ЧИСТАТА ЗАСАДА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Мнения: 99
Регистриран на: 22 юли 2013 18:17
Контакти:

ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот Remi Gaillard » 01 авг 2017 12:26

Вчера в предаването "БЕЗ БУТОНКИ", нестискащия палци за Ботев, изрази мнението, че гола който вкара Ботев с 10 човека срещу ЦСКА, е бил от ЧИСТА ЗАСАДА... ето ви 2 стоп кадъра и всеки който не е с ОРАНЖЕВИ ОЧИЛА, може сам да прецени колко Е ЧИСТА ЗАСАДАТА....

ПАС 1:
Изображение

ПАС 2:
Изображение

Иначе, искам лично аз да попитам нещо Ники Александров следното:

"Защо заклеймихте цял един футболен отбор и цяла една публика, заради постъпката (която и аз не оправдавам и не харесвам) на един бенински национал с френски паспорт, който след 5 дни заминава, а след 5 години никой няма да помни....? Как да се държим ние феновете на Ботев, след като в същия този мач, разпорихте коляното на Виана (след мача са го шили с 8 шева) и ни оставихте без централен нападател в най-важния ни мач за годината....???? "

Второто по-скоро е риторичен въпрос....

И за финал г-н Александров ще ви кажа следното: Тъй като ВИЕ сте един от водещите спортни журналисти в България, трябва да си давате сметка, че всичко казано от ВАС влияе (най-вече на червената общност) и е недопустимо да настройвате и без това озъбените от злоба фенове един към друг....

Хайде със ЗДРАВЕ и те моля да не коментираш Ботев в петък (след Маритимо), остави на далеч по безпристрастния Томислав....
Последна промяна от Remi Gaillard на 01 авг 2017 12:37, променено общо 1 път.
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот slash1912 » 01 авг 2017 12:30

Довечера ще кача и чистия фал,след който изгониха Минев.
Все пак мисля,че им обърнахме достатъчно внимание.Да им пожелаем успех в борбата за второто място ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
maxbullet
Мнения: 51
Регистриран на: 17 фев 2009 14:52
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот maxbullet » 01 авг 2017 12:38

Не знам дали е засада или не????

Ама ще ми намерите ли кадър от края на мача, на централната трибуна,че ми трябва за един тапет на срама.
Как е полу - празна ,а мача още не е свършил!!

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Мнения: 99
Регистриран на: 22 юли 2013 18:17
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот Remi Gaillard » 01 авг 2017 12:54

maxbullet написа:Ама ще ми намерите ли кадър от края на мача, на централната трибуна,че ми трябва за един тапет на срама.
Как е полу - празна ,а мача още не е свършил!!


Незнам, но в мача на СЕЗОНА ВИ с ЛУДОГОРЕЦ (ако искаш ще ти обясня защо е мача на сезона), да имаш 5 хиляди на стадиона е НАЙ-ГОЛЕМИЯ СРАМ който може да съществува за ЦСКА!!!!

Ш-ш-ш-ш-т!!!!!
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот tornadooo » 01 авг 2017 13:00

Нищо не ме очудва. Контузили Виана, преди време един касапин от Левски контузи Анисе преди влизането на Лудогорец в Шампионска лига. Това са измислените софийски "грандове", те не могат да играят и правят всичко възможно да осакатят и другите. Успех на Ботев желая, а на лилавките от Подуяне и оранжевите прасенца от етрополе приятна борба за второто място и тоя сезон.

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот 4au6 » 01 авг 2017 13:03

Не се връзвате на това тире Александров. Той винаги коментира нещата без(мозъчно) пристрастно.

Потребителски аватар
maxbullet
Мнения: 51
Регистриран на: 17 фев 2009 14:52
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот maxbullet » 01 авг 2017 13:05

Remi Gaillard написа:
maxbullet написа:Ама ще ми намерите ли кадър от края на мача, на централната трибуна,че ми трябва за един тапет на срама.
Как е полу - празна ,а мача още не е свършил!!


Незнам, но в мача на СЕЗОНА ВИ с ЛУДОГОРЕЦ (ако искаш ще ти обясня защо е мача на сезона), да имаш 5 хиляди на стадиона е НАЙ-ГОЛЕМИЯ СРАМ който може да съществува за ЦСКА!!!!

Ш-ш-ш-ш-т!!!!!



А на клетката ви едно кадърче да имате ???
Че нещо ми се видя на 70 % празна ,ама може "УЛтРаСиТЕ"да не са знаели,кой рейс да хванат, за селото на което се игра мача !!!

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот d.milanov » 01 авг 2017 13:07

Хайде по-спокойно. Вярно, че няма засада, ама дайте пък и вие един читав кадър на ситуацията, за да се види категорично това решение. И като сте му набрали на Никито (той си го заслужава), какво ви е виновен ЦСКА, че и по него плюете.
Успех с Маритимо! Повечето (да не кажа всички) ЦСКА-ри сме с вас!

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот Torino FC 1906 » 01 авг 2017 13:07

Хахахах , Оранжевият фен на Литекс , тръгнал да брой публиката на Ботев :lol:

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: ЧИСТАТА ЗАСАДА

Мнениеот zaleza1234 » 01 авг 2017 13:11

Абсолютно никаква засада няма, това се видя и в реално време. Ники може да ми е симпатичен, но често преиначава някои ситуации. Ники Александров не е всичката фенска маса на ЦСКА, това че той няма да ви стиска палци, пука ли ви? Аз ще ви стискам , ЕСТЕСТВЕНО и на 80% от нашите фенове ще са така. Но вие ме разочаровахте в мача срещу нас, очаквах много по вдъхновен Ботев. Нищо, ОТ ВСЕ СЪРЦЕ брат, ви желая успех с португалците, аз лично даже си мисля нещо 1:1. Успех, майна!!!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта