ОТ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА - ИСТИНАТА ЗА НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА НА СВЕТА!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

ОТ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА - ИСТИНАТА ЗА НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА НА СВЕТА!!!

Мнениеот dreben23 » 30 май 2023 02:58

Здрасти, аз съм Шефчето на Футбола! Уви, да...:D

Пригответе се да чуете нещо, което няма къде другаде да го чуете! :Д Д

ДА КАРАМЕ НАПРАВО!

ИСКАМ ТИТЛАТА С ЦСКА НА СТРАНАТА ПОНЕ!
И МОЛЯ, НЕ МИ СЕ ПРЕЧКАЙТЕ ПОВЕЧЕ ЛОШИТЕ!

ПЪРВО, ЦСКА Е НАЙ-ДОБРИЯТ ОТБОР В БЪЛГАРИЯ И ТРЕБЕ СТАВАМЕ ШАМПИОНИ И ЕДНО ШПАЛИРЧЕ ТАКА НА ВАШИЯ СТАДИОНЧЕК НА ЛОШИТЕ ДА НИ НАПРАВИТЕ, АКО МОЖЕ! ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИМУ! :)
ВТОРО, ВЛЯЗОХ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ГОЛЯМОТО ШЕФЧЕ НА ФУТБОЛА СЪМ.СТАНАЛ Я! :Д
Дреме ти за кой е.. ;)

Но нека разкажем на младите фенове на футбола из цял свят, че Шефчето на Футболчето без да иска е станал шефче и е установил и следното:

1. ФУТБОЛЪТ Е БИЛО НАГЛАСЕНА ИГРИЦА (МАМКА МУ, ПРЕЦАКА НИ СИЧКИТЕ ДА Я ГЛЕДКАМЕ И НИ ВЗЕ ЗДРАВЕТО И МЛАДИНИТЕ ). Ние трябва да предпазим по-младите, като им кажем най-големата им ИСТИНА- ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛЧЕТО СЕ ОКАЗА, ЧЕ Е РАЗДАВАЛО ТРОФЕИНЕ И ВИ Е САДВАЛО ПОНЕ ОТ НАД ТРИЙСЕТ ГОДИНИ, ДЕА! :Д :Д

2. ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛЧЕТО Е СЪЗДАЛО ВСЕКИ ЕДИН ГОЛЯМ ФУРБОЛИСТЧЕК ОТ 1990-ТА НАСАМ... И СЪВСЕМ САМ! :Д

3. ФЕНОВЕТЕ НА ФУТБОЛА ХОДЕХА НА ЕДНИ МЕСТА, КАЗВАМЕ ИМ СТАДИОНИ ИЗ БЕЛИТЕ СТРАНИ, НО ПРИ НАС ПО ЕДНО БИЖУ НА ВСЕКИ СТО ГОДИНИ. Уви! :Д

4. АКО ИСКАТЕ ДА ИМАТЕ ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ И НЯКОЙ ДА ЗАЩИТАВА ГОРДО ЧЕСТТА НА ФЛАНЕЛАТА И ТРИБАГРЕНИКОТ, ТО ЦСКА ТРЕБЕ ДА Е ШАМПИОН!

5. НАЙ-ГОЛЕМОТО ШЕФЧЕ ПО ЦЯЛ СВЕТ НА ФУТБОЛА НИ Е ЦЕСЕКАР! :)

6. ИГРАЕМ С ВАС НЕКВА МЪСНА ИГРА, ПРИ КОЯТО ВИЕ ПРЕЦАКВАТЕ МЕНИ, АЗ ПРЕЦАКВАМ ВСИЧКИ ВАС ПЛЮС НАЦИОНАЛИТЕ. ОТНЕМАТЕ МИ НАРОЧНО ТИТЛИ, КОИТО СА СПЕЧЕЛЕНИ С ИЗМАМА! :D

7. АЗ РАЗДАВАМ ТРОФЕИТЕ В ГОЛЕМИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ ПО ЕВРОПА!! А есва е Яко! :Д

8. ВИЕ ЛОШИТЕ ОТНЕМАТЕ МОИТЕ МЕЧТИ, АЗ ОТНЕМАМ ВАШИТЕ ВЪВ ФУТБОЛА, ИГРАЙКАМЕ СИ НА КАКВО ОТ ОТДАВНА ВСЕ ТЕЙ! ДОКОГА? :Д :Д

9. НЕМАЛО Е МАФИИ ВЪВ ФУТБОЛА, БРЕ, ИЗЛЪГАЛИ СМЕ СЕ! ВСИЧКО Е БИЛО МОЕ ДЕЛО! ФУТБОЛЧЕТО МИ Е МАЙ ПРИШЪС, КАКТО СЕ КАЗВА ПО ФИЛМА. :Д

10. АКО НЕ МИ ПРЕЧИТЕ ДА СТАНЕМ ШАМПИОНИ И МЪЪЪНИЧКО ШПАЛИРЧЕНЦЕ ТАКА И ЗА НАС ДА ИМА В ПОСЛЕДНИЯ МАЧ ЗА СЕЗОН, ЩЕ НАПРАВИМ ОТНОВО УСПЕШЕН БЪЛГАРСКИЯ КЛУБЕН ФУТБОЛ ИЗ ЕВРОПА И НАЦИОНАЛИТЕ ЩЕ КЛАСИРАМЕ НЕКЪДЕ СИ! :Д

11. АКО ЛИ НЕ, ЩЕ ТРЕБЕ СИ ИГРАЙКАМЕ И ТВА Е! :Д

П.П. Хареса ли ви СЕЗОНЯТ, в който РАЗЦЕПИХ ОТБОРИТЕ НА ЛОШИТЕ ИЗ ЦЯЛ СВЕТ? Нищо лично, исках Арсенал да си дойдем в ШЛ и се наложи да ги НАТОПОРЧИМЕ. БАРСА НАЛИ НЕМАШЕ ДА СТАНЕ ШАМПИОН С ШАВИ, ВЕ? СТАНАХ С БОРУСИЯ, С АРСЕНАЛ, С ЛАНС, С АРЖЕНТИНА, ТВА ЧЕ СТЕ МИ ВЗЕЛИ ТИТЛИТЕ ОТ РЪЧИЧКИТЕ, АЗ НЕ ВИ ГО БРОЯ, СТАНАХ СИ ШАМПИОНЧЕ НАВСЯКЪДЕ И ПОРЯЗАХ ВСЕКИ ВАШ ОТБОР! КАЗАХ ВИ, ЧЕ НЕ СЕ ШЕГУВАМ САМО. А ВИЕ ЩО ГЛЕДАХТЕ ФУТБОЛА ТОЛКОЗ ГОДИНИ, ЩОМ.ВСИЧКО.АЗ СЪМ ГО ПРАВИЛ? НИКОГА НИКОЙ НЕМА ЙАК ДА ЗАПИШЕ НЕКАКВИ СЕРИОЗНИ УСПЕХИ, БЕЗ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА ДА МУ ГИ ДАДЕ!
ТАКА ЧЕ ВЕЧЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА СТЕ МАЛКО ПОУМНЕЛИ. НЯМАМЕ ВРЕМЕ, АКО ИСКАТЕ ДА ПРАВИМ УСПЕХИ, НАПИШЕТЕ ТУКА КОЙ КАКВО ИСКА ЗА ПРЕДИ И СЛЕД КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА! :D :D

ПОЗДРАВИ И ПОДПИС :

ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА :)

КУПОН Е НА АРМИЯТА ТАЯ ГОДИНА, МОМЦИТЕ, КО ЩЕТЕ И КО НЕ ЩЕТЕ! НА ЕМИРЕЙТС, ПРИ ХАМБУРГЕРИ И В ДОРТМУНД БЕ СЪЩО КУПОНЯ ГОЛЕМ! Квото можах, направих за тех. Но ПРОДАЖНИК винаги избира парите, батко! :Д

Що разигравате тез ЦИРКОВЕ по стадионете? Кой кво спечели през Сезона, са си вдигне ръка ако некой нещо е спечелил! Барса и Лео Меси само намазаха, сега и ЦСКА и тва е. Иначе аз целите, които имах ги изпълних донекъде, но не мога да прекратя ЦИРКОВЕТЕ, които вие създавате в КРАЯ НА ВСЕКИ СЕЗОН ОТ ЛАКОМИЯ ИЛИ ОТ ЛОШОТИЯ! :Д

Заборих да ви кажа нещо съвсем ВАЖНО- ВСИЧКИ ФУТБОЛНИ ОТБОРИ, КОИТО СЕ БОРУМ ЗА НЕЩО, СЪМ ГИ НАТРЕСАЛ ЗДРАВО В ПОСЛЕДЕН КРЪГ И СЕГА АКО ИСКАТЕ ДА СТЕ ДОВОЛНИ, ЦСКА ТРЕБЕ ДА СТАНЕ ШАМПИОН ОЩЕ ТОЯ КРЪГ. АКО ЛИ НЕ, НЯМА ДА ПОЛУЧИ НИКОЙ НИЩО КАТО АЕАНТА ОТ ШЕФЧЕТО В ПОСЛЕДНИЯ! КЪДЕ СЪМ ВИ НАТРЕСАЛ, ВЪВ ФЕНТЪЗИТО МЕНТЪЗИТО. ИМАМ ЖОКЕР ПЪЛЕН ОТБОР И ГО АКТИВИРАХ ЗА ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ. ОБАЧЕ, ПЪК ЗА ТОЗИ СЪМ СИ ЗАБОРИЛ ДА СИ НАПРАВЯ ОТБОРА! Играх си ШЛ на Фифата. Абе, пичове, нещо искате ли много интересно да ви каже шефчето на футбола- като си игра на ФИФА на некви мачове, правим видео прогнози демек, те ми правят от мойне голове резултатите. Хахаха. Голем смех е тоя футбол! Аз не цъкам в мрежа, че ми е хакната конзола. Ама примерно, Борусия Д бих с 4-0 Майнц, они го вземаха 2+2=4! С Арсенал бих Уулвс с 5-0. ВСИЧКИ ШАМПИОНИ И МАЧОВЕ СА НАГЛАСЕНИ, НО ПОЛОВИНАТА МИ ГИ ВЗЕМАТ ИЛИ ОТ ПРОГНОЗИТЕ, ИЛИ ОТ ЖОЙСТИЦИТЕ. КОЕТО Е МНОГО ЗАБАВНО. СВЕТОВНОТО И ТО ТАКА ЕДНА ТРЕТА ИМ БЕШЕ. ДА ЖИВЕЕ ФИФАНА! АЗ И ПОЗАДОБРЕХ, ЗАТУЙ ГИ И ВЗЕМАТ. ФИФАТА ПОКАЗВА МНОГО ОТ РЕАЛНИТЕ СЪБИТИЯ. НАЧИ И ГОЛЕМИОТ ФУТБОЛ Е ПРОГРАМИРАН! НИЩО ЧУДНО... :Д
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

velev
Мнения: 35
Регистриран на: 18 май 2015 08:03
Контакти:

Re: ОТ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА - ИСТИНАТА ЗА НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА НА СВЕТА!!!

Мнениеот velev » 31 май 2023 16:09

Ми къде ши играета мачовете в Шампионска лига? Разград, Белград, аха да ...може и в Скопие или Букурещ?

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: ОТ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА - ИСТИНАТА ЗА НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА НА СВЕТА!!!

Мнениеот DanailG » 01 юни 2023 16:45

Този е пълно олицетворение на припоците можете да ги видят всички какво точно предсавляват и каква тежка фаза нашизофрения са добили през годините. Срам ме е.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17593
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: ОТ ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА - ИСТИНАТА ЗА НАЙ-ВЕЛИКАТА ИГРА НА СВЕТА!!!

Мнениеот pomiqrat » 10 юни 2023 18:39

dreben23 написа:О


Гледах филм с Ван Дам с твои субтитри, Атанасе.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 153 госта