Уникална гавра с Николай Митов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3983
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот Странджата » 02 авг 2017 01:15

Изведнаж се появиха тука морални съдници, които раздават присъди с обиди. Като сте морални, да бяхте си спестили обидите, като сте се загрижили за Левски и за сегашния му треньор, да бяхте проявили човечност, а не да ми пишете за гавра - израз, който издава махленският ви манталитет. Какво всъщност ви боде очите - това, че Митов не успя втори път с Левски, това, че ръководството води преговори с известни треньори, а не с познатите до сега, това, че ръководството има определена визия за развитието на отбора или това, че може би Левски ще излезе от кризата без да е престанал да съществува като други?
Хайде, оставете крокодилските сълзи за друг гроб - той все още няма и година - плоча не можете още да сложите, снимка от музея, който вече е мавзолей, не може да лепнете.

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот -Ицо- » 02 авг 2017 01:55

Проклет да съм ако знам какво ме прихвана да ви чета писанията, но все пак ще се отчета с един въпрос - ВИЕ НАРЕД ЛИ СТЕ??? Аз естествено бих бил щастлив да си го държите пожизнено, но да оставим това настрана. Да оставим настрана и какъв е Митов, какви качества има и прочие. Човекът има ДО-ГО-ВОР! С какъв акъл стоите тук и виете, че трябвало сам да си подаде оставката, че бил си търсил неустойката, сякаш има нещо грешно в това? Ама трябвало да види, че феновете не го искат и да си тръгне. И защо? Нима желанията на шепа.... и аз не знам вече каква дума да използвам, нека просто ги наречем "фенове", та нима желанията на тези ми ти "фенове" стоят над законите(колкото и хлабави да са) в тази... да я наречем "държава"? Ако на някой от вас утре шефа му му каже "Човек, напусни, та да не ти плащам неустойка, която съществува като концепция точно с идеята да не мога ей така да ти бия шута когато си искам", сигурен съм че веднага ще скочите с изпъчени гърди да подписвате. Мъже на честта ми се събрали, Боже опази! Единствения начин Митов да си тръгне с нещо като чест е точно да си търси всяка стотинка до последно, а пък който го е назначавал - да е мислил. Не е като да е за първи път при вас...
"Some folks are wise and some are otherwise"

solargiver
Мнения: 1
Регистриран на: 21 апр 2017 21:10
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот solargiver » 02 авг 2017 04:08

Много закономерно му се случва това на Митов. Май той много бързо забрави че отиде да преговаря с Левски още докато Топчо беше треньор. Направи му същия номер. Всъшност на Митов това му беше втори път. Първият Път заби нож в гърба на Илиан Илиев преди 6 месеца на Топчо. ЗАСЛУЖАВА СИ СЪДБАТА НАПЪЛНО

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Уникална гавра с Николай Митов

Мнениеот modor » 02 авг 2017 07:22

1982 написа:Митов е една дребна и алчна душица, която за 5 лева е готова да се унижава и опозорява ..... 99% от феновете на Левски го псуват и кълнат, цяла България вижда, че е абсолютен инвалид като футболен треньор, но наглецът стиска кокала и не го пуска, защото знае, че ако си тръгне сам, няма да вземе шибаната си неустойка .... хич не ми е жал зае подобни парцали, те сами са избрали да бъдат такива, нямат грам себеуважение и чувство за достойнство.

!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта