А ТЕ, може би, вече са тук?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот Пепо » 27 сеп 2010 10:48

ООН назначава представител на земята за контакт с извънземни

UN 'to appoint space ambassador to greet alien visitors'

"ООН днес назначава представител на земята за контакт с извънземни. Задачата да бъде главен преговарящ с евентуалните гости от космоса световната организация поверява на Мазлан Отман - астрофизичка от Малайзия.

В последно време са открити стотици нови планети, а това прави вероятността за среща с извънземен живот по-голяма от всякога. ООН пък трябва да има готовност да координира реакцията и позицията на човечеството при евентуален пръв контакт.

Това мнение Мазлан Отман изложи наскоро пред учени и то обяснява решението на световната организация да открие новия пост. Други специалисти по космоса на работа в ООН коментират, че в момента тя е най-подходящата фигура за ролята да каже на представителите на друга цивилизация - "заведете ме при водача си".

Астрофизичката има ключов научен принос в своята родина и опит в ООН като шеф на малко известната служба за космически дела. В Този орган се занимава с международното сътрудничество и право в космоса, космическия боклук, рисковете от близки до земята астероиди.

И все пак да чакаме ли скоро гости от друга планета. Тук прогнозите на учените са различни. Някои смятат, че по-вероятно е друга цивилизация от вселената да се свърже с нас чрез радио или светлинни сигнали.

И че е по-вероятно ако срещнем извънземни, те да са микроби, а не разумни същества. Дали някакви нови данни са причина Земята да си има вече главен преговарящ можем само да гадаем."


Хм, играта загрубява. :) Това си е съвсем официална информация и то от сериозна организация! Не е някаква тема в интернет-форум. Май не сме сами...

EDIT:
Добавих като източник и Тelegraph - най-тиражния вестник във Великобритания.
Последна промяна от Пепо на 27 сеп 2010 11:24, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17825
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот pomiqrat » 27 сеп 2010 10:50

Ще ги помолим за помощ през 2012 да ни спасят и ще им плащаме с женска плът.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот veni__85 » 27 сеп 2010 11:00

И аз днес видях две ама за женската плът няма да стане , че се оказаха обратни...

Потребителски аватар
chrisbosh
Мнения: 400
Регистриран на: 24 май 2009 23:26
Местоположение: Animal Planet
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот chrisbosh » 27 сеп 2010 11:01

Само се огледайте наоколо :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот lionel_messi » 27 сеп 2010 11:04

veni__85 написа:И аз днес видях две ама за женската плът няма да стане , че се оказаха обратни...


Еее, знаех си, че ще се появят и иди*тите. По-добре не коментирайте като не е по темата!
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот mon1nho » 27 сеп 2010 11:17

Няма такава дума на български езил като: "астрофизичка".


Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот Пепо » 27 сеп 2010 11:40

mon1nho написа:Няма такава дума на български езил като: "астрофизичка".

Знам! Кво значение има? Имаше и други грешки в оригиналния текст, които поправих, като "междуранародното" и "преговадящ". Ама кво значение има това по дяволите?! И знам също, че няма дума "езил" в българския език!


За шегаджиите не съм Караджата, нито Чавдаров, най-малко пък Бижутера. :) До тези висоти трудно се стига. Тепърва имам да работя... :)

Аз просто цитирам новина от сериозни медии, отразяваща един много интересен ход на най-сериозната международна организация. И по-скоро ми се искаше да видя мнения, които да отразяват някакво становище по въпроса, а не празни надприказванки (знам, че няма такава дума!). Дискусия за причините довели до едно такова действие на ООН и дали има нещо, знаци, които ние изпускаме или по един или друг начин просто не виждаме. А може би е съвсем нормално действие?!

Потребителски аватар
lionel_messi
Мнения: 1311
Регистриран на: 25 ное 2008 18:01
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот lionel_messi » 27 сеп 2010 11:43

Пепо написа:
mon1nho написа:Няма такава дума на български езил като: "астрофизичка".

Знам! Кво значение има? Имаше и други грешки в оригиналния текст, които поправих, като "междуранародното" и "преговадящ". Ама кво значение има това по дяволите?! И знам също, че няма дума "езил" в българския език!


За шегаджиите не съм Караджата, нито Чавдаров, най-малко пък Бижутера. :) До тези висоти трудно се стига. Тепърва имам да работя... :)

Аз просто цитирам новина от сериозни медии, отразяваща един много интересен ход на най-сериозната международна организация. И по-скоро ми се искаше да видя мнения, които да отразяват някакво становище по въпроса, а не празни надприказванки (знам, че няма такава дума!). Дискусия за причините довели до едно такова действие на ООН и дали има нещо, знаци, които ние изпускаме или по един или друг начин просто не виждаме. А може би е съвсем нормално действие?!


Тук сериозна дискусия не можеш да очакваш. Ето: http://www.xnetbg.com/new/forum/index.p ... 647.0.html ;)
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх..

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: А ТЕ, може би, вече са тук?!

Мнениеот slavia_forever » 27 сеп 2010 11:53

Ако продължи оспамването на темата, просто ще я заключа.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JimBeam и 11 госта