Какво Мислите за побоищата в училищата?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ!
Мнения: 1751
Регистриран на: 17 ное 2011 20:58
Skype: 0101
Контакти:

Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! » 25 ное 2011 20:48

Какво мислите от какво се раждат те тази агресия сред децата кои са виновните това да се допуска?Ясно ми е че неможе да нямам побоища но да се стига до такава агресия както в случая от предишните дни?НЕ Е НОРМАЛНО!

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот Red_Pride » 25 ное 2011 20:52

дрязги и бабитлъци винаги е имало ,ама чак такива бруталии като напоследък е прекалено :?
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот Blue_Lion » 25 ное 2011 20:54

Основно проблема е в семействата според мен, но и ценностите много се изкривиха...съгласен съм, че в последните години агресията сред младите се увеличава :|
Изображение

Потребителски аватар
tani
Мнения: 474
Регистриран на: 24 сеп 2009 21:04
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот tani » 25 ное 2011 20:59

Мисля че всичко опира до това как всеки един родител възпитава децата си,вярно че в тоя скапан свят дето живеем понякога не намираме време за децата си,но това не е оправдание.Трябва всеки родител да се замисли на какво е научил и как е възпитал своето дете.Може би всеки един от нас трябва максимално да отделя време за децата които е създал,и тогава ми се струва и вярвам че тези инциденти ще намалеят.

Потребителски аватар
mitni4arq
Мнения: 479
Регистриран на: 29 юни 2011 17:28
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот mitni4arq » 25 ное 2011 21:02

крах в семействата,липса на време ,никви разговори ,а и то малките като виждат в ква държава живеят,копират поведението на възрастните
Когато парите говорят и прокурора мълчи

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот Синьо сърце » 25 ное 2011 21:10

Бе не знам,и едно време имаше такива акции-понаплясквахме някой я за гадже,я за друга глупост...Ама 5-6 шамара и малко баници,това да риташ в главата паднал човек и да му скъсаш бъбреците от ритници си е извращение!Тогаз имаше един баят варгал между нашата и червената агитка-представете си зоната от паметника на Левски до Сточна гара(сиреч-Волгоград),като фронтова линия...Ма тупаници,атаки и контраатаки,камъни хвучат-адреналин!И в един момент като почнаха да идват луноходите-ела да видиш!С един противник се бяхме свили на 4 етаж в стълбището на една кооперация по улиците,и оттам гледаме-ушев яко маризи,няма лабаво!Два часа висяхме там,после си тръгнахме по живо-здраво!Така беше-а сега какво?
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот WARrior » 25 ное 2011 21:11

Много се увеличи агресията напоследък.
Мислят като първобитни хора. Вместо да се разберат като мъже,те почват да се бият и при на-малката кавга :o :o :o
Освен родителите и средата в която живее едно дете му въздейства по някакъв начин. Не може да искаш от дете,лишено от много важни неща като пари,дом,семейство и т.н. да се държи примерно :!: Няма как просто :!:
Само чалги-малги до зори..... Е как да не му хлопа дъската на едно такова дете :?: :!:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот Dani » 25 ное 2011 21:18

Пичове, аз съм 7 клас и си нямате представа какво е в стаите преди час. Твърдя, че съм спокойно момче и ми е супер гадно като до мен се преобръщат столове и дрехи! Според мен проблема е във филмите и детските, които гледат моите връстници. В класа ми се броят на пръсти момчетата, които не се бият в междучасията. Също така и възпитанието е проблем. Не виждам как ще се оправим скоро! :(

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Цигани пребиха жестоко десетокласник в час по български ...

Мнениеот zuekaa » 25 ное 2011 21:19

16-годишен ученик от Професионалната гимназия по техника, лека промишленост и стопанско управление в Панагюрище е бил пребит от двама свои съученици. Инцидентът е станал в началото на седмицата по време на учебен час, като побойниците са налагали с ритници и със стол по главата съученика си.

Побоят е станал заради момиче, което се оплакало, че пребитото момче я нарича с обидни думи. Пострадалият не е търсил лекарска помощ и е без сериозни наранявания.

И тримата участници обаче са осъдени от Районния съд в Панагюрище по Указа за борба с дребното хулиганство и са отнесли глоба по 200 лева.

Преди ден в София 16-годишно момче от 35-то СОУ беше пребито от няколко момчета близо до училището. Момчето все още е в реанимацията на „Пирогов", но вече е контактно. След операция 9-класникът е с извадени бъбрек и наранени далак и бял дроб.

Новината е от БТВ
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот soad » 25 ное 2011 21:30

Абсолютно категорично - проблемът е от родителите!!! Животът става все по-труден, по-скъп. Семействата изпитват затруднения и всичко избива вкъщи - караници, та дори и бой между майката и бащата. И всичко това се случва пред крехкото дете. Всичко се запечатва в него и в един момент всичко избива. Каквото и да се прави по въпроса, промяна няма да има. Много неща са се случвали и пред моите очи. Това е огромен, масивен проблем без разрешение. С годините се е наслагвало и сега започва да излиза на бял свят. И ще става по-лошо. Докато държавата е зле и тези проблеми ще ни съпътстват ... :(


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912 и 156 госта