Внесоха „трева” в парламента

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Labros
Мнения: 403
Регистриран на: 30 юни 2010 12:37
Местоположение: Кичук Париж
Контакти:

Re: Внесоха „трева” в парламента

Мнениеот Labros » 09 фев 2012 09:30

По време на изказванията на представители на граждански организации Радослав Тошков извади цигарата с марихуана в знак на протест срещу 8-месечната присъда, издадена от специализирания съд за притежание на цигара марихуана.


Уж за едрите бандюги го направиха този съд...

"Би трябвало да се търси отговорност на тези хора, които внасят в парламента дрога", коментира още Велчев.


Представа си нямаш колко си прав, Красьо Турския мустак. Тоя агент е междугалактически и интерпланетарен трафикант на марихуана.
А пък ние на 17 март ще се погрижим да те изнесем от парламента...
...по лицето ми усмивката е трайна, щото на сърцето ми не пише MADE IN CHINA !!!

1912

Потребителски аватар
PIMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 19 окт 2011 08:12
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Внесоха „трева” в парламента

Мнениеот PIMP » 09 фев 2012 10:12

AnalBreaker написа:
milan199440barca написа:Тоя па голем циция. Една цигара за 200 дупетати. Да дръпнат всички, колко да дръпнат? Оп, грешка... Вежди си пийва. Може и да стигне ;)


То неговото пийване ли е? Аз ако пийвах така, вече да са ме изнесли с краката напред. Освен това има депутати дето са на бело

Повечето музиканти, актьори и други световни величия използват някакъв наркотик (най-често кокаин), за да се справят със стреса. Сега много от тях ги няма точно заради наркотици....
Изображение
Sisi 1914 написа:1/8 Финалите, в един мач се излъчваше победител или в два?

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Внесоха „трева” в парламента

Мнениеот saffron » 09 фев 2012 11:44

Labros написа:
По време на изказванията на представители на граждански организации Радослав Тошков извади цигарата с марихуана в знак на протест срещу 8-месечната присъда, издадена от специализирания съд за притежание на цигара марихуана.


Уж за едрите бандюги го направиха този съд...

"Би трябвало да се търси отговорност на тези хора, които внасят в парламента дрога", коментира още Велчев.


Представа си нямаш колко си прав, Красьо Турския мустак. Тоя агент е междугалактически и интерпланетарен трафикант на марихуана.
А пък ние на 17 март ще се погрижим да те изнесем от парламента...

+
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 50 госта