Днес се ядосах,защото... ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9102
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Soulen » 24 ное 2016 17:55

Балкански Орел написа:Аз не съм писал, че някой се е крил, тя тая много ясно си го е казала.
Ама едно е да ти дават пари и кажеш благодаря, друго е да кажеш простих.Тя още малко ще каже, че така е по-добре :)

Това беше последния ми коментар за тия смешковци.

Практична е жената, какво :mrgreen:

Ако са били в лоши отношения с мъжа и, направо и е дошло дюшеш. Заменила го е за цял живот пачки. Ама хора всякакви.

Ако ми се случи на мен, ще го убия на място боклука, ако се опита да ме подкупи, за да не го съдя.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 1982 » 24 ное 2016 17:58

https://www.webcafe.bg/webcafe/obshtestvo/id_918960346_Da_si_kupish_proshka

Иначе, аз съм потресен, зачетох се във Фейсбука на малкия изрод, там го ожалват, все едно той е жертвата, дават му кураж, ще цитирам част от нещата, просто нямам думи ....

Истинските мъже са създадени да бъдат силни. Любчо покажи на себе си че си такъв! Бори се, Бог ни е създал за да се борим! Който не е живял ,той не се е борил. След буря, винаги изгрява слънце! С теб сме, дръж се Любчо!

Дръж се Любак живота ти подесе нещо което щом преодолеш ще станеш по силен

Любо, знаем че е инцидент , и че на всеки може да се случи! Застраховани на пътя няма! Ние сме с теб и те подкрепяме!


Да, на всеки може да се случи .... да е с 12 акта за превишена скорост и редовно да кара пиян .... нещастен инцидент, момчето какво е виновно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9102
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Soulen » 24 ное 2016 18:02

1982 написа:https://www.webcafe.bg/webcafe/obshtestvo/id_918960346_Da_si_kupish_proshka

Иначе, аз съм потресен, зачетох се във Фейсбука на малкия изрод, там го ожалват, все едно той е жертвата, дават му кураж, ще цитирам част от нещата, просто нямам думи ....

Истинските мъже са създадени да бъдат силни. Любчо покажи на себе си че си такъв! Бори се, Бог ни е създал за да се борим! Който не е живял ,той не се е борил. След буря, винаги изгрява слънце! С теб сме, дръж се Любчо!

Дръж се Любак живота ти подесе нещо което щом преодолеш ще станеш по силен

Любо, знаем че е инцидент , и че на всеки може да се случи! Застраховани на пътя няма! Ние сме с теб и те подкрепяме!


Да, на всеки може да се случи .... да е с 12 акта за превишена скорост и редовно да кара пиян .... нещастен инцидент, момчето какво е виновно.

Като кихне още някоя пачка на пострадалите, и те ще излязат да го подкрепят :mrgreen:

Брат му беше извадил пистолет на един светофар в Пловдив на някъв, щото го бил засякъл. Смятай...
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Балкански Орел » 24 ное 2016 18:04

Аз като казвам, закривай тая кочина не се майтапя.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 1982 » 24 ное 2016 18:11

Soulen написа:Брат му беше извадил пистолет на един светофар в Пловдив на някъв, щото го бил засякъл. Смятай...


Не се и съмнявам, у нас богаташките дечица не стъпват по земята, много по-надути и арогантни са даже от богатите си родители, нищо че те самите нищо не са постигнали, всичко им е от мама и тате.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот South_Park » 20 яну 2017 10:50

Оня ден се ядосах и се изплюх в една пица за клиенти , също така си и избърсах сополът там.
Да си знаят да не ядат след 23:00 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот 7 е добро число » 20 яну 2017 12:46

South_Park написа:Оня ден се ядосах и се изплюх в една пица за клиенти , също така си и избърсах сополът там.
Да си знаят да не ядат след 23:00 8-)


другият път се изсерии в някоя супа :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот South_Park » 20 яну 2017 16:28

7 е добро число написа:
South_Park написа:Оня ден се ядосах и се изплюх в една пица за клиенти , също така си и избърсах сополът там.
Да си знаят да не ядат след 23:00 8-)


другият път се изсерии в някоя супа :mrgreen:

Ако е пилешка ,няма , тъй като лайната от пилето ги слагаме вътре 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44005
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2017 17:41

South_Park написа:
7 е добро число написа:
South_Park написа:Оня ден се ядосах и се изплюх в една пица за клиенти , също така си и избърсах сополът там.
Да си знаят да не ядат след 23:00 8-)


другият път се изсерии в някоя супа :mrgreen:

Ако е пилешка ,няма , тъй като лайната от пилето ги слагаме вътре 8-)


Ето затова не ям супи по заведения. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Днес се ядосах,защото... ?

Мнениеот Groucho » 20 яну 2017 20:44

rhaegar написа:Ето затова не ям супи по заведения. :lol:

Що? Има посочен час, преди 23:00 може спокойно да си сърбаш :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dunav84dunav и 27 госта