5G ще ни унищожи ли

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот metodito » 06 май 2020 23:44

Eminem написа:
CSKA69 написа:И от позицията на какъв го казваш - на прочел няколко материала и изгледал няколко клипа в интернет ли :?: Завършил инженер ли си :?: Защото аз не съм, но познавам няколко такива ;) Когато ги попитах за този въпрос, те ми отговориха кратко и ясно - Не си губи времето за глупости :idea: :lol: :arrow:

От инженер до инженер има огромна разлика. Това, че някой е инженер, не означава, че е запознат с IT технологията и вълните. А без да ги изучава, абсолютно нищо не може да каже по темата.
Свойствата на вълните и как влияят е цяла наука!
А честотният спектър на 5G е общоизвестен факт и всеки може да види голямата разлика между честотите на 4G и честотите, които ще използват за 5G.
Още повече, че това с влиянието на вълните е до физика, медицина и физиология, няма общо с математика и инженерните науки. Специалистите, които изразяват опасения във влиянието на технологията са радиолози, онколози и тъ нъ.
Аз все още не знам това, където като включили станцията в София, дето умрели някакви гълъби фалшива новина ли е или не?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Real » 08 май 2020 00:50

metodito написа: Аз все още не знам това, където като включили станцията в София, дето умрели някакви гълъби фалшива новина ли е или не?

При Виваком на Цариградско си беше съвсем истинска новината, само гълъбите не успяха да я осъзнаят...
(...ако за това говориш, де.)

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот metodito » 08 май 2020 10:20

Real написа:
metodito написа: Аз все още не знам това, където като включили станцията в София, дето умрели някакви гълъби фалшива новина ли е или не?

При Виваком на Цариградско си беше съвсем истинска новината, само гълъбите не успяха да я осъзнаят...
(...ако за това говориш, де.)

Да, за това. Надявах се да е фалшива новина. Понякога ми се иска новините, които чета да са фалшиви.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Real » 09 май 2020 00:15

metodito написа: ...Понякога ми се иска новините, които чета да са фалшиви.

Дамм, в повечето случаи и аз съм така... Ама има и по-лошо - когато почне да ти се иска това, което виждаш да е сън. И като се събудиш - да няма гълъби наоколо. Или поне да летят...
В интересни времена живеем. Проклел ни е Конфуций май. :lol:

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21431
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот metodito » 09 май 2020 10:12


Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23166
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот W84me » 12 май 2020 09:55

Същото са говорили за влаковете, автомобилите, самолетите, електричеството, компютрите...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12821
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Eminem » 12 май 2020 14:33

Не можеш да сравняваш времената, сега учените са много по-напреднали. Могат да направят адекватно изследване и притесненията им са логични.
Чета, че в София и Пловдив вече имало 5g клетки.

favaca8888
Мнения: 4136
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот favaca8888 » 25 май 2020 10:57

Ако имаш инфо къде са , казвай, да ходиме да ги чупиме :P
В Щвеция е първата европейска страна ,която пуска 5 джи-то/
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5475
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот insaneboy1 » 25 май 2020 11:59

Real написа:
metodito написа: ...Понякога ми се иска новините, които чета да са фалшиви.

Дамм, в повечето случаи и аз съм така... Ама има и по-лошо - когато почне да ти се иска това, което виждаш да е сън. И като се събудиш - да няма гълъби наоколо. Или поне да летят...
В интересни времена живеем. Проклел ни е Конфуций май. :lol:

Това е и причината хората да не вярват в коронавируса, те вярват на това, което им се иска. Че е измислица, че е пуснат да се усвоят едни пари, че е конспирация. Не им се ще да вярват, че природата е откачена и пандемията си е съвсем реална. По-лесно им е за приемане, че това е измислица и е просто един грип, успокоително е за човешката нервна система и психика.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта