Къде сгреших?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот peliforewer » 04 фев 2018 16:22

bsz1916 написа:Според мен под форум на ЦСКА , би трябвало да разбираме форум на обявения в несъстоятелност клуб , който сега се управлява от синдик Дора Милева . Наистина досега не съм попадал на форум на ЦСКА 1948 ( София ) или на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) , което е доста учудващо , след като 2 - та отбора съществуват вече година и половина.

Щом като след 0-9 от есента не ти е станало ясно кой какъв е значи няма никакъв смисъл да ти се обяснява.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: Къде сгреших?

Мнениеот galina4 » 04 фев 2018 17:04

[url][/url]
bsz1916 написа:Според мен под форум на ЦСКА , би трябвало да разбираме форум на обявения в несъстоятелност клуб , който сега се управлява от синдик Дора Милева . Наистина досега не съм попадал на форум на ЦСКА 1948 ( София ) или на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) , което е доста учудващо , след като 2 - та отбора съществуват вече година и половина.


Явно и на теб не са ти ясни много нещата. Синдичката Дора Милева отговаря за разпределянето на останалите активи от фалиралото на 09.09.2016 година ПФК ЦСКА АД. Или точно казано това автентично вече ЦСКА не съществува на футболната карта в България.
Другите 2 ЦСКАта са новосъздадени дружества.
ЦСКА-София е новосъздадено дружество в Етрополе придобило прекръстения в ЦСКА-София ловешки Литекс и с преместено седалище в София. Този футболен клуб играе в новосъздадената Висша футболна лига, защото е отговарял на новите изисквания на БФС. Изисквания, на които отговаря и Вереа например.
ЦСКА 1948 е също новосъздадено дружество, но в София и започнало спортната си дейност от най-долната футболна лига.
Очаквам коментара ми да бъде изтрит!

[*][*]Цесекарчето: Добре, че фалирахме и с това заличихме поредните 7 и 9 победи на подуенци навеки...
Последна промяна от galina4 на 04 фев 2018 17:26, променено общо 2 пъти.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот tomatomov197 » 04 фев 2018 17:10

Ха ха , този малоумник много го боли от боя , който ЦСКА нанася на Динамо и редовно плюе в темите . А няма нищо лошо да си направи игра за 1948 и да си я играе сам :)

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот bsz1916 » 04 фев 2018 17:18

galina4 написа:
bsz1916 написа:Според мен под форум на ЦСКА , би трябвало да разбираме форум на обявения в несъстоятелност клуб , който сега се управлява от синдик Дора Милева . Наистина досега не съм попадал на форум на ЦСКА 1948 ( София ) или на ЦСКА - СОФИЯ ( София ) , което е доста учудващо , след като 2 - та отбора съществуват вече година и половина.


Явно и на теб не са ти ясни много нещата. Синдичката Дора Милева отговаря за разпределянето на останалите активи от фалиралото на 09.09.2016 година ПФК ЦСКА АД. Или точно казано това автентично вече ЦСКА не съществува на футболната карта в България.
Другите 2 ЦСКАта са новосъздадени дружества.
ЦСКА-София е новосъздадено дружество в Етрополе придобило прекръстения в ЦСКА-София ловешки Литекс и с преместено седалище в София. Този футболен клуб играе в новосъздадената Висша футболна лига, защото е отговарял на новите изисквания на БФС. Изисквания, на които отговаря и Вереа например.
ЦСКА 1948 е също новосъздадено дружество, но в София и започнало спортната си дейност от най-долната футболна лига.
Очаквам коментара ми да бъде изтрит!

Ами точно това имах в предвид - че двата новосъздадени клуба би трябвало да си създадат собствени подфоруми , вместо да ползват тоя на вече несъстествуващ клуб . Тогава нямаше и да има такива въпроси - за кой отбор точно се отнася написаното във форума .

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот deaf » 04 фев 2018 17:33

Добре де,така и не разбрах САМО заради парите ли беше цялата тази малоумна врътка с ЦСКА?! Наистина не мога да си отговоря. Защото има колеги,които твърдят,че причината била желанието на Гриша Ганчев да притежава столичен отбор и конкретно ЦСКА. Но защо тогава просто не го купи? Уточнявам,че съм "бос" в света на бизнеса.

Dani Kiki
Мнения: 764
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот Dani Kiki » 04 фев 2018 17:58

Спокойно, момчета и момичета, и тази тема ще бъде изтрита тихомълком по среднощна доба... Просто във форумите на Гонг не могат да се публикуват и коментират неудобните истини за великия "бизнесмен" от Микре и неговото ГМО, откраднало стадиона и емблемата на един велик БГ отбор, донесъл толкова слава на Родината!
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)

peliforewer
Мнения: 9295
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Къде сгреших?

Мнениеот peliforewer » 04 фев 2018 18:12

Dani Kiki написа:Спокойно, момчета и момичета, и тази тема ще бъде изтрита тихомълком по среднощна доба... Просто във форумите на Гонг не могат да се публикуват и коментират неудобните истини за великия "бизнесмен" от Микре и неговото ГМО, откраднало стадиона и емблемата на един велик БГ отбор, донесъл толкова слава на Родината!

Защо не напишеш и "истините" за другите двама бизнесмени Спас и Кирил да видим дали ще те чакат до късна доба или моментално ще бъдеш аут.Много ми е интересно след като влезе в ЦСКА как Гриша Ганчев стана виновник №1 за всичко лошо в България.А ако си фен на Локо Пловдив би трябвало да си последният който коментира за мутри,премествания на клубове и ГМО.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта