[АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Одобрявате ли варианта Николай Бареков да е президент на Ботев?

Анкетата завърши на 28 яну 2011 12:42

Твърдо ДА!
12
12%
По-скоро ДА
18
18%
Нямам мнение
7
7%
По-скоро НЕ!
20
20%
Твърдо НЕ!
44
44%
 
Общо гласове: 101

Потребителски аватар
fungus
Мнения: 307
Регистриран на: 30 сеп 2008 19:56
Местоположение: кичука
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот fungus » 15 яну 2011 19:11

а Марин Бакалов още в началото на сезона не беше ли казал,че друг ще се назначи за треньор на негово място вероятно? Според мен и той много не иска да изпълнява това. Кво да ви кажа, нещата са сложни винаги като има замесени пари. Няма да мине без жертви и компромиси от наша страна, но единственото,което трябва да ни интересува, е отбора да върви напред и тогава да негодуваме. Всеки има глава на раменете и ще си преценя евентуално колко пропагандиращи са нещата и дали се правят с такава цел.

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот veseo » 15 яну 2011 19:14

Ми аз не говоря нищо за Цветан Василев - ако слуховете не са верни, супер, обидил съм само ненужни за отбора "лица" - овчия и лицемера бареков. А за хората искащи "отбора да върви напред, независимо от всичко" - да ви припомня че на няма и километър разстояние, където президентът им е мафиот чалгаосеменител, българите не са на почит и се налагат неизвестни негри, но "отборът върви". Щом нямате претенции как да върви отбора - минавайте от тях - явно не ви пука за идеите на клуба, едва ли толкова ще ви пречи да замените жълтото с бяло.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
fungus
Мнения: 307
Регистриран на: 30 сеп 2008 19:56
Местоположение: кичука
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот fungus » 15 яну 2011 19:18

ай ай ай, почна и ти заучено да говориш... ти папата ли искаш да ни вземе? то е ясно,че няма да се остави отборът да бъде използван, всеки от тези хора има достатъчно други трибуни за изява... Както и да е, нероден Петко. Нищо не може да се каже от сега, само мрънката,ревете и се плюнчите. ай повече няма да се занимавам,че в тия форуми издивявам като чета колко простотии се пишат и всеки се прави на умен.

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот botev_1912 » 15 яну 2011 19:19

veseo написа:Ми аз не говоря нищо за Цветан Василев - ако слуховете не са верни, супер, обидил съм само ненужни за отбора "лица" - овчия и лицемера бареков. А за хората искащи "отбора да върви напред, независимо от всичко" - да ви припомня че на няма и километър разстояние, където президентът им е мафиот чалгаосеменител, българите не са на почит и се налагат неизвестни негри, но "отборът върви". Щом нямате претенции как да върви отбора - минавайте от тях - явно не ви пука за идеите на клуба, едва ли толкова ще ви пречи да замените жълтото с бяло.



кво ги намесваш сега - само те остава да цъфнат в темата и ептен да се ... - странен човек си!

____________________________________
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот veseo » 15 яну 2011 19:24

fungus написа:ай ай ай, почна и ти заучено да говориш... ти папата ли искаш да ни вземе? то е ясно,че няма да се остави отборът да бъде използван


Искам да не са доказано компрометирани боклуци, като тия двамата. А като гледам как няма да бъде оставен клуба да се използва - отся сте готови да го оставите, стига да ви обещаят титла и купа... нормално де, явно и сред нас има глорихънтъри.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
Месершмит
Мнения: 761
Регистриран на: 16 авг 2010 22:21
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот Месершмит » 15 яну 2011 19:27

veseo, иди пий една бира и се успокой, че до тук нищо смислено не си казал и в двете теми, освен да тълкуваш слухове!

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот veseo » 15 яну 2011 19:29

Месершмит написа:veseo, иди пий една бира и се успокой, че до тук нищо смислено не си казал и в двете теми, освен да тълкуваш слухове!


Кое е смислено, да се целуват краката на хора, обиждащи сдружението, на "треньори", дърпащи ушите на съдиите и непостигнали никакви успехи, освен че са станали за смях? Не тълкувам нищо, просто опозирам на хората, които вече са взели вазелина и се молят тия двамата да ги обяздят, за да не се създаде впечатлението, че всички ги искаме колкото тях.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
bnborisov
Мнения: 1563
Регистриран на: 19 юни 2009 08:20
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот bnborisov » 15 яну 2011 19:30

Абе я кажете кво толкова е съгрешил тоя Бареков. Виждам че го плюят постояно Plovdiv24 и Plovdivmedia ама това ми се вижда нормално.Имат си някви професионални разправии, обаче тея медии са анти Ботев по принцип. Кажете какво лошо за Ботев е направил.

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот sokkoban » 15 яну 2011 19:31

veseo написа:
fungus написа:ай ай ай, почна и ти заучено да говориш... ти папата ли искаш да ни вземе? то е ясно,че няма да се остави отборът да бъде използван


Искам да не са доказано компрометирани боклуци, като тия двамата. А като гледам как няма да бъде оставен клуба да се използва - отся сте готови да го оставите, стига да ви обещаят титла и купа... нормално де, явно и сред нас има глорихънтъри.



Стига си искал винаги нещо, ами най-накрая дай и ти....

Потребителски аватар
todi73
Мнения: 84
Регистриран на: 16 окт 2008 17:37
Контакти:

Re: [АНКЕТА] Бареков президент на Ботев?

Мнениеот todi73 » 15 яну 2011 19:31

Никой от тези които искат да се съберат на стадиона понеделник в 10 ч. не е против АД -то и г-н Цветан Василев. Но искаме най-накрая да излезе пред фенове, футболисти и обществото и да заяви какви са му намеренията и стратегията за развитието на този велик отбор.Не да праща представители като Юли Попов и да слушаме обещания, а между другото първото беше че с Курдов е говорено и той остава в отбора - което Курдов опроверга ! Курдов го и чакал до последно и е настоявал да се срещнат и седнат на масата да чуе стратегията за развитие на отбора и е бил готов да остане и подпише за 2 год., но никой не е направил и най-малки усилия за това.Ако така мудно се развиват нещата нищо чудно и други футболисти да избягат, а нещо голямо не се гради така !
Лично аз не съм против АД-то, защото се видя че испанският модел и издръжка от фенове няма как да стане, ако искаме да сме в първата 4-ка в "А" група.Но крайно време е г-н Василев да отдели половин час от предполагам доста ангажираната си програма и даде една пресконференция за да спрат всякакви спекулаций по вестници и сайтове, а и до ден днешен не съм прочел или чул лично от него нещо свързано с Ботев Пловдив !


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта