Относно цензурата!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Относно цензурата!

Мнениеот Hrabar » 06 сеп 2015 19:37

На вниманието на всички фенове на ЦСКА!

Ако сте били учудени, защо на мача срещу "Септември"-София не се е скандирало против лицето БОЙКО МЕТОДИЕВ БОРИСОВ, и защо цяло първо полувреме на днешният мач не се скандираше против тази мутра, е редно да ви обясним. Самият аз съм твърде зает със служебните си задължения и не мога да съм в течение на всяка една простотия, която мутрата Бойко Методиев Борисов причинява на нашия отбор. Трябва да му се признае, че е твърде изобретателен в гнусотиите.

Ситуацията е следната: Момчето, което там вика по един рупор, "разпява" агитката или там както му се казва на това действие, казва се Емо, е бил заплашен от мутрата. Този младеж има заведено дело за атаката над БФС и сега мутрата от Банкя, го заплашва, че ще му стъжни живота. И затова...

НИЕ, в А сектор, мъже сме със семейства, храним деца, не сме някакви "хулиганчета", та НИЕ с приятелите ми, поехме инициативата, и започнахме скандиранията срещу мутрата от Банкя Бойко Методиев Борисов. Разбира се, че "Г" сектор, като и "В" сектор отвърнаха мощно! Нека привържениците на ЦСКА от цялата страна знаят какви методи използва мутрата за сплашване на неудобните му!

П.П. Мутро, знам, че има кой да ти прочете този пост! Емо, можеш и да го натикаш в затвора за два счупени прозореца, но ЦЯЛ НАРОД не можеш! Ето, виждаш моето IP, можеш да ми пратиш ченгета, но не можеш да ме хванеш за нищо, защото аз, за разлика от теб(както твърдят), не крада! В това е моята сила и на моите приятели!

И, мутро, тепърва започваме борбата срещу теб! Като сееш ветрове, ще жънеш бури!
Последна промяна от Hrabar на 06 сеп 2015 19:48, променено общо 1 път.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Относно цензурата!

Мнениеот pomiqr270 » 06 сеп 2015 19:40

Hrabar написа:На вниманието на всички фенове на ЦСКА!

Ако сте били учудени, защо на мача срещу "Септември"-София не се е скандирало против лицето БОЙКО МЕТОДИЕВ БОРИСОВ, и защо цяло първо полувреме на днешният мач не се скандираше против тази мутра, е редно да ви обясним. Самият аз съм твърде зает със служебните си задължения и не мога да съм в течение на всяка една простотия, която мутрата Бойко Методиев Борисов причинява на нашия отбор. Трябва да му се признае, че е твърде изобретателен в гнусотиите.

Ситуацията е следната: Момчето, което там вика по един рупор, "разпява" агитката или там както му се казва на това действие, казва се Емо, е бил заплашен от мутрата. Този младеж има заведено дело за атаката над БФС и сега мутрата от Банкя, го заплашва, че ще му стъжни живота. И затова...

НИЕ, в А сектор, мъже сме със семейства, храним деца, не сме някакви "хулиганчета", та НИЕ с приятелите ми, поехме инициативата, и започнахме скандиранията срещу мутрата от Банкя Бойко Методиев Борисов. Разбира се, че "Г" сектор, като и "В" сектор отвърнаха мощно! Нека привържениците на ЦСКА от цялата страна знаят какви методи използва мутрата за сплашване на неудобните му!

П.П. Мутро, знам, че има кой да ти прочете този пост! Емо, можеш и да го натикаш в затвора за два счупени прозореца, но ЦЯЛ НАРОД не можеш! Ето, виждаш моето IP, можеш да ми пратиш ченгета, но не можеш да ме хванеш за нищо, защото аз, за разлика от теб, не крада! В това е моята сила и на моите приятели!

И, мутро, тепърва започваме борбата срещу теб! Като сееш ветрове, ще жънеш бури!


Как да не може да те хване за нищо. В момента го клеветиш. Ето, че може да те осъди и да ти вземе паричките.
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Относно цензурата!

Мнениеот Hrabar » 06 сеп 2015 19:48

pomiqr270 написа:
Как да не може да те хване за нищо. В момента го клеветиш. Ето, че може да те осъди и да ти вземе паричките.


Определения като "мутра" ги ползвам от медиите, не съм аз този, който ги е измислил! Ако иска да съди някой, да съдии съответните медии! Ако държи да ме съди мен, моля, да заповяда!
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Относно цензурата!

Мнениеот гражданин от село » 06 сеп 2015 19:56

На следващия мач като гост "разпевач" :) предлагам да поканим Сретан Йосич. :mrgreen:

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Относно цензурата!

Мнениеот ico49 » 06 сеп 2015 20:00

кво са тези тъпи глупости ,нема ли с кво да си играеш .

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Относно цензурата!

Мнениеот ivo_gf » 06 сеп 2015 20:00

Не го е срам Борисов, че не ви е опростил с държавен указ 40-ината милиона които дължите. Това е антиевропейско, антихуманно и гнусно. :lol: Много добре знаеш фенклубовете и особено тези на Левски и ЦСКА какво представляват и колко манипулируеми хора има там, срещу съответната сума разбира се, каквото им се каже това ще викат. Не стига че феновете на ЦСКА бяха въвлечени вече един път в тоя гнусен метеж, който се случи 2013 г при падането на кабинета Борисов-1, като бяха долно употребени от хора от обкръжението на ДПС и БСП, а пак сте седнали да подскачате като петлета. При Левски е същото, всеки знае как недоволството срещу Батков изведнъж изчезна и докато не напусна нямаше ни гък ни мък. Просто трябва да се плати на точните хора и другите са като овци след тях, знаят че не е редно и усещат че има нещо ама си траят.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Относно цензурата!

Мнениеот k_oleto » 06 сеп 2015 20:02

Аз съм политически независим, но не смяташ ли, че премиера /който и да е той/ ще му е през........коридора за банята за някой обикновен фен

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Бойко бУрисов пидерас, пИдерас:)

Мнениеот шивача » 06 сеп 2015 20:03

Подкрепям, тази дебела свиня и оная другата-Дилянчо трябва да отидат с камъни да ги уб...т :evil:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

LOKOMAN
Мнения: 380
Регистриран на: 28 мар 2013 16:33
Контакти:

Re: Относно цензурата!

Мнениеот LOKOMAN » 06 сеп 2015 20:06

Уважавах много Дарик Радио и в частност Гонг но в последно време всяка тема (независимо дали е пусната от привърженик на ЦСКА или Локомотив като потърпевши от събитията около изваждането ни от А група) в която има негативни мнения срещу управляващата шайка се заключва, трие или обединява с друга по-маловажна.
Админите и модераторите трябва да осъзнаят че няма как да запушат устата на хората, по добре да се видят всички гледни точки.

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Относно цензурата!

Мнениеот гражданин от село » 06 сеп 2015 20:07

ivo_gf написа:Не го е срам Борисов, че не ви е опростил с държавен указ 40-ината милиона които дължите. Това е антиевропейско, антихуманно и гнусно. :lol: Много добре знаеш фенклубовете и особено тези на Левски и ЦСКА какво представляват и колко манипулируеми хора има там, срещу съответната сума разбира се, каквото им се каже това ще викат. Не стига че феновете на ЦСКА бяха въвлечени вече един път в тоя гнусен метеж, който се случи 2013 г при падането на кабинета Борисов-1, като бяха долно употребени от хора от обкръжението на ДПС и БСП, а пак сте седнали да подскачате като петлета. При Левски е същото, всеки знае как недоволството срещу Батков изведнъж изчезна и докато не напусна нямаше ни гък ни мък. Просто трябва да се плати на точните хора и другите са като овци след тях, знаят че не е редно и усещат че има нещо ама си траят.

Ви пък от Миньоро срам нямате ли бе? :o


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта