Да си спомним за ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 10 сеп 2017 11:10

Warped написа:
GOLEADOR написа:
sslevski написа:Истинския ЦСКА умря на 9,09,2017. Сега има отбор от Ловеч със седалище етрополе.Това е отбор ГМО. Няма как борете се за първа титла,защото досега нямате нито една.Респективно Левски е най-титулувания отбор в България.
Справка:
http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

Остави тия мантри,кажи как клубовете фалират,а само ЦСКА е "умрел"?Левски са фалирали два пъти,а сте живи и се барате за столетници.Локомотив София,Дунав Русе,абе да не ги изброявам всичките,как само ЦСКА "умре"?

Ти остави мантрите, Левски не е фалирал "два пъти". Това на което се кланяш е прекръстен Литекс. :lol:

Айде и на теб един линк,че после ще разправяш,че не знаеш.
https://topsport.bg/levski/iliya-kozarev-levski-veche-e-faliral-dva-pati-no-e-vechen.html
Но това не дава отговор на въпроса ми защо фалират клубове,а само ЦСКА е "умрел".Предполагам,няма и да ми отговориш .
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Непринуден » 10 сеп 2017 11:13

LSFC 1914 написа:Един стар спомен да споделя...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_mB4_MDes3I[/youtube]


По-добре да не беше го пускал. Още преди човек да е дал "плей" се вижда клеймото. Датата. Почти до невероятното американско лято. Докато червените гиганти щурмуват топ първенствата и финалите в евротурнирите, пълнежа, който едвам стига до нискоразредни Мюлюз, Валдхов, Мюнхен 1860, основно стои тук и естествено, че може да бие втория и третия състав на ЦСКА. Добре, че беше ЦСКА, че да видим това голямо събитие в българския футбол. Сините карикатуристи само допълваха националния отбор, биеха тук останалото от ЦСКА, правеха подвизи по това време с Олимпия, за неразбралите и два пъти, всички да ги видят.

Слабостта ви се превърна в коз. Като вечно некадърен отбор вашите играчи си стояха тук и биехте в ерата Лафчис. Ако бяха тръгнали да покоряват европейските върхове нямаше да е така, но за ваше щастие кармата ви на вечни неудачници и некадърници ви помогна. То не е за първи път. Като при онова 5:0 от 50-те години, когато бяхте шампиони. Достатъчно е да изкараш големия червен отбор по един или друг начин, дали зад граница, дали в България под формата на национален отбор, дали по трети начин и идва мига на вечно втория и той да блесне.

Като стана дума за клипове ето ти един много оригинален. При това със синята легенда Гиби, която незнайно защо се натрапва като някакъв добър играч. Коментара е автентичен. Заслужава си гледането. Такива чудеса не стават.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6TcME_UA87Y[/youtube]
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Carl13 » 10 сеп 2017 11:16

Аххе смяях къде сте ГНИДИ НЕЩАСНИ ОРАНЖЕВО-ЧЕРВЕНИ А ?? ГНИДИ. етрополски гноми .!! Като ви кажат истината и почвате да обиждате кълнете ама ще ви се върне . Онзи горе гледате умрете не знам си кво ще ядете големия на три ката .!! Всичко с времето си .! Чавдар Литекс Етрополе цска-литекс София ГМО КРАСИВА и точна тема за смешници оранжеви . СЕЛЯНИН СЪМ БИЛ ?! АМИ П***А МАЙНА, МАЙКА ТИ , БАЩА ТИ, дядо ти, и баба ти, и те са от село.!!! Вашата работа етрополски мазни шопи е : ЧУВАМ КОМЕНТАРИ ОТ ТЪПАНАРИ .!! Това умеете най-добре и сте най-комплексираната агитка както и левски.!

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот champoin » 10 сеп 2017 11:20

Много ви отива!

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот champoin » 10 сеп 2017 11:22

Carl13 написа:Аххе смяях къде сте ГНИДИ НЕЩАСНИ ОРАНЖЕВО-ЧЕРВЕНИ А ?? ГНИДИ. етрополски гноми .!! Като ви кажат истината и почвате да обиждате кълнете ама ще ви се върне . Онзи горе гледате умрете не знам си кво ще ядете големия на три ката .!! Всичко с времето си .! Чавдар Литекс Етрополе цска-литекс София ГМО КРАСИВА и точна тема за смешници оранжеви . СЕЛЯНИН СЪМ БИЛ ?! АМИ П***А МАЙНА, МАЙКА ТИ , БАЩА ТИ, дядо ти, и баба ти, и те са от село.!!! Вашата работа етрополски мазни шопи е : ЧУВАМ КОМЕНТАРИ ОТ ТЪПАНАРИ .!! Това умеете най-добре и сте най-комплексираната агитка както и левски.!

Stanley_79:
http://m.btvnovinite.bg/video/a-grupa/d ... ichka.html
https://www.sportal.bg/news.php?news=666956
Гледай видеото и все така на второто или третото място!

champoin
Мнения: 63
Регистриран на: 23 апр 2017 20:56

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот champoin » 10 сеп 2017 11:24

Carl13 написа:Аххе смяях къде сте ГНИДИ НЕЩАСНИ ОРАНЖЕВО-ЧЕРВЕНИ А ?? ГНИДИ. етрополски гноми .!! Като ви кажат истината и почвате да обиждате кълнете ама ще ви се върне . Онзи горе гледате умрете не знам си кво ще ядете големия на три ката .!! Всичко с времето си .! Чавдар Литекс Етрополе цска-литекс София ГМО КРАСИВА и точна тема за смешници оранжеви . СЕЛЯНИН СЪМ БИЛ ?! АМИ П***А МАЙНА, МАЙКА ТИ , БАЩА ТИ, дядо ти, и баба ти, и те са от село.!!! Вашата работа етрополски мазни шопи е : ЧУВАМ КОМЕНТАРИ ОТ ТЪПАНАРИ .!! Това умеете най-добре и сте най-комплексираната агитка както и левски.!

Stanley_79:
http://m.btvnovinite.bg/video/a-grupa/d ... ichka.html
https://www.sportal.bg/news.php?news=666956
Гледай видеото и все така на второто или третото място! Много ви отива!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот j0rka7aa » 10 сеп 2017 11:26

С всеки изминал ден си затвърждавам мнението, че съм постъпил много добре спирайки да чета глупостите, които се пишат в този форум. Също така се убеждавам, че наистина без извинение пред никого, форума се е напълнил с тотални идиоти буквално. Видиш ли ти темата за "смъртта на ЦСКА" цъфнала във форума на отбора, който бива издържан с държавни средства, казвайки се "Берое", но реално това е Олимпик (Галата), но за жалост феновете му са твърде късопаметни. И разбира се като ужилени в темата подскачат фенове на Велбъжд (Кюстендил), Дунав 2010г. и другото НЕЩО, което е издържано както от незаконни, така и от държавни пари, играейки мачовете си на подарения си, но за жалост кабрио-стадион в покрайнините на София. Колкото и неприятно да е за всички, ЦСКА е по-жив от всякога, играе мачовете си на стадион "Българска армия" и вашата злоба никога няма да може да убие този отбор и феновете му, напротив прави ни по-силни! :) Останете си със здраве, безкрайно се радвам, че спрях да влизам в този форум :)
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
Fester
Мнения: 61
Регистриран на: 14 апр 2015 12:47
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Fester » 10 сеп 2017 11:27

GOLEADOR написа:Аз знам,че читав отговор на въпроса си няма да получа.Щото хейтъра мозък няма.До сега един няма който да ми е обяснил как отбори фалират ,а само ЦСКА е умрел.То няма и как.За това хейтърите въртят гъз@ като пумпал но отговор не дават.

Много просто! Берое като фалира, направи всичко по силите си ДА СЕ ОБЕДИНИ с Олимпик-Тетевен, да изплати някакви задължения и да продължи съществуването си. Ботев като фалира, направи всичко по силите си да купи лиценза на Металик Сопот и да продължи съществуването си. Дунав като фалира, тръгна от най-ниското ниво, регистрира ново дружество, за да продължи да съществува под една или друга форма. Цура Панчаревска фалира, докато с гърчеше в агония вие ѝ срах*е отгоре, гаврехте се с нея, обяснявахте се в любов на Литекс и като ѝ бутнаха капака на 9 септември, вие плеснахте с ръце, прегърнахте се с Гришата и припознахте Литекс за Цура. Само че няма как това да е истинската Цура, защото Микре-Тире-София няма нищо общо с нея - нито играчите ѝ взе, нито стотинка от задълженията ѝ плати, нито тя под някаква форма участва в сливането на Етрополе и Литекс. Просто стана така, че Цура Панчаревска си умря, Литекс и Етрополе се сляха и се кръстиха Цура с Тире и безмозъчните фенове от К*р за Левски я припознаха за Цура Панчаревска, наричат я Цура Панчаревска и си вярват, че е Цура Панчаревска. Да, ама това си е Литекс, с малко етрополски отенък. Това е разликата, драги ми Смехурко...

bm16
Мнения: 198
Регистриран на: 11 юни 2016 09:26

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот bm16 » 10 сеп 2017 11:31

greenlandia написа:
bm16 написа:
greenlandia написа:Абе малоумник,кви са тия теми за оранжево-червените във форума на Берое ?
Направи си тема в техния раздел . Аман от псевдо фенчета като теб.

Абе то май ти си малоумник щом не си разбрал с каква цел колегата е пуснал темата . Направи си труда да прочетеш коментарите - може и нещо да разбереш . А и как да пусне темата във форума на БИВШИЯ ЦСКА , като такъв вече няма ? Няма отбор , нама и форум - тези които им откраднаха емблемата и стадиона ( мутрите от с. Микре ) им откраднаха и форума .


Може и да съм , но такава тема в нашия Форум няма място!
За чорбари и говедари тук няма място за иззяви! Имат си достатъчно теми да си пишат там!

Темата си е много добра и актуална , щом за по - малко от 24 часа има над 120 коментара . Всеки може да пише , а който не се интересува , не е длъжен да чете . Ако няма такива теми , продажните журналисти ще продължават да ни внушават че новият ЦСКА - СОФИЯ ( Eтрополе - Микре ) се бори за 32 - ра титла и ще празнува 70 години , въпреки че и от УЕФА и от КАС потвърдиха , че този отбор е САМО НА 1 ГОДИНА . Няма как темата да се пусне във форума на отбора от Микре , защото там веднага слугите на Г.Г. ще я изтрият . А и от коментарите се вижда , че няма нито 1 освен от припознавачите от Микре , който да мисли че БИВШИЯТ ЦСКА все още съществува . Поне за това феновете на ВСИЧКИ ОТБОРИ са единодушни въпреки враждите и разногласията по други въпроси . Затова на тая тема трябва да се пише ВСЯКА СЕДМИЦА !
Последна промяна от bm16 на 10 сеп 2017 11:42, променено общо 1 път.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Да си спомним за ЦСКА

Мнениеот Непринуден » 10 сеп 2017 11:32

Stanley_79 написа:
Непринуден написа:
bsz1916 написа:
champoin написа:Хей, Лефскари! Ако ГГ беше нарекъл отбора си не ЦСКА, а Етрополе? Как ли ще звучи Лефски падна от Етрополе? Ха, ха? Хленчовте ви от мача с Лудорец не ви отиват! Какви кълбета прави Вутов левака, жалко футболно подобие!

И къде ги виждаш тука тия левскари . На вас всеки който ви каже истината го изкарвате левскар . Имайте поне малко уважение към отбора на който до преди година бяхте привърженици . Поне за пред хората малко се смирете и отидете и запалете по 1 свещ , а после като не ви е срам , пак се кланяйте на джуджето което ви унищожи отбора .


Яд ли те е? :lol:
Понеже ЦСКА се измъкна да не си плаща дълговете (вярно, нечестно, но пък кой от другите клубове не предприе по едно или друго време нечестни мерки) и си си рекъл "сега ще обиждам, че това не е този отбор" и ние трябва да се разплачем.

Факта (истинския, а не вашите псевдо "ФАКТ" като кажете) е, че ЦСКА НЕ СИ ПЛАТИ ДЪЛГОВЕТЕ И ВИЕ ЩЕ СЕ ПУКНЕТЕ ОТ ЯД. Другото няма значение. Вие сте си решили, че се е закрил този клуб и си правите някакви помени. Ми правете си! Що обаче се чудете, че нямало цесекари, които да ги направят? Да не сме длъжни да се присъединим към редиците на дебилите? Излизайте там, помени, панахиди, ЦСКА не било ЦСКА, в свободен свят живеем, дори и лудите имат право да правят каквото си искат стига да не пречат на околните. Сиреч ако не ни досаждате и принуждавате да участваме в глупостите ви няма проблем.


Оооо колко си прост...

https://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI

Правете си каквото искате, кланяйте се на ГриГан и му лижете топките. Но след като истинският ЦСКА не си е платил задълженията (както ти самият написа) и след това е обявен в несъстоятелност... Тогава няма как да искате да им вземете техните спечелени титли и купи, а още по-малко и тяхната история. Това "НОВОТО ЦСКА" е само на година и трябва да се бори за първата си истинска титла и купа, а иначе имате 4 титли и няколко купи завещани Ви от ГриГан и ЛАТЕКСА!!!


Че аз да не съм лвескар, че да лъжа на поразия!? Да, не си платихме огромните задължения. Да, нечестно е и така не става. Обидно е, защото това е измислена държава.

Но на фона на всички останали вас, с какво ЦСКА се различава? Вие сте изрядни платци ли? Не ме карай да се смея :lol:
На единия му пускали примерно по 2-3 милиона години наред и затова оцелявал, другия наведнъж му казали 30 милиона да не си плаща и да направи юридическата фатка да използва друг клуб, който да кръсти ЦСКА, а иначе си остава все същия. Каква е разликата? Или това не си го видял?
Стигнахте до бизнес срамотии. Мтел като беше най-големия оператор спонсор на Левски, в ЦСКА по-малкия Виваком, тогава Вивател. Сега се обърнаха пазарните дялове и айде смяна в името на политически любимия отбор. И двата телекома така си плюят на имиджа заради вас, че не е истина. Все едно philips утре да зареже Айндховен и да се откаже от традициите да подпомага този отбор и да се асоциира с него и да отиде в Аякс. И това е само едно нещо. Да не изброявам десетки други неща и при вас, както и при другите. Намерил кой да ми чете морал!

А другата смешка. На 9.09.1916 вече не бил ЦСКА. Аха! Значи на 8.09 отбора с президент ГГ, играчи от еди кой си до еди кой, администратор, лекар, чистачка и т.н. на 9.09 с абсолютно същите лица вече не бил този. Ми много добре! Значи Гришата чудесно ви е измамил и наистина сте прости и наивни.
Де да ставаше така и в живота и всички да бяха като левскарите. Аз дължа 50 хиляди на банки и ме издирват съдия изпълнители. Утре отивам (ако трябва в Ловеч или Етрополе, за да има няккава символика) и се кръщавам от Гошо на Тошо, а банките да спрат да ме търсят и аз също като ЦСКА няма да си плащам задълженията. Ако са левскари би трябвало да се вържат. Гошо вече го няма, аз (същото лице) вече съм Тошо и не ме занимавайте. Дори можем да направи панихида на Гошо. Хубаво момче беше, но уви няма кой да връща дълговете на банките. Усмихваме се, стискаме си ръцете с тях, проронваме по една сълза за Гошо и искам да спрат да ме занимават. Отиди и ги убеди в този сценарий. Безкрайно ще съм ти благодарен ако успееш да внедриш футболната си логика и в живота.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта