Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот bsz1916 » 02 юни 2017 09:24

hydetoshi написа:Май никой не вижда очевидни неща. Дунав са много на ти с Домусчиев и Лудогорец. Играха им на стадиона,Лудогорец постоянно си смъкваше гащите,като играеше с тях. И в края на краищата заради точките спечелени срещу Лудогорец Дунав е на това място. А сега и решението за това малоумие с баражите със сигурност пак има връзка с Домуса. А върха е,че Дунав пишат писмо до БФС,да им кажат какво правилно решение са взели. Наглостта става основна българска черта и това страшно ме притеснява. Аз съм от ЦСКА,но в неделя ще викам за Левски,защото решението е страшно несправедливо и малоумно. Успех!

Навярно Домусчиев е наредил и на УЕФА да не допускат нови отбори в ЕКТ за срок от 3 години . Явно малоумието на някои фенове на отбора от Микре надминава дори това на шефовете на БФС .

run1973
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот run1973 » 02 юни 2017 10:26

Успех на Верея в този бараж!
НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот botevist_75 » 02 юни 2017 10:33

За да не спира купона, Верея бият в този мач. След няколко дни се разпадат,вследствие на финансовата криза и се отказват от участие в ЛЕ и във ППЛ.
Казус № 35245219 пред БФС. :lol:

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот g3_ev2 » 02 юни 2017 10:38

hydetoshi написа:Май никой не вижда очевидни неща. Дунав са много на ти с Домусчиев и Лудогорец. Играха им на стадиона,Лудогорец постоянно си смъкваше гащите,като играеше с тях. И в края на краищата заради точките спечелени срещу Лудогорец Дунав е на това място. А сега и решението за това малоумие с баражите със сигурност пак има връзка с Домуса. А върха е,че Дунав пишат писмо до БФС,да им кажат какво правилно решение са взели. Наглостта става основна българска черта и това страшно ме притеснява. Аз съм от ЦСКА,но в неделя ще викам за Левски,защото решението е страшно несправедливо и малоумно. Успех!


Приятелю, търсиш под вола теле! Кой има контрата на Дунав, кой има борбата за първа на Дунав, кой има придвижването без топка на Дунав, кой има подвижността на отбраната на Дунав? Левски прави по 20 - 30 недоносени голови положения на мач, нито се придвижват в атака при топка, подадена от фланга, нито имат добро движение без топка, няма подсигуряване при покритието в центъра, освен Прохазка никой не умее да стреля и пр. Да не говорим, че всичките ви първи 10 - 15 мин. на мач са на ниво А-окръжна! Седнал си да пишеш фантазии за Дунав, с което искаш да кажеш, че признаваш само футбола от миналото столетие, който се практикува от Левски. Домуса ли осигури победа на Дунав в Пловдив срещу Локо? Домуса ли е причината Дунав на два пъти да ви изтърве, а и победата ви в Русе, която лично гледах, стана поради това, че Дунав "сдаде багажа", тъй като има слабости в постепенна атака, а хвърли много сили ( и пак в началото Левски по чудо не пусна поне два!) - трябваха му само трите точки. За кого се мислите, приятелю, футболът ви е стар и отречен, не е проблемът в играчите, колко треньори се опитаха да го модернизират и все не успяха, а излязоха виновни пред безумната ви агитка, която гледа само головете, а не играта!
Съвременната техника във футбола не се изчерпва с това, като хванеш топката да вържеш чорбаря на фльонга, а е важно как поемаш на скорост, как отиграваш спечелена първа, как "залепваш" за човека си в защита, как се движиш без топка, как "разчиташ" игровите епизоди и как успяваш да реагираш, как се взаимодейства във въздуха при центрирана топка и пр., и пр. В Левски само къс пас по тревата и дрибъл, добре, че поне имате защита.
Зарежи Домуса и протекциите и повече следи действията на терена. Хубаво е да се напълни душата ти, ама не се знае това, с което се пълни, дали е ефективно. Защото това е важно в днешния футбол.
Прощавай за тона, но ме предизвика!
Последна промяна от g3_ev2 на 02 юни 2017 10:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1887
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот Sstefanov » 02 юни 2017 10:43

По добре Верея да бият. С този отбор трябва да си играем само във великата ППЛ. СМЕШЕН БАРАЖ, СМЕШЕН ФУТБОЛ!

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот Възрастен » 02 юни 2017 10:48

botevist_75 написа:За да не спира купона, Верея бият в този мач. След няколко дни се разпадат,вследствие на финансовата криза и се отказват от участие в ЛЕ и във ППЛ.
Казус № 35245219 пред БФС. :lol:

А като пуснах тази тема всички ми "скочиха". Едно по едно нещата се подреждат - вариантът без трети отбор в ЛЕ чука на вратата...
http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=34&t=199646

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот phd » 02 юни 2017 10:53

Според мен в ЛЕ трябва да играят достигналите баража.
Ако искат да се измъкнат от БФС, точно така трябва да решат казуса.
Идеята, че следващият в класирането заема мястото, при положение, че отборите на бараж разиграват това място, ми се струва пълна идиотщина. Но нищо чудно юридически точно така да стоят нещата...

За мача - изваждането на основни футболисти от състава, защото им свършвали договорите, беше огромна грешка. Ето, че ИМА за какво да се играе. Не, че децата не могат да бият Верея, но като им се разтреперат коленцата и силите ще са мнооого изравнени. Поредна глупост на ръководството на тима. Не на Спас Русев. На спортното ръководство. Спас Русев е пионка, обаче не той игра на терена от Люпко насам.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот Player » 02 юни 2017 11:02

Преди да се измисли Верея на играе какъвто да е бараж с когото и да било, трябваше да се каже, дали има лиценз за ЕКТ. До 20 юни дали ще се каже, кой има лиценз и кой ще играе в ЕКТ? Понеже много абсурди станаха, да повторят участниците ни от миналата година. Поне всичките трябва да имат лиценз.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот kiril.a.d » 02 юни 2017 11:16

И аз съм привърженик на варианта, победа за Верея, след това разпадане на Верея и Локо Пд, да ги замести в ЕКТ!
В момента, нито "Левски", нито Верея имат работа в ЕКТ!!! - нямат отбори за там, а Локо Пд имат окомплектован отбор и добрър треньор! - Войнов.
Малко нещо се лигавят заради заплатите си...бе разбирам ги - как се живее без пари? - но ето им и чудесна мотивация, да си избият заплатите от ЕКТ! ;)
А с "Левски" в ЕКТ, пак всички българи ще има да псуваме само, щото Жадното ще пие много студена вода, още в Първи кръг и кой знае от какъв смотан отбор...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
botevist_75
Мнения: 946
Регистриран на: 21 май 2013 19:48
Контакти:

Re: Левски (София) - Верея Стара Загора - бараж 04.06.2017 20:00

Мнениеот botevist_75 » 02 юни 2017 11:26

Възрастен написа:
botevist_75 написа:За да не спира купона, Верея бият в този мач. След няколко дни се разпадат,вследствие на финансовата криза и се отказват от участие в ЛЕ и във ППЛ.
Казус № 35245219 пред БФС. :lol:

А като пуснах тази тема всички ми "скочиха". Едно по едно нещата се подреждат - вариантът без трети отбор в ЛЕ чука на вратата...
http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=34&t=199646

Чак до там няма да се стигне, защото това ще доведе до сериозни санкции от УЕФА.
При тази ситуация в ЛЕ, ще играят следващите в класирането Локо/Пд/ или Ч. Море. При последните, без да се дават космически заплати,не съм чул да има финансови сътресения и мисля,че са стабилни в това отношение.
Но ще интересно да се наблюдава как БФС, все повече се оплитат като пате в калчища :lol:


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта