Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 18 яну 2023 18:15

Capitano_Puyol написа:Има, има...вече наложиха мерки особено в двата големи морски града. Питай познати там. В болници и обществен транспорт и институции - с маска. Толкоз.

В рейса и в НАП маски не искат в Бургас, я спирай пърцуцата.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Capitano_Puyol » 18 яну 2023 18:56

Пърцуца явно ти пиеш. Явно това ти се върти в главата и мислиш, че и другите са като тебе.
Във Варна има мерки със сигурност, и в другите градове ще се въведат.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 18 яну 2023 22:20

Capitano_Puyol написа:Пърцуца явно ти пиеш. Явно това ти се върти в главата и мислиш, че и другите са като тебе.
Във Варна има мерки със сигурност, и в другите градове ще се въведат.

Ок. 2та големи морски града са Варна и Варна.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 19 яну 2023 20:55

Мрат ли във Варните, ало осведомения? Още мерки ще им нафраскат ли?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот ImmortaL_1000 » 05 фев 2023 23:08

Последно чух че някав ''кентавър'' върлувал казаха го по фалшивите новини за 2 секунди...
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 27 фев 2023 12:20

Вчера даваха Майтапчийски по Би Ти Ви-то
Отдавна не беше излизал в ефир/ Каза : "Дай Боже да няма повече такива вируси, но ако има общестеството да е устойчиво подготвено"...каквото и да значи това.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 фев 2023 19:33

Ами директивата сега е такава, да нема вирОс, опасен такъв, това вече се изтърка.
Инак аз преди 2 седмици бях ни-жив, ни-урял, с нещо което бях пипнал.
Точно Сряда срещу Четвъртък, буквално за няколко часа... Лягам си здрав, събудих се с температура от 38 и нещо+болки в мускулите и неконтролеруемо треперене ....
Обадих се на шефа, че нема да до'дЪ на работа... Започнах "кротко лечение" с аспирини-аналгини+парацетамол и МИГ400... Вечерта Четвъртък, срещу Петък, никаква промяна, дори се появиха болки в гърлото ...
Викам, вредно-невредно, минавам на антибиотик.
Почнах "Оспамокос"... Проблема е, че той не събаря температурата, та за същата продължих с парацетамол и МИГ400, та успях да дремна малко.
Общо-взето чак в Събота след обед взех да се чувствам пак човек.
В Неделя вече имах и апетит, и успях да поспя повечко от 3-4 часа.
Нямам идея к'во беше това, ама не желая отново да го преживявам.

А сега нЕкои от колегите ми от бачкането, също са болни с подобни симптоми... Ама "ковид" е уволнен и не е на мода.
Представям си ако този вирус беше ударил преди 2 г. каква паника щеше да е. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 28 фев 2023 15:33

Изкарал си някакъв грип явно,един приятел беше 2 дни нокаут горе-долу с твоите симптоми и яки болки в ставите.
Опитвай в началото с чайче и мед + яко изстискани лимони.Появи ли се температура вече няма бягане от хапчетата.
Кофти,че напоследък доста чавета боледуват,
а и да отбележим че зимата тази година отсъства и дава идеални предпоставки за всякви гадории...
А къде са ония математиците(особено имаше един с яко папиломи около очите),тия къде ги видя в София ще им се изхрача в лицето!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Capitano_Puyol » 01 мар 2023 22:10

Всичките имате познати починали от коронавируса, така че не се правете на ударени. Плюс 50хил. превишена смъртност спрямо последната предковидна година 2019г.! Бай ганьо явно ако не бъде засегнат лично от нещо е като шопите - Те такова животно нема. Един мой познат дето всеки ден се пеняваше през 2020г. (върл фен на Корнелиня Нинова), когато тя самата постъпи във ВМА виеше на умряло що отишла в болницата на гербаджията Мутафчийски, че щели нарочно да я уморят там и тем подобни щуротии блещеше. Накрая той самия се разболя от вируса, зарази и майка си, която почина и сега мълчи като гъз по темата, когато го питам що тъй стана.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 02 мар 2023 19:00

THE G.A.M.E написа:Ами директивата сега е такава, да нема вирОс, опасен такъв, това вече се изтърка.
Инак аз преди 2 седмици бях ни-жив, ни-урял, с нещо което бях пипнал.
Точно Сряда срещу Четвъртък, буквално за няколко часа... Лягам си здрав, събудих се с температура от 38 и нещо+болки в мускулите и неконтролеруемо треперене ....
Обадих се на шефа, че нема да до'дЪ на работа... Започнах "кротко лечение" с аспирини-аналгини+парацетамол и МИГ400... Вечерта Четвъртък, срещу Петък, никаква промяна, дори се появиха болки в гърлото ...
Викам, вредно-невредно, минавам на антибиотик.
Почнах "Оспамокос"... Проблема е, че той не събаря температурата, та за същата продължих с парацетамол и МИГ400, та успях да дремна малко.
Общо-взето чак в Събота след обед взех да се чувствам пак човек.
В Неделя вече имах и апетит, и успях да поспя повечко от 3-4 часа.
Нямам идея к'во беше това, ама не желая отново да го преживявам.

А сега нЕкои от колегите ми от бачкането, също са болни с подобни симптоми... Ама "ковид" е уволнен и не е на мода.
Представям си ако този вирус беше ударил преди 2 г. каква паника щеше да е. :)

Прежалваш от силната ракия. Мажат те с нея и мачкат мускулите. Боли, ама нали си от Сливен....
Лягаш и се завиваш, целта е да се изпотиш. Ако трябва процедурата се повтаря. След 4та смяна на дрехите живваш. И да си вземеш душ, да отмиеш гадостите изкарани от тялото с потта.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 166 госта