Кой ще е новият национален селекционер ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот matador1 » 07 сеп 2015 14:01

Боби Михайлов - стига е бил треньор чрез други. Да се мята директно!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12747
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 14:03

Няма значение кой е треньор!Трябва си фундаментални промени!Ония дето вършел всичко,което трябвало да върши един президент трябва първи да изчезне!Важно е да се намерят кадърни СПЕЦИАЛИСТИ за сегашните 15-17 годишни!Тях трябва да учат на футбол!Днешните национали -ВЪН!Само Божидар Митрев си защити името,до някъде и Мицански(според мен).Тоя бившия капитан,на мача с Норвегия 5 пъти се спъна в топката,като два от тях могат да се нарекат голови положения.Затова днешните слухове за уреден мач ми се струват истина.Другия капитан пък няма нужда от коментар!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3985
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот djd » 07 сеп 2015 14:04

По принцип и аз съм за Херо, щом като са решили да сменят треньора.
Ако изберат чичо Гошо, ще е по-зле от сега.
Чужденец абсурд.
Вчера по телевизията Стефан Грозданов каза, че футболистите ни не показват пълните си възможности.
С това аз съм абсолютно съгласен. Същите футболисти преди година за малко не биха Италия. Тогава пак бяха резерви.
Другото е влиянието на странични фактори върху треньора и самия отбор - мениджъри, членове на Изпълкома.
Каквото и да правят БФС, от 2004 насам се въртим не в кръг, а в спирала и то надолу.
Така че въпросът "кой ще е новият национален селекционер" е важен само за статистиката.
Статуквото ще се запази. Тенденцията също.
По-важното е кога ще имаме ново управление на БФС. Защото да чакаме сегашното да промени начина на работа, няма да дочакаме.
Бобчо не приема критики, той е безгрешен, клубовете били виновни. Аз, вика не играя, осигурявам пари. И дотам. Значи работата е да се осигурят и усвоят едни пари.
Любо нали каза колко пъти директорът на националните отбори (Данчо Лечков) е отишъл да види, да се поинтересува какво се работи, как се работи - 1-2 пъти. Данчо вика - това не е моя работа. Треньорът да се оправя.
Аз, честно казано, не виждам изход от положението. Трябва да стане някакъв як катаклизъм (примерно да хванат масово черно тото, да ни изхвърлят от международни турнири за определен срок), за да се смени ръководството на футбола.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12747
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 14:05

matador1 написа:Боби Михайлов - стига е бил треньор чрез други. Да се мята директно!

Не става!Това означава около 2 часа да не може да пие алкохол!Как си го представяш това?

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот Gary Shaw » 07 сеп 2015 14:12

Кога ще разберете ,че няма играчи и треньора не е от значение ?! Със младоци като Миневи , Рангелов , Александров и сие на Европейско не се ходи .Какви нови треньори какви глупости , вие балами ли сте та не виждате дъното .

minyoro
Мнения: 172
Регистриран на: 24 май 2009 01:57
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот minyoro » 07 сеп 2015 14:14

Има само двама доказано качествени български треньори - Херо и Феро! Според мен, обаче трябва да не сме расисти, ксенофоби и фашисти и да назначим някой бежанец за старши треньор, за да помогнем за интеграцията на чужденците. Въпросният най - вероятно сириец ще има достатъчно време за работа и няма да бъде хулен от журналисти, бивши играчи и т.н., защото всеки подобен опит ще бъде осъждан като варварски расизъм. По - този начин бежанецът ще може да работи на спокойствие поне 10 години и да наложи един стил на игра, който в крайна сметка ще ни изведе до финали на световно първенство!

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот loko1 » 07 сеп 2015 14:31

Трябва човек с характер като Димитър Васев или Любо Пенев.
Краси Балъков бе голям футболист, но национален селекционер не става, а ще срамно Дерменджиев да застане начело.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот sandi74 » 07 сеп 2015 14:42

На тези инвалиди,дървари,ботушари,некадърници и безродници който и да им е треньор все тая.11 бидона да наредим на терена по-добре от тях ще играят.Факт.

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот Маги Стралска » 07 сеп 2015 14:43

а пък аз искам Ларс Лагербек..... ама пак ше получим некой послушко....

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Кой ще е новият национален селекционер ?

Мнениеот terrorist » 07 сеп 2015 14:50

Аз предлагам да стане треньор Адриана Лима
1 Бразилка е, знае се че на бразилците футбола им е в кръвта
2 Футболистите не само ще я гледат в очите, aми ще се раздават за нея
3 Ще има вече повече публика на мачовете, особено кога е по топло времето


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта