Войната в Украйна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17622
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот pomiqrat » 19 апр 2024 10:52

Кога САЩ са сривали цели градове наред съвсем целенасочено?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

ReBorn1982
Мнения: 8013
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ReBorn1982 » 19 апр 2024 10:56

InformationChannel написа:И понеже тук продължават да се разпространяват разни информации за Донбас, Донецк и Луганск и как видите ли народа там искал да се отцепи ето една снимка, която е красноречива за това какво искаха хората в Донбас тогава и как никой не е искал да се отцепва.


Мога да ти изкарам снимки на многохилядни сръбски митинги от Косово, да правим ли заключение по тях какво е желанието на цяло Косово ???!

tmanolov
Мнения: 4060
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот tmanolov » 19 апр 2024 11:16

pomiqrat написа:Кога САЩ са сривали цели градове наред съвсем целенасочено?

Ако приемем, че НАТО е просто продължение на Съюзниците от ВСВ, то виж в Германия - десетки са. В по-ново време - Белград доста пострада, включително посолството на Китай от "високоточна" ракета :mrgreen: Не че ми пука за шумадийската измет, ма да си казваме нещата както са си - война е, "нормално" е
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

ReBorn1982
Мнения: 8013
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ReBorn1982 » 19 апр 2024 11:16

pomiqrat написа:Кога САЩ са сривали цели градове наред съвсем целенасочено?


Знаеш ли, че в Лаос и до днес всяка година умират невинни хора от американски невзривени касетъчни боеприпаси от войната в и около Виетнам ??? 50 години след изтеглянето на САЩ.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17622
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот pomiqrat » 19 апр 2024 11:28

tmanolov написа:
pomiqrat написа:Кога САЩ са сривали цели градове наред съвсем целенасочено?

Ако приемем, че НАТО е просто продължение на Съюзниците от ВСВ, то виж в Германия - десетки са. В по-ново време - Белград доста пострада, включително посолството на Китай от "високоточна" ракета :mrgreen: Не че ми пука за шумадийската измет, ма да си казваме нещата както са си - война е, "нормално" е


Белград бомбардиран ли е от край до край или няколко стратегически места?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 19 апр 2024 11:58

Командирът на сваления ТУ-22М3 е мъртъв. Шаляляляляяя...https://www.facebook.com/share/p/E5GqjcGe6hXGE6Pp/ Ох как гори, как гориии...тантарараннн...
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

tmanolov
Мнения: 4060
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот tmanolov » 19 апр 2024 12:46

pomiqrat написа:
tmanolov написа:
pomiqrat написа:Кога САЩ са сривали цели градове наред съвсем целенасочено?

Ако приемем, че НАТО е просто продължение на Съюзниците от ВСВ, то виж в Германия - десетки са. В по-ново време - Белград доста пострада, включително посолството на Китай от "високоточна" ракета :mrgreen: Не че ми пука за шумадийската измет, ма да си казваме нещата както са си - война е, "нормално" е


Белград бомбардиран ли е от край до край или няколко стратегически места?

Киев бомбардиран ли е от край до край, или само няколко стратегически места :lol: Що се правите и едните, идругите, че все "вашите" са невинни - ми война е бре, война, всеки си гледа интересите, само аз упорито не мога да разбера какъв е българският интерес да дарява на този прогнила кочина и да продава за без пари? За другото ми е е все тая - да се избиват, да се бомбят - тяхна си работа
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 19 апр 2024 12:50

Сърбите нямаха Пейтриът, а съветски бракми от 60те за ПВО. Нали виждаш как редовно падат руски птички и то доста далеч от Киев и над Крим дори ги свалят. А януари изгубиха и няколко Ауакса А 50. Сърбите нямаше с какво да се противопоставят на ф-ките, макар че свалиха една и още една успяха да повредят. Руснята не желае да рискува още самолети с постоянни облитания над Киев и стреля отдалече с ракети извън обсега на украинското ПВО.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 19 апр 2024 12:56

Така че ако можеха да сринат Киев щяха да го направят още 2022г както направиха с Мариупол, където украинците нямаха практически модерно ПВО и руските самолети го бомбеха всеки ден март-април 2022г, докато не го превърнаха в руини.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10877
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Войната в Украйна

Мнениеот ivan56 » 19 апр 2024 13:15

Иначе тука пак военни целят нищо, че и 3 деца са починали :twisted:
Сисе, кви бяха тия къде убиват деца?
https://www.facebook.com/share/r/FEmAqtwcr2QvvF2D/
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 34 госта