е същият заспал некадърник, просто разполага със силен, сработен и опитен отбор.
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот sin4ec » 01 авг 2017 22:50

stoyankd написа:
vg_vasilev написа:В момента ръководството на Левски доказва , че нямат никакъв морал. А и уж щяха да налагат младежи, а накупиха един отбор с космически заплати. Буш, Мапуко и сие по 16 000 лева заплата, а треньора -2500. А сега търсят треньор за 50 000 лева.
Всяка година едно и също... И съм 100% сигурен, че и тази година ще се осерат.
Вървят по стъпките на Цска-то.

И ние се чудихме, как така дължиш десетки милиони на държавата и всеки, до който си се докоснал, а плащаш десетки хиляди левове за заплати на играчи, които би трябвало да са аматьори и играят с аматьори, но вие ни убеждавахте в друго.

Левски дължи на държавата 2,8 милиона лева. Заплатите на играчите( общо) , колкото и да е странно, са на нивото от миналата година. 8 000 евро взимат единици, Гомес и Обертан са с малко повече.
Всичко отгоре е за сметката на 3 млн изънбюджетни, реализирани от две продажби и участието в ЛЕ.
Твърде е вероятно обаче странната активация на СР да е свързана с подсказка и инжекция от определени среди. Така говорят слуховете.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта