3 неща, без които не можете да живееете

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18126
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот kingofpop » 24 дек 2011 02:20

Нека всеки който иска изброи 3 неща, без които не може или поне по-трудно би живял....като естествено да не са такива, които са необходими за всеки човек като вода и въздух....
за мен трите най-важни неща са : СЛАДОЛЕД, ФУТБОЛЪТ (НАЙ-ВЕЧЕ ВИСШАТА ЛИГА + МАЧОВЕТЕ НА БАРСА) И ПЦ-ТО МИ :) :cry:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот Един град-един отбор » 24 дек 2011 02:29

1. Здраве
2. Родители, приятели и близки
3. Ботев Пловдив
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот MORSKI » 24 дек 2011 02:36

близките, футболът и приятелите

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18126
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот kingofpop » 24 дек 2011 02:38

Един град-един отбор написа:1. Здраве
2. Родители, приятели и близки
3. Ботев Пловдив


здравето е важно за всеки...целта е да напишеш нещо, което силно те впечатлява по накакъв начин ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот Tommi » 24 дек 2011 02:42

Щом не се броят въздухът, водата, храната и т.н., няма 3 неща, без които не мога да живея.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18126
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот kingofpop » 24 дек 2011 03:00

Tommi написа:Щом не се броят въздухът, водата, храната и т.н., няма 3 неща, без които не мога да живея.

е то е леко преносно да не можеш да живееш без тях, а по точно да си свикнал и да са част от живота ти ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Thomas Müller
Мнения: 217
Регистриран на: 10 сеп 2011 18:10
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот Thomas Müller » 24 дек 2011 04:14

Ядене, пиене и ако някоя върже - те това е :) :) :)

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот Viktor4o_Rs » 24 дек 2011 04:16

Не мога без:
1. Музика - слушам всякаква, от чалга през опери до рок от 70-те и 80-те, ретрото е най-любима. Зависи от настроението ми какво ще си пусна, не си представям света без музика. Запомням уникално бързо и лесно текстове на песни, които ми харесват (де да беше така и с лекциите и уроците :lol: :lol: :lol: ).
2. Футбол и информацията за него - за Славия, А група, европейски, световни, ШЛ, ЛЕ и т.н. Както и без сайтовете, вестниците и спортните радиа и телевизии :mrgreen: Попивам като гъба почти всяка информация, естествено отсявам реалните от нереалните писания.
3. Забавления с приятели - дискотеки, кафета, домашни купони, смях, сериозни разговори, спорове, караници, помощ при някакъв проблем, съвети, всички тези и много други неща описват доброто приятелство :)

Не съм включил други, които се подразбират - близките хора и здравето например. Ако трябва да съм честен, не мога и без Интернет, биричка, хубава храна, книги за интересуващи ме теми, кръстословици, интересни филми и още куп неща, но горните 3 все пак са най-важните 8-)
Изображение

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот Владо_ЦСКА » 24 дек 2011 05:05

1. Секс
2. Бира (Арианка)
3. Футбол, ЦСКА, Залагания на живо (за което трябват, пари за харчене и стабилен интернет) :lol:
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 3 неща, без които не можете да живееете

Мнениеот storm » 24 дек 2011 05:51

След като не се изисква да даваме отговори за здраве...

1. Футбол--- неразделна част от моя живот много години... Най голямото ми удоволствие, било то реално, по телевизията или на живо да гледам... Световно, Европейско... Шампионска Лига... Серия А .... Ювентус.... Левски на живо... Сектор Б и уникалната атмосфера която се създава на мачовете, това ми е сигурно по голям кеф от колкото самия мач...

2. Приятели---- няма как без тях, те са затова за което живеем...

3.Секс... Квото и да си говорим ,това е най върховното удоволствие.. :? :) . Въпреки ,че се замислям какво ще предпочета... Левски отново в Шампионската Лига или да измандрасам най хубавото пиче в града... И ако погледнем от другата ми мания... Ювентус на върха в Серия А или отново най хубавото пиче ама в цялата държава... :mrgreen: :)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65, Sstefanov и 33 госта