Какво Мислите за побоищата в училищата?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот AnalBreaker » 26 ное 2011 13:40

Главният виновник са родителите. След тях са институциите, които не си вършат работата както трябва като полицията например
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2973
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот JimBeam » 26 ное 2011 18:58

zuekaa написа:Само едно ще кажа, и преди сме се били, и сега се бият, и утре ще се бият . К'ъв е проблема, човека има нужда, да се доказва, да се покаже. да каже кой е ,мъжкара кой командава парада ЕЛЕМЕНТАРНО УОТСЪН :)

Абе момче вземи вникни в това какво се коментира тук като цяло за ситуацията и недей да пишеш по инерция като робот.
Тук става не за лек побой, а за побой от група хора към един човек, който го пребиват зверски едвали не до смърт.Момчето лежи в болницата без бъбрек и не знам си какви още контузии, а ти ми излизаш тук с такъв коментар :shock: Не те знам на колко си години, ама един ден недай си боже твоето дете така го пребият дали ще мислиш по този начин за доказването на човека и с това елементарно уотсън, което е пълно безумие да го ползваш в такъв момент.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот eelche » 26 ное 2011 20:21

Бил съм се и са ме били...въпроса беше,че едно време знаехме къде да спрем :roll: Явно днес има много повече злоба натрупана и нормално стават такива неща.

А факта,че келеши винаги е имало е така.Същите си заслужават всеки шут ;) Иначе,като цяло сдърпванията по време на мач,за някое момиче или на лична основа ги е имало,има и ще има.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Какво Мислите за побоищата в училищата?

Мнениеот Furious_Monk » 22 дек 2023 13:37

Нищо не е нормално свързано със злобата, просто е адаптивно към дадената ситуация. От години, поне в България, хората чакат да видят определен резултат, за да направят своя избор на чия страна да застанат.

Това е принципа на оцеляващия... може да не е приятно, може да е твърде жестоко и брутално за осмисляне във виртуалната мрежа, но хора като Борисов и Пеевски създадоха тази среда, не само те самите, но хора с подобен поглед към света.

Сегашната разлика от едно време е егото... нищо друго по-различно от това което беше.Просто в днешно време то е още по-голямо, което създава предпоставка, дори и и за още по-големи жестокости.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65, tmanolov и 156 госта