Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21371
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 04 апр 2020 14:18

Непринуден написа:
Eminem написа:
kingofpop написа:Тва за протеста наистина е вярно засега са се събрали към 10 000 само, според мен трябва да се изсипят минимум 50 К за да не могат куките да смогнат :mrgreen: ама то в ареста няма толковва места ще е интересно на 13 ти къв цирк ще е по новините

Дано да пуснат срещу тях армията, полицията и жандармерията и да го дават на живо.
Идеално ще замести футбола, дори може да залагаме.


:lol:

Да, дори можем да се съберем феновете на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд в един отбор срещу полицията бесни, че ни отнеха купата, а първенството планират да дадат на Лудогорец (ама купата на никой).

И те така. Аз и ти, червен и син, рамо до рамо срещу общия враг :twisted: .........до какво ли не води корона вируса 8-) (от другата ми страна методито и аз заобграден от приятелите левскари в един обединен фронт с тях).

На теб колко ти е IQ-то - отрицателна стойност? Лошо така, викаш? Ни бело, ни кафево? Криза. :lol: Тей-тей, я сега кажи другите подлоги на ГРОБ във форума? Двама ви разбрахме. Трима.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот Непринуден » 04 апр 2020 14:29

В страшна заблуда си. Не съм от Герб, а съм против тях.
Сега заради социалистичесите ми виждания някои ще ме обяви пък за бесепар......ама много ще станете двама такива да му се обяснявам и на него.

Ай кюто ми е с изключително високи стойности. Проверено от психолога към правителството. Кандидатствах за работа в Евксиноград. Цял ден бях разпънат от въпроси. Сигурно 1000. Имаше и много други тестове освен за интелигентност. Пожелавам ти да постигнеш половината от моя резултат. Ще се отличаваш от масата.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот Eminem » 04 апр 2020 14:32

Непринуден написа:
Eminem написа:
kingofpop написа:Тва за протеста наистина е вярно засега са се събрали към 10 000 само, според мен трябва да се изсипят минимум 50 К за да не могат куките да смогнат :mrgreen: ама то в ареста няма толковва места ще е интересно на 13 ти къв цирк ще е по новините

Дано да пуснат срещу тях армията, полицията и жандармерията и да го дават на живо.
Идеално ще замести футбола, дори може да залагаме.


:lol:

Да, дори можем да се съберем феновете на Левски, ЦСКА, Ботев и Локо Пд в един отбор срещу полицията бесни, че ни отнеха купата, а първенството планират да дадат на Лудогорец (ама купата на никой).

И те така. Аз и ти, червен и син, рамо до рамо срещу общия враг :twisted: .........до какво ли не води корона вируса 8-) (от другата ми страна методито и аз заобграден от приятелите левскари в един обединен фронт с тях).

Ако анулират купата, слагам най-мощното оръжие - адидаса, пускам си Еминем и тръгваме срещу тях. По пътя ще пребия и коронавируса със силата на трите ленти.
Последна промяна от Eminem на 04 апр 2020 14:36, променено общо 2 пъти.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот Непринуден » 04 апр 2020 14:34

Щяха да са хубави мачове. Със заряд, с големи фенски маси и по някакво стечение на обстоятелствата с приблизително в еднаква спортна форма четири отбора.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10181
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот CSKA 78 » 04 апр 2020 15:50

Вече и СЗО препоръчват маските

Световната здравна организация (СЗО) промени курса и сега подкрепя инициативите на правителствата да изискват или да насърчават носенето на маски на обществени места, съобщават медии. Това е голяма промяна от предишната препоръка на световната организация в борбата с пандемията от коронавируса. СЗО припомни, че хирургическите маски трябва да бъдат запазени за здравните специалисти, докато обикновените хора трябва да използват предимно платнени или импровизирани маски. Организацията промени препоръката си след проучване на нови научни изследвания, които показват положителния ефект от носенето на маски за превенция разпространяването на коронавируса. Все повече правителства в Европа изискват от хората да покриват носовете и устата си на публични места. Доктор Майкъл Райън, ръководител на програмата за извънредни ситуации на СЗО, отбеляза, че виждат обстоятелства, при които използването на маски, импровизирани и платнени, на публични места може да помогне в цялостния отговор срещу това заболяване. Според него носенето на маски може да ограничи разпространението на вируса. Ние ще подкрепим правителствата, които желаят да прибегнат към този подход за използване на маски и които включат тази част от всеобхватната стратегия за контрол на това заболяване, обяви експертът.


Днес излязох да напазарувам и в Хипер-а почти всички с маски! А тези, които бяха без маски- другите хора стояха от тях не на 2, а на 3 и повече метра, и бяха гледани все едно са прокажени! Така е! Предпазните средства не предпазват само теб, но и другите!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот pomiqrat » 04 апр 2020 16:22

Нормално да си смени мнението. В момента маските са най-печелившият сектор в света. Дали някое лоби не ги е подтикнало да кажат, че са нужни, хм?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10181
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот CSKA 78 » 04 апр 2020 16:30

Трябва по-добре да четеш текста! За лобита не знам, може и да има такива, а може и да няма! Въпросът е, че всички трябва да са с маски! Най-малкото по този начин показваш, че те е грижа и за себе си, но и за другите около теб! Докато пандемията приключи някой ден!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот BEROE_StZ » 04 апр 2020 16:36

https://www.worldometers.info/coronavir ... ntries-към този час
...................................................................................
Предпоследната колона на таблицата. Моля за коментар по данните, ако някой разбира. Говори ли ви нещо?
Къде сме ние,както обичат да пишат анализатори, социолози, политолози?
Аз не правя коментар, защото не съм компетентен.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот ivan56 » 04 апр 2020 16:45

CSKA 78 написа:Трябва по-добре да четеш текста! За лобита не знам, може и да има такива, а може и да няма! Въпросът е, че всички трябва да са с маски! Най-малкото по този начин показваш, че те е грижа и за себе си, но и за другите около теб! Докато пандемията приключи някой ден!


Ти до оня ден не признаваше какво казват СЗО, в частност за тестовете и превенцията срещу заразта. Сега вече, ги цитираш.
Маската ок. Ама в тия магазини е най голямата зараза, той ако ще и шлем да носи като пипне по 10 пъти бурканчета с лютеница или киселото мляко и тн. и ти минеш след него, маската става излишна.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17594
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот pomiqrat » 04 апр 2020 17:01

Япония на живо. Май не им пука, а са в центъра на вируса.


https://m.youtube.com/watch?feature=emb ... p5AYspqqV0

Нали имаш маска? Какво се притесняваш, че нямам. Предпазен си.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 168 госта