Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот Кролик » 25 авг 2016 09:29

iliev72 написа:Хора които не бяха в София по времето когато беше първото участие на Лудогорец в ЕКТ няма как да разберат защо хората не ги обичат. Точно в този период Лудогорец и Кирето изникваха отвсякъде и като в един стар виц човек го беше страх да си отвори дори консерва с риба да не би и от там да изскочат Кирето и Лудогорец и да ти обясняват колко е важно да си на стадиона.И се замислете защо и при всичката организация която създава Киро за мача с Пилзен събраха едва 10к по официални данни , но от това което видях на тв не бяха повече от 5к.Отдавна с призивите да напълнят стадиона станаха банални.Да не споменавам , че като ходих на мача с Ливърпул имаше около 500 истински фена на Лудогорец , а другите бяха там за да кажат че са били.До мен имаше двойка които уж бяха фенове на Лудогорец , а дори не знаеха един от играчи на Лудогорец.Отговорете си какви хора подкрепят Лудогорец и дали футбола и Лудогорец имат нужда от такива фенове.


Добро утро,
Гледам почваш по спокойно днес. До колкото те разбирам, не те кефи че навсякъде тръбят за Лудогорец. Кажи, ама честно, нас дали ни кефи че навсякъде тръбят само за ЦСКА и Левски ? Кажи ми как едно дете от Търново, може да стане фен на Етър, след като за този отбор не можеш да прочетеш и 2 реда ? От сутрин до вечер слуша за ЦСКА и Левски. Аз лично бях потресен, че 1 година слушах за ЦСКА след като бяха във В група ?!? Сега слушаме за някакъв друг отбор ЦСКА, който и той играел във В група. Вярвай ми, изобщо не ме интересува. Искам да чуя за Черноморец, Берое, Монтана, Етър, Лудогорец и още знайни и не знайни отбори. Да видим как се развиват, кои са им добрите играчи .... Същото е и с новините по националните ТВ. Пускаш и слушаш само за София. Това лято бях в Родопите и Рила, хората живеят тотално различен живот от София и Варна. Изобщо не ни / ги интересува дали в София има ремонт на Ботевградско шосе цяло лято или че през есента почва ремонт на Аспарухов мост.
Искам да ти кажа че, журналистите не знам дали от глупост или срещу пари, но занимават цял народ със София и двата гранда. Ако случайно някой развали тази хегемония се почва едно здраво плюене ... Пример е настоящата тема.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот anker1878 » 25 авг 2016 09:35

slash1912 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
slash1912 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
TSHABALALA написа:...И само да вметна - Левски и ЦСКА са туморите на българския футбол и спорт, изпиващи силите му и задушаващи го от поне 50 години насам. Факт!

Когато напишеш някоя глупост и след нея добавиш думичката "факт", тя става още по-голяма глупост. :lol: Най-големия си успех на СП 94 в САЩ българският футбол постигна с национален отбор, в който имаше 7 (седем) футболисти на "Левски", 4 (четирима) бивши футболисти на "Левски" - стават общо 11 (половината разширен състав) и от тях 4 (четирима) юноши на "Левски". Айде бегай да прекопаш марулите... 8-)

Тия баберици бяха там,за да носят тубите с вода на Ицо,Краси,Лечков и Трифон 8-) Що не кажеш колко им е приноса за това 4 място а?

Ами ще ти кажа няколко имена: Наско Сираков, който направи дузпите, които вкара Стоичков, "този фантастичен Боби Михайлов", който спаси дузпите, които трябваше да спаси, за да стигнем до 4-то място, Златко Фара, Емо Кременлиев, ... и те ли носиха туби, злато? :roll: На колко годинки беше през 1994, синко!?... :roll: 8-)

НСПП-единствения българин с 4 имена беше дълбока резерва и направи само дузпата за почетния гол срещу Италия.Фантастичния Перуций по онова време изобщо не играеше в Левски,Янков е юноша на Нафтата,а Кременлиев на Славия.Ти по стар милиционерски обичай направи всички говеда,щото имали някои друг сезон в Подуене :mrgreen: Деде,94 година бях на 18 и помня нещата доста по-добре от теб,явно те е хванала деменцията 8-) 8-)

Златко Янков - грудовдското чудо е юноша на Странджа-Грудово. Доказан факт е , че когато Левски е силен и националния отбор е силен.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот Кролик » 25 авг 2016 09:35

iliev72 написа:...Да не споменавам , че като ходих на мача с Ливърпул имаше около 500 истински фена на Лудогорец , а другите бяха там за да кажат че са били.До мен имаше двойка които уж бяха фенове на Лудогорец , а дори не знаеха един от играчи на Лудогорец.Отговорете си какви хора подкрепят Лудогорец и дали футбола и Лудогорец имат нужда от такива фенове.

Забравих ... да, футбола има огромна нужда от такива хора ! Такива които не псуват и не се бият по стадионите. Такива, които вместо да висят пред компа по цяла вечер излизат и отиват на мач.
Знаеш ли от какви фенове, според мен нямаме нужда ? Миналата година отивам на финала за Купата в Бургас. Рамо до рамо вървим с фенове на Левски. Стигаме до нашия портал и се разделяме. След точно 20 крачки, фенчетата на Левски се обърнаха и почнаха да ни псуват. Хич не си въобразявам, че и от нашите е нямало същите умници. Е, според мен, от такива фенове нямаме нужда. Заради тях не заведох сина ми на мача ! Заради феновете на Лудогорец обаче заведох сина ми на финала за Супер Купата. Вярвай ми година по-късно сина ми още се кефи, че го заведох.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот iliev72 » 25 авг 2016 10:25

Всякакви фенове има , но футбола няма нужда от такива които не знаят защо на стадиона и са там защото някой техен познат е там и той да не се изложи , че е изпуснал събитието на седмицата/месеца/година е там.
Много път съм го казвал , че и аз ходя рядко на стадиона и когато съм там съм в сектор А.
И съм казвал , че няма нужда от хореографии и т.н. Аз искам да виждам хореография на терена , а не на трибуните.
И познати които са фенове на Левски(но не от тези псуващите) и винаги си говорим нормално и сме приятели.
Трябва да се върне онова време когато стадиона не беше разделен на агитки и си говорехме на стадиона като нормални хора.
А във връзка със семейството което беше тогава до мен.В момента който Ливърпул поведоха те увесиха нос и се умълчаха и никаква подкрепа за Лудогорец. Даже момчето спомена , че може и да стане 3:1 за Ливърпул.Не паднаха , но това не ми се случи като бях на мач на ЦСКА от ЛЕ. До последно всички подкрепяха ЦСКА.Малка , но съществена разлика.
Когато знаеш защо си на стадиона и когато си там , не защото това е събитието на седмицата/месеца/сезона/годината.Аз не ходя никъде защото е модно , а защото ми харесва и не ми пука дали това е събитието на седмицата/месеца/сезона/годината.Когато се разделим с позьорството и стадионите ни ще бъдат само с истински фенове на играта , а не с позьори.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот TSHABALALA » 25 авг 2016 10:28

А да не отваряме темата за дълговете на един клуб към държавата, сума с която би могла да се изгради цяла болница. По същото време, когато лъснаха тези дългове, пък в Смолян закриха единствената болница в града, защото държавата нямала пари да я поддържа.

Спомням си също така признанието на Христолов, че Ботев фалирал защото ЦСКА им взе играчи с обещанието да плати за тях, хората са разчитали с парите от тези трансфери да закърпят бюджета си, е не го закърпиха, защото онези забравили да си платят.

Наркоразпространението пък в София и на малките деца им е ясно чий фенове го движат.

Не съм чул за кървави свади на футболно основание в градове като Търново, Русе, Разград, Бургас, Варна, Ловеч, Монтана, Стара Загора. За София не може да се каже същото, мине се не мине и ни съобщават за някое намушкано или пребито дете, защото било от грешния отбор.

Явно евро-интелектуално-затруднените и гурме интелектуалците, любители на доматената супа (някъде наричана чорба), които в последно време основните им занимания са да духат супата, да правят географски отрития и да колекционират калъфки, са не само тумори за спорта, а са и тумори за обществото, както се фактите показват.

А както знаем, туморите трябва да бъдат лекувани, изрязвани и изхвърляни на местата предназначени за биологичен отпадък. Изглежда Домусчиев в качеството си на отговорен, фармацевтичен производител е намерил лекарството с което да бъдат третирани туморите, преди да бъдат изрязани, изхвърлени и забравени. Ганчев започна грубата терапия преди години, Домусчиев я продължава с нови способи и медикаменти, след още 4-5 години футболът ни ще влезе в ремисия, а до 7-8 може и да бъде излекуван. Важното е лечението да не спира и един ден напълно ще сме забравили за Левскимията и ЦС-Карцерогенното образувание от които българските спорт и общество дълго боледуват.
Последна промяна от TSHABALALA на 25 авг 2016 10:31, променено общо 1 път.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот mozart » 25 авг 2016 10:30

Уф, не ти ли омръзна! Като ни стане стадиона и си играем у дома ще се успоките всичките. Едва ли някой от София ще се вдигне да дойде до Разград щото е модерно.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот iliev72 » 25 авг 2016 10:37

mozart написа:Уф, не ти ли омръзна! Като ни стане стадиона и си играем у дома ще се успоките всичките. Едва ли някой от София ще се вдигне да дойде до Разград щото е модерно.

Според плановете на Кирето той не трябваше вече да е готов :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

мили
Мнения: 1357
Регистриран на: 09 мар 2013 00:25

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот мили » 25 авг 2016 10:57

iliev72 написа:...Жалко , че не е истина ! Той Кирето така и построи вече стадиона в Лудогорец , но защо ли пак ще играят мачовете отново на НС Васил Левски.


Чети бе лай.о мръсно, ако знаеш да четеш. Като ти чета мненията, стигам до убеждението, че не знаеш да четеш. А написаното от теб разчитам с часове, за да разбера мислите ти.
Допмусчиев построи голям комплекс за ДЮШ, за 15 - 20 милиона. Няма такъв в България. В следващите две или три години ще направи и стадиона.
Чети и пукни от омраза и яд!

http://gong.bg/bg-football/evrouchastni ... shl-393864?

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 авг 2016 11:02

Като си купувах спортни вестници преди 10-20 години, тоест преди да се появи Лудогорец имаше 3-4 страници минимум за Левски и 3-4 страници минимум за ЦСКА и се бълваше каква ли не пропаганда с успехи от миналия век и сега се бълва с разликата , че откакто се появи Лудогорец има 2 страници за разградчани , 3-4 Левски и 3-4 за ЦСКА. Ето тази софийска пропаганда до голяма степен ме отврати от тези два отбора. Пропагандата на Лудогорец от типа "национална кауза" е нищо в сравнение с тази на Левски и ЦСКА и дитирамби от типа на "синя/червена България"(сякаш други отбори извън София не съществуват) и всякакви други глупости, които се бълват по вестниците за двата "гранда". Явно феновете на софийските отбори много ги е яд и не могат да се примирят, че един извънстоличен отбор им отне 60 годишната им изкуствена хегемония. 8-)

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот mozart » 25 авг 2016 11:06

iliev72 написа:
mozart написа:Уф, не ти ли омръзна! Като ни стане стадиона и си играем у дома ще се успоките всичките. Едва ли някой от София ще се вдигне да дойде до Разград щото е модерно.

Според плановете на Кирето той не трябваше вече да е готов :lol: :lol: :lol:


Можеше да е построен, ако от Общината се бяха задействали да подготвят концесията. Доколкото знам там вече всичко е наред и се чака някакъв срок, който в началото на септември изтича. В същотото време базата приключва и всички сили могат да се насочат към стадиона. Секторите В и Г според мен могат да станат за времето, за което стана Б т.е. 7-8 месеца и ако почнат към края на Октомври да са готови за следващата кампания в ЕКТ. Сектор А е по-сложен и ще стане поне за година! А Армията кога ще стане? Там имаше хиляди проекти за нов стадион. Дали е необходимо обаче не знам, при 600 билета за мач?
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта