До кога модераторски произвол над Александров77?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

obektobekt
Мнения: 1
Регистриран на: 14 май 2016 17:09

До кога модераторски произвол над Александров77?

Мнениеот obektobekt » 14 май 2016 17:11

До кога ще се прилага модераторски произвол над Александров77?

Искам да попитам някои от модераторите в този форум, които баннват за щяло и нещяло и някой от тях ме е нарочил да ме баннва, независимо дали спазвам или нарушавам правилата!
Явно мненията ми , които изказвам в този форум са неудобни и "политически некоректни" за евроатлантичеките ченгета!
А потребители , които мислят политически "правилно" като ДАНС,1982 и Ривър Плейт дори и да нарушават правилата , защото са хора на някои от модераторите!
Разбира се аз отчитам , че в този форум има и достойни модератори, които си вършат съвестно работа, но има и някои недостойни , които мерят пристрастно според политическите и футболните си пристрастия!
Ривър Плейт пусна две русофобски теми, но нито се заключват, нито има бан за потребителя, докато аз независимо дали пусна тема или не , само защото мнението ми е неудобно , веднага бан!
Това не е професинализъм , а ДОЛНИ ЧЕНГЕДЖИЙСКИ НОМЕРА И ДВОЕН СТАНДАРТ!
В ТОЗИ ФОРУМ ОТДАВНА НЯМА СВОБОДА НА СЛОВОТО, А СЕ Е ПРЕВЪРНАЛ В ПЪЛНА ЧЕНГЕДЖИЙНИЦА!
ПОНЕ ТОЗИ , КОЙТО МЕ БАННВА НЕКА КАЖЕ , ЧЕ ТОВА Е ФОРУМ ЗА ТЕЗИ ПОТРЕБИТЕЛИ, КОИТО СА "ПОЛИТИЧЕСКИ КОРЕКТНИ"!
ИМЕННО АЗ СЕ ОБЯВЯВАМ ПРОТИВ ТОЗИ ДОЛЕН ДВОЕН СТАНДАРТ!
АЙДЕ БАННВАЙТЕ ЕВРОАТЛАНТИЧЕСКИ ЧЕНГЕТА!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До кога модераторски произвол над Александров77?

Мнениеот CTAHKO » 14 май 2016 17:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lLCEUpIg8rE&ab_channel=SoulCarrier77[/youtube]

За неразбиращите английски:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-EogHPkx_lg&ab_channel=Fufel008i[/youtube]
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
stenly
Модератор
Мнения: 2804
Регистриран на: 30 юни 2008 18:30
Контакти:

Re: До кога модераторски произвол над Александров77?

Мнениеот stenly » 14 май 2016 17:22

Произволът е само в неговата глава.
Модераторите не са ви враг!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта