Идеи за добро прекарване на свободното време

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

0nline
Мнения: 9
Регистриран на: 16 дек 2011 11:31
Контакти:

Идеи за добро прекарване на свободното време

Мнениеот 0nline » 21 фев 2022 11:52

Идеи за добро прекарване на свободното време

Често срещана грешка е съвсем несъзнателно да пропиляваме и малко наличните свободни минути. Известен факт е, че най-качествената отмора се постига именно чрез занимания, които ни разтоварват психически и физически, а не такива, в които часовете се изнизват неусетно без особена продуктивност.

Споделяме с вас няколко идеи за добро прекарване на свободното време, които ще отпуснат тялото ви и ще обогатят съзнанието ви.

Четенето през свободното време е храна за мозъка
Романи, есета, новели, периодика, научни трудове – възможностите на избор при четивата са толкова разнообразни, че ще се намери по нещо дори и за онези, които не са страстни почитатели на литературата. Ползите от четенето са неизброими – освен, че художествените текстове съумяват да ви потопят в един фантастичен свят и да развият въображението ви, то научните текстове пък разширяват културата и познанията ви.

Ако сте любители на книжните носители, винаги можете да отскочите до близките книжарница или библиотека, за да се сдобиете с ново четиво за почивните дни. Така ще раздвижите и тялото си и ще го освободите от напрежението на дългите часове стоене в офиса. За технологичноориентираните от вас прекрасна алтернатива са електронните четци, които спестяват носенето на тежки книги в чантата.
източник топ новини

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Идеи за добро прекарване на свободното време

Мнениеот shumkar_44 » 25 май 2022 01:01

Една прекрасна идея за прекарване на свободното Ви време е да посетите Средновековен фестивал 2022 в гр. Пловдив тази събота!
Там ще разиграваме множество средновековни сюжети в рамките на приетия морал от онези векове.
Аз самият възнамерявам да участвувам, въплъщавайки се в образа на овчар, обучен тайно от Бенедиктинския орден, но в последствие преследван от Църквата заради гневни опровержения на трудовете на Аристотел. Също така персонажът ми има способността да лети като птица и да комуникира с някои породи фазани и други дребни представители на горската обител.
Прелестно!
Толстолоб, на теб съм роб.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Идеи за добро прекарване на свободното време

Мнениеот pomiqrat » 25 май 2022 17:11

shumkar_44 написа:Една прекрасна идея за прекарване на свободното Ви време е да посетите Средновековен фестивал 2022 в гр. Пловдив тази събота!
Там ще разиграваме множество средновековни сюжети в рамките на приетия морал от онези векове.
Аз самият възнамерявам да участвувам, въплъщавайки се в образа на овчар, обучен тайно от Бенедиктинския орден, но в последствие преследван от Църквата заради гневни опровержения на трудовете на Аристотел. Също така персонажът ми има способността да лети като птица и да комуникира с някои породи фазани и други дребни представители на горската обител.
Прелестно!


Прибра ли са от Швеция
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Идеи за добро прекарване на свободното време

Мнениеот ImmortaL_1000 » 04 ное 2022 17:50

Прави нещо физическо, някакъв спорт,фитнес . Аз примерно запълвам времето с фитнес!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 136 госта