Тренировки с гири

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Cesc Fabregas » 29 сеп 2010 22:23

PFCB написа:
Madridist написа:Относно храната аз мога да предложа нещо. Това е една диета,която правя всяко лято:

закуска:
10:00 - банан с мед
обяд:
12:00 - 150 гр. ориз с пилешко месо/ или варени картофи с пилешко месо

16:00 - пасиран банан с мляко/ или грейпфурт с малко мед

отивам на тренировка

вечеря
18:00-18:30 пилешка пържола от филе, с някаква салата. Обикновено ям домати и краставици, но без никакви подправки.

След това е много важно да не ядеш нищо, пиеш само минерална вода. Е ако си на заведение може и една биричка, но в никакъв случай с мезе. Първите десетина дена ще ти е малко по-гадно,след това няма да ти прави впечатление ;)

Само като видя закуската и ми става лошо...

Е ти кво, марамалад с лук ли предпочиташ :lol: :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот PFCB » 29 сеп 2010 22:28

Cesc Fabregas написа:
PFCB написа:
Madridist написа:Относно храната аз мога да предложа нещо. Това е една диета,която правя всяко лято:

закуска:
10:00 - банан с мед
обяд:
12:00 - 150 гр. ориз с пилешко месо/ или варени картофи с пилешко месо

16:00 - пасиран банан с мляко/ или грейпфурт с малко мед

отивам на тренировка

вечеря
18:00-18:30 пилешка пържола от филе, с някаква салата. Обикновено ям домати и краставици, но без никакви подправки.

След това е много важно да не ядеш нищо, пиеш само минерална вода. Е ако си на заведение може и една биричка, но в никакъв случай с мезе. Първите десетина дена ще ти е малко по-гадно,след това няма да ти прави впечатление ;)

Само като видя закуската и ми става лошо...

Е ти кво, марамалад с лук ли предпочиташ :lol: :lol:

Не съм споменал нищо за мармалад или лук :lol:

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Cesc Fabregas » 29 сеп 2010 22:32

Много е вкусно и здравословно, пробвай. А ако мармалада е от карфиол и броколи, е те това е върха! ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TPAKTOP » 29 сеп 2010 22:32

Cesc Fabregas написа:Аз тренирам вдигане на двулитрово шише бира. Не е много тежко, но важното е да си постоянен, т.е. да спазваш режим. Когато съдържението на шишето свърши, отиваш до магазина и си купуваш ново, и започваш пак да тренираш ;) Няма опасност да получиш разтежение :lol:

:mrgreen: :lol: :lol: И аз тренирам! Много си прав за постоянството! :lol: Иначе искам да се обърна и към мадридист: А бе братле и аз краставиците и доматите ги ям без подправки ама задължително овкусявам с ракия :mrgreen:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2010 22:39

shamana1912 написа:За да е пълноценна тренировката трябва добра храна и почивка,иначе нищо не става.Комбинираш голяма мускулна група с малка и на другия ден почиваш
пример
понеделник:гърди,бицепс,преса
вторник:почивка
сряда:гръб,трицепс,преса
четвъртък:почивка
петък:крака,рамо,преса
Но с дъмбели и пружина само няма да стане.Да не говорим,че за гърди ти трябват много по-тежки дъмбели,отколкото за бицепс.Затова отиди в зала!

и аз така тренирам , само че почивам по - малко хода примерно 5 пъти в седмицата ...


Офтопик:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Middlesbrough » 29 сеп 2010 22:42

Madridist написа:Относно храната аз мога да предложа нещо. Това е една диета,която правя всяко лято:

закуска:
10:00 - банан с мед
обяд:
12:00 - 150 гр. ориз с пилешко месо/ или варени картофи с пилешко месо

16:00 - пасиран банан с мляко/ или грейпфурт с малко мед

отивам на тренировка

вечеря
18:00-18:30 пилешка пържола от филе, с някаква салата. Обикновено ям домати и краставици, но без никакви подправки.

След това е много важно да не ядеш нищо, пиеш само минерална вода. Е ако си на заведение може и една биричка, но в никакъв случай с мезе. Първите десетина дена ще ти е малко по-гадно,след това няма да ти прави впечатление ;)

няма да издържа една седмица , ще умра :Д сега ша се качва маса , на пролет ша му мислим как ще чистим :Д :П


Офтопик:

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TPAKTOP » 29 сеп 2010 22:43

Cesc Fabregas написа:
PFCB написа:
Madridist написа:Относно храната аз мога да предложа нещо. Това е една диета,която правя всяко лято:

закуска:
10:00 - банан с мед
обяд:
12:00 - 150 гр. ориз с пилешко месо/ или варени картофи с пилешко месо

16:00 - пасиран банан с мляко/ или грейпфурт с малко мед

отивам на тренировка

вечеря
18:00-18:30 пилешка пържола от филе, с някаква салата. Обикновено ям домати и краставици, но без никакви подправки.

След това е много важно да не ядеш нищо, пиеш само минерална вода. Е ако си на заведение може и една биричка, но в никакъв случай с мезе. Първите десетина дена ще ти е малко по-гадно,след това няма да ти прави впечатление ;)

Само като видя закуската и ми става лошо...

Е ти кво, марамалад с лук ли предпочиташ :lol: :lol:

:lol: :lol:
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TheClub » 29 сеп 2010 22:50

pomiqrat написа:
TheClub написа:Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?


За да направиш корем е важно и да бягаш. Ако можеш заставаш на лоста пред блока с главата надолу и така ще направиш идеален корем ;)



Sofiazapadultrasa написа:
TheClub написа:Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?


Само с коремни преси не става,за да изчистиш мазнинките в корема трябва и доста кардио тренировки(тичане,велоегометър,кростренажор) и най-вече правилно хранене.....Коремни преси се правят най-много 3 пъти седмично висенето с главата надолу от лост също е много ефикасно упражнение!!!


Ама как така да вися!? Буквално ли ? Просто да си вися?

Потребителски аватар
shamana1912
Мнения: 244
Регистриран на: 16 юни 2010 22:48
Skype: shamana1912

Re: Тренировки с гири

Мнениеот shamana1912 » 29 сеп 2010 22:51

Middlesbrough написа:
shamana1912 написа:За да е пълноценна тренировката трябва добра храна и почивка,иначе нищо не става.Комбинираш голяма мускулна група с малка и на другия ден почиваш
пример
понеделник:гърди,бицепс,преса
вторник:почивка
сряда:гръб,трицепс,преса
четвъртък:почивка
петък:крака,рамо,преса
Но с дъмбели и пружина само няма да стане.Да не говорим,че за гърди ти трябват много по-тежки дъмбели,отколкото за бицепс.Затова отиди в зала!

и аз така тренирам , само че почивам по - малко хода примерно 5 пъти в седмицата ...

Toй все пак е начинаещ,ако почне толкова ударно,ще умре от мускулни трески.Иначе и аз ходя повече.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Cesc Fabregas » 29 сеп 2010 22:54

TheClub написа:
pomiqrat написа:
TheClub написа:Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?


За да направиш корем е важно и да бягаш. Ако можеш заставаш на лоста пред блока с главата надолу и така ще направиш идеален корем ;)



Sofiazapadultrasa написа:
TheClub написа:Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?


Само с коремни преси не става,за да изчистиш мазнинките в корема трябва и доста кардио тренировки(тичане,велоегометър,кростренажор) и най-вече правилно хранене.....Коремни преси се правят най-много 3 пъти седмично висенето с главата надолу от лост също е много ефикасно упражнение!!!


Ама как така да вися!? Буквално ли ? Просто да си вися?

Да бе бате, ти не знаеш ли? :o Ако махаш с ръце, още по-добре ;) Имитираш прилеп и ставаш машина ;)
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта