ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот k_oleto » 16 юни 2017 20:30

Армейци,
ЦСКА ще е поставен в първия кръг на ЛЕ. Вярно, с по-нисък коефициент сме от Динамо, но нашите евентуални съперници са:
Широки брег (Босна и Херцеговина), Фола Еш (Естония), Диферданж (Люксембург), Шкендия (Македония), Горица (Словения), Сутиеска (Черна гора), Пюник (Армения), Партизан Тирана (Албания), Младост Лучани (Сърбия), Шамрок Роувърс (Ейре), Флора Талин (Естония), Чихура (Грузия), Линкълн (Гибралтар), Йелгава (Латвия), СЯК (Финландия), Корк Сити (Ейре), Зета (Черна гора), Б36 Торшаван (Фарьорски острови), Ружемберок (Словакия), Дери Сити (Ейре), Лепая (Латвия), Заря Балти (Молдова), ВПС (Финландия), Валур (Исландия), Вашаш (Унгария), Тирана (Албания), Атлантас (Литва), Судува (Литва), Гандзасар (Армения), Тре Пене (Сан Марино), Бала Таун (Уелс), Динамо Батуми (Грузия), НСИ Рунавик (Фарьорски острови), Балзан (Малта), Конас (Уелс), Бангор Сити (Уелс), Санта Колома (Андора), Прогрес (Люксембург), Пелистер (Македония), Фологре (Сан Марино), Флориана (Малта), Коулрейн (Северна Ирландия), Балимена (Северна Ирландия), Клаксвик (Фарьорски острови), Сейнт Йосиф (Гибралтар), Прищина (Косово)

Да пожелаем успех на нашите и нов жокер от мен:
Ще играем на Армията в първите два кръга !
САМО ЦСКА !

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот ivo77 » 16 юни 2017 21:19

Успех на всички БГ участници в Европа. 8-) ;)

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот Skywalker » 16 юни 2017 21:48

Колко народ ще си прережат вените, след това артериите, след това ще се обесят и накрая ще се гръмнат :mrgreen:
Само ЦСКА !

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот Udoji90 » 16 юни 2017 21:56

В официалния сайт на УЕФА към момента пише следното:
"The list of clubs is provisional and subject to final confirmation from UEFA. Participation of PFC CSKA Sofia subject to legal proceedings." (Доколкото разбирам, би следвало да значи нещо от сорта на: "Списъкът с клубове е предварителен и подлежи на финално потвърждение от УЕФА. Участието на ПФК ЦСКА София подлежи на правни процедури.")
Линк: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2018/clubs/
Докато това нещо го пише там, темата поне за мен е леко прибързана. Официално в понеделник ще се разбере кои са участниците в турнира. При това положение смятам временно да я заключа, а след като имаме официално решение, ще бъде съответно отключена или пратена в коша в завимост от въпросното решение. Меджувременно по този въпрос може спокойно да се дискутира в "Магията" - тъй или иначе дори и в момента повече пишете там, отколкото тук.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16748
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот Udoji90 » 19 юни 2017 11:16

Освен поради споменатата от мен горе причина, темата стоя заключена малко над 2 дни поради още едно мое съображение, а именно, че през въпросните 2 дни вероятно щеше да се напълни с глупави спорове, дали ЦСКА/ЦСКА-София действително трябва да участва в ЛЕ, вместо с коментари по същество за жребия.
След като до въпросния жребий остават вече само около 3 часа, а в разбивката с поставени и непоставени в официалния сайт на УЕФА присъства ЦСКА София, то мисля, че е редно (дори имайки предвид съществуващата все още неяснота и коментара със звездичка най-долу на страницата с разбивките) да отключа темата и да ви оставя да я налазвате, коментирайки предпочитанията за предстоящ съперник, тъй като виждам, че вече го правите в "Магията".
П.П. Ако впоследствие се случи някакъв обрат в събитията, ще видим какво ще правим с темата. Ако някой от другите модове прецени да действа с нея по начин, различен от предложения от мен, нека го направи без колебание.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот W84me » 19 юни 2017 11:21

Вече не съм сигурен, дали искам да НЕ играете :mrgreen: Ако ви се падне Иртиш, по-добре играйте и яжте сопицата :oops:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот skabrin » 19 юни 2017 11:25

W84me написа:Вече не съм сигурен, дали искам да НЕ играете :mrgreen: Ако ви се падне Иртиш, по-добре играйте и яжте сопицата :oops:

Мен ме притесняват Ганджасар-Капан, че с това име...
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

DEEP_RED
Мнения: 32
Регистриран на: 17 юни 2017 16:45

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот DEEP_RED » 19 юни 2017 11:26

W84me написа:Вече не съм сигурен, дали искам да НЕ играете :mrgreen: Ако ви се падне Иртиш, по-добре играйте и яжте сопицата :oops:

[offtopic]Това не сте вие-туристите,откриватели на нови територии :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот W84me » 19 юни 2017 11:28

skabrin написа:
W84me написа:Вече не съм сигурен, дали искам да НЕ играете :mrgreen: Ако ви се падне Иртиш, по-добре играйте и яжте сопицата :oops:

Мен ме притесняват Ганджасар-Капан, че с това име...

Абе и за двата отбора има такива палавници, че ме боли сърцето :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: ЦСКА в ЛЕ сезон 2017/2018

Мнениеот k_oleto » 19 юни 2017 11:28

skabrin написа:
W84me написа:Вече не съм сигурен, дали искам да НЕ играете :mrgreen: Ако ви се падне Иртиш, по-добре играйте и яжте сопицата :oops:

Мен ме притесняват Ганджасар-Капан, че с това име...


да, тоя Капан са тегави.....Аз си пожелавам Вола Еш от Люксембург или Вашаш - ходи ми се в Унгария


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта