Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nickkal
Мнения: 111
Регистриран на: 07 сеп 2008 10:13
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот nickkal » 25 авг 2016 13:41

Въпросът беше риторичен. Определението е тъпо и неуместно. Както не ми пречи да слушам всякаква хубава музика, от Металика-до Галина Дурмушлийска, въпреки страстта ми към Мейдън, така не ми пречи да гледам всеки отбор и да го харесвам ако играе по начин, който ме кефи. Какво трудно има за разбиране? Фенството към отбор, личност е друга работа. Там играят чувства, носталгия и др. Макар и фен на един отбор, това не ми пречи да харесвам други и да си мечтая моя да стане като тях.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот fen-fen » 25 авг 2016 13:45

MagicMoments написа:
fen-fen написа:
sinqkrepost1914 написа:
Mathias_Coureur написа:
sinqkrepost1914 написа:И още 5 пъти да влезнете в групите на ШЛ пак си оставате един селкси отбор на изкуствено дишане.
Защото винаги ще бъдете унижавани на Армията и на Герена !
Защото гнусната ви турска подлога собственик е наложил тотателен монопол на целия футбол в България !
Защото тези, които ''пълнят'' националния за да пуснат снимка във фб как Роналдо и ко. загряват, преди 5г. не знаеха кои сте вие, и след също толкова след като спрете да съществувате ще забравят.
Защото може да ви се радават зелени папагали от Стара Загора или варненските тъпаци от Черно Море, но Ботев, Локо, ЦСКА и Левски никога няма да припознаят тая пералня за пари като национална кауза, колкото и всички медии на заплата при Домус бей да се опитват да промиват мозъци.ЗАТОВА!
И накрая както беше написано на едно място днес сутринта ------

Нека хората, които са стъпвали на Националния стадион два пъти през живота си, веднъж за концерта на Лепа Брена и после за този на Слави Трифонов, започнат да разбират от футбол сега!

Жалки сте чалми зелени, курви на Домуса хаха

Друго си е да носиш глоби и мачове на празни трибуни на любимия отбор и да продаваш наркотици (справка София Запад). Браво на "истинските" фенове "българи и патриоти". Нямам нужда от такива "истински" фенове!

Много разбираш ти от Врна кво се случва в София и частност Сектор Б папагал зелен :lol:
Ама като гледам идола ти от аватара, нищо чудно, че подкрепяш цигано-африканската сбирщина от турско говорящия край хахаха СМЪРТ ЗА ДПС И ЗЕЛЕНИТЕ ЧАЛМИ


Тихо вмирисан! Пеевски чува и ще секне кранчето на лефски - отбора на ДПС!

Добре дано като написа това си отнесеш бана и съвестта ти бъде по-спокойна.Къде са доказателствата,че Пеевски дава пари в Левски,доказателства,не тези че Александър Ангелов и Иво Тонев били негови хора,доказателства.Не мога да повярвам,че човек от Разград пише нещо за ДПС ,то бива наглост,но вашата омраза към Левски е в пъти по-голяма от радостта Ви от успехите на Лудогорец.


Нищо подобно! Аз не мразя, дори не съм изпитвал тази емоция! Това, което съм написал и казвам се коментира, пише, от фенове, журналисти, говори се по медиите. Не е моя измислица! Относно омразата - кой пуска теми като тази? Кой ни нарича с обидни квалификации? Кой от нас ви е желал смъртта? Така, че по спокойно с патоса! Огледай се и виж мненията на твоите сини колеги пък тогава ми пиши за омраза!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот iliev72 » 25 авг 2016 13:56

mozart написа:Без да му ставам адвокат на 1Неутрален, но той не живее в България, а в другия край на света. Проблемът е, че онези дето сте в София не ходите на мовете на любимия си отбор (последния мач Микре Юнайтед са продали около 600 билета), а ходите на мачовете на Лудогорец :) :) :)

Когато човек иска да гледа любимият отбор намира начин. Мисля , че бях ясен относно оправданията.
Не само аз, но много като мен си имат причина да не ходят на мачовете на ЦСКА. Когато видя играта която харесвам ще съм там. Не става въпрос за пари , а затова че давам пари само затова което си заслужава.В случая си заслужаваше Ливърпул , а не Лудогорец(за мен , а за други Реал).И не знам защо всички си мислите , че Лестър е по-лесен съперник от другите отбори в урна 1 ;) Да ви припомням ли как смятахте , че Милсами сами ще са бият , а какво стана ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24559
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот boabbb » 25 авг 2016 14:41

Кролик написа:Отворете начална страница на Гонг.бг и се наслаждавайте. Най-важните новини са за ЦСКА, после Левски и накрая за Лудогорец. Илиев, да питам ли защо ми ги навират тия ? ЦСКА даже нямат право да ползват емблемат си ... гнилото не тръгва от делиорманско колеги ...


Това се чете ;) За височината на бабуните на Тича на никого не му се чете :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот black sea » 25 авг 2016 14:47

Искам да припомня нещо много важно на синичките фенчета. Преди години, когато вашия обор се класираше редовно в турнирите и постигна ,,невероятните" си успехи, вие бяхте абсолютно същите като поведение и отношение към останалите. Нагли, безпардонни, безочливи, нахални, надути и безхаберни. Никой нямаше право да бие евробоеца и ако някой си позволеше това - директно в ,,Б" група. Тук, в първенството, просто трябваше да играете някакви си контроли като подготовка за евромачовете ви. Имахте толкова голямо самочувствие и бяхте толкова нагли, че не е истина. И БФС-то си беше изцяло на ваше разположение, съдиите почваха мачовете с дузпа за вас, комисиите не ви налагаха никакви наказания и т.н. Така, че ,,всичко се връща"...
Понеже, особено вие, синичките сте невероятно злобни и завистливи, ще ми бъде много интересно ако още поне няколко кръга Черно море е на първото място и как ще започнете да злобеете, да се нервирате и да плюете срещу този отбор, защото си е позволил да играе добре и да печели мачове и да заема отреденото за вас място в класирането. В тази връзка искам да припомня на феновете на Ботев, каква омраза имаше към техния отбор, когато Цв,Василев тръгна да прави нещо голямо, уж. Синичките усетиха заплахата и се започна една мръсна и гадна кампания срещу Ботев...ако феновете на този отбор са забравили, си е за тяхна сметка. Лудогорец в момента е точно в това положение и ситуация...

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот v.r.s. » 25 авг 2016 14:56

Mathias_Coureur написа:
nickkal написа:Какво значи глорихънтър? Кой не обича да гледа хубав футбол? Ако съм фен на Бистришките тигри, да не гледам Байерн ли? Тъпо, тъпо....

Глорихънтър - който е фен на титлите и купите и харесва даден отбор, само защото е спечелил много титли и купи или в момента е силния на деня. Понятието идва от Англия и осмива точно подобни фенове.


Повечето фенове на двата софийски отбора са точно такива, фенове на титлите и купите. За тях това е важно и постоянно си броят колко титли и купи имат, как другите не могат да ги настигнат никога и т.н. и заради това не могат да разберат феновете на останалите отбори, които си ги подкрепят без да са постигали кой знае какви успехи. Подиграват се на Лудогорец, че до преди влизането им в А група не са имали фенове, а сега вече са се определили като такива. Но не осъзнават, че това е съвсем нормално, тъй като отборът им до преди 6-7 години е играл в ниските нива на футболът ни и дори са били със статут на аматьори. ЦСКА една година играха там и на втората, когато трябваше да играят в Б група, феновете припознаха един друг отбор за техен, тъй като според тях ЦСКА е бил отбор, който задължително трябва да е в А група и да се бори за титлата. Та те се отказаха от отбора си и припознаха друг, само да са в А група и да се борят за титлата, а не да изкарат още една година извън елита и тръгнали да търсят сметка на други. Същото е и с Левски, драми, че не могат да станат шампиони или вземат купата, постоянна смяна на треньори, от милионите им фенове ходят по 4-5 хиляди на мачовете, но за тях другите отбори били селски, независимо, че голяма част от феновете им са от мегаполисите Батановци, Ноевци и др., припяващи рефрена "умрете селяни".
За мен феновете на останалите отбори заслужават повече уважение от тези, за които най-важни са титлите и купите, тъй като те ги подкрепят и ходят на стадиона без да ги интересува дали ще победят или загубят и на кое място в класирането са.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот iliev72 » 25 авг 2016 15:02

И според колко истински фена има Лудогорец ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот mozart » 25 авг 2016 15:08

iliev72 написа:И според колко истински фена има Лудогорец ?!


500! Този отговор ще те направи ли щаслив? Ние претенции нямаме, но в Разград стигаме до към 7000, вие вече отбор нямате и в София сте по 600! Доволен ли си фене на Микре Юнайтед? :)
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот Mathias_Coureur » 25 авг 2016 15:09

v.r.s. написа:
Mathias_Coureur написа:
nickkal написа:Какво значи глорихънтър? Кой не обича да гледа хубав футбол? Ако съм фен на Бистришките тигри, да не гледам Байерн ли? Тъпо, тъпо....

Глорихънтър - който е фен на титлите и купите и харесва даден отбор, само защото е спечелил много титли и купи или в момента е силния на деня. Понятието идва от Англия и осмива точно подобни фенове.


Повечето фенове на двата софийски отбора са точно такива, фенове на титлите и купите. За тях това е важно и постоянно си броят колко титли и купи имат, как другите не могат да ги настигнат никога и т.н. и заради това не могат да разберат феновете на останалите отбори, които си ги подкрепят без да са постигали кой знае какви успехи. Подиграват се на Лудогорец, че до преди влизането им в А група не са имали фенове, а сега вече са се определили като такива. Но не осъзнават, че това е съвсем нормално, тъй като отборът им до преди 6-7 години е играл в ниските нива на футболът ни и дори са били със статут на аматьори. ЦСКА една година играха там и на втората, когато трябваше да играят в Б група, феновете припознаха един друг отбор за техен, тъй като според тях ЦСКА е бил отбор, който задължително трябва да е в А група и да се бори за титлата. Та те се отказаха от отбора си и припознаха друг, само да са в А група и да се борят за титлата, а не да изкарат още една година извън елита и тръгнали да търсят сметка на други. Същото е и с Левски, драми, че не могат да станат шампиони или вземат купата, постоянна смяна на треньори, от милионите им фенове ходят по 4-5 хиляди на мачовете, но за тях другите отбори били селски, независимо, че голяма част от феновете им са от мегаполисите Батановци, Ноевци и др., припяващи рефрена "умрете селяни".
За мен феновете на останалите отбори заслужават повече уважение от тези, за които най-важни са титлите и купите, тъй като те ги подкрепят и ходят на стадиона без да ги интересува дали ще победят или загубят и на кое място в класирането са.

Много точно го каза , чест прави на всеки , който е избрал да подкрепя местния отбор пред това да подкрепя отбор на титлите и купите от София!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Защо футболните фенове не харесват Лудогорец?

Мнениеот iliev72 » 25 авг 2016 15:11

mozart написа:
iliev72 написа:И според колко истински фена има Лудогорец ?!


500! Този отговор ще те направи ли щаслив? Ние претенции нямаме, но в Разград стигаме до към 7000, вие вече отбор нямате и в София сте по 600! Доволен ли си фене на Микре Юнайтед? :)

Знаех си , че си гузен :lol: :lol: :lol: Но не питах теб ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта