Наглеци ли са българските спортни програми?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот redchampions » 18 юни 2019 09:56

Аз вече се отказах, за мен въпросът е по-скоро принципен.
На всичкото отгоре - нали с нашите пари щяха да подпомагат клубовете да се развиват, да стават по-силни и да гледаме по-интересни мачове? А какво стана? Продължават да купуват същите куци маймуни и джагатайци, никакви школи, егати развитието. Няма да им плащам за това!

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот d.a.lirik » 18 юни 2019 12:17

Защо да са нагли? - инфлацията тръгна още миналата година и всички цени хвърчат нагоре! При това положение е съвсем нормално и те да си вдигат цените, нали? - независимо от лошото качество на излъчване...
Но пък се чудя, защо им плащате, след като в нета е пълно с излъчващи безплатно, всякакви мачове?...И всякакви спортове!!!
И да - когато чужди сайтове излъчват Диемите, качеството е добро, защото там не искат да се излагат, а излагацията и тормоза, остава само за България! - и това нормално, нали?...след като има будали да слушкат и плащат...Цялата ни държава на будалите се крепи! - най-вече политически и държавно!
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Romanisto » 18 юни 2019 12:57

Всеки сам си решава дали да се абонира или не. Не смятам, че са наглеци просто се възползват както всеки би направил. Лошото е когато си обвързан с двугодишен договор тогава няма как да се откажеш защото се плаща неустойка за периода в който няма да гледаш. Един вид си плащаш пълната сума за остатъка от договора за да не гледаш хахахаха поне така е А1

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 юни 2019 12:59

Вдигат цената точно защото има сериозен отлив.
Само в България си мислим, че като натоварим малък % от хора с безумно висока цена, е единственият шанс да има няква печалба. :lol:
То не е е смешно де ...

Тези дето отговарят за бизнес-стратегиите на Нова-Броудкастинг, най-добре да си подадът оставките.
Аз масови реклами от платените Диеми не съм виждал.
На почивката на мачовете, си рекламират само предстоящите събития, които ще излъчват.
Защо няма рекламодатели във въпросните Диеми ?
Отговорът е елементарен... Рекламодателите знаят, че малцина си ги плащат, тоест рекламите им ще стигнат ограничен кръг от хора.
Не знам що за идиот си, ако не виждаш, че ако цената ти е 3 лв. и я платят 200 хиляди българи ( напълно реална и нормална бройка ) ще изкараш 600 бона на месец.
А ако цената ти е 10 лв. и я платят 20 хиляди българи, ще имаш 200 бона.

Това са елементарни сметки, но явно нЕкой хора си мислят, че като искаш 10 лв. пак ще си платят 200 хиляди българи. :lol: :lol:
Както писах... Ако съм шеф в НОВА, веднага ще уволня бизнестратезите си.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12802
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Eminem » 18 юни 2019 13:27

Е, по принцип, когато си плащаш допълнително за една телевизия, не искаш реклами.
И аз мисля, че е по-добре по-ниска цена, но повече абонати, но явно в диема си мислят, че фенството ще надделее и хората ще си платят. Аз им плащам само заради Левски, но вече не мисля да го правя.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 юни 2019 13:37

Romanisto написа:Всеки сам си решава дали да се абонира или не. Не смятам, че са наглеци просто се възползват както всеки би направил. Лошото е когато си обвързан с двугодишен договор тогава няма как да се откажеш защото се плаща неустойка за периода в който няма да гледаш. Един вид си плащаш пълната сума за остатъка от договора за да не гледаш хахахаха поне така е А1

Не е точно така - за физически лица максималният размер на неустойката за предсрочно прекратяване не може да надвишава трикратния размер на стандартната месечна абонаментна такса (без отстъпка). ;) За увеличението, за което пише авторът на темата, беше обявено още преди няколко месеца, пък и то е само 1 (един) лев при 2-годишния абонамент (3 стотинки и нещо на ден)... 8-) Имам предвид точно А1.
П.П. Отделен въпрос е, както хубаво го е написал колегата след мен, че заради 1-2 лева увеличена такса никой няма да умре от глад, както и никой не е принуден, с пистолет опрян в слепоочието, да се абонира за тази или онази телевизия или програма ... 8-) Също така на всеки нормален човек би трябвало да бъде ясно, че безплатен обяд няма, дори в тези райски ТВ кътчета Сърбия и Румъния, които са споменати по-горе от друг колега... :lol:
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 18 юни 2019 13:48, променено общо 7 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот filo_123 » 18 юни 2019 13:40

Който е фен на футбола 1-2 лева отгоре няма да го срутят, затова темата според мен е излишна. Ако заведеш детето си на стадиона и гледаш 90 мин. нашите некадърници, без значение за кой клуб става въпрос или националния ще даде 20 лева, колкото е абонамента за 2-3 месеца, през които можеш да гледаш висококачествен футбол. :)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 юни 2019 13:57

Нито стотинка повече на тези алчни търгаши от Диема Екстра, на които досега плащах само заради гостуванията на Черно Море, но вече не и това да правя. Продуктът Дриша Лига НЕ струва - наредени мачове, празни стадиони, които приличат на кочини, играе се някакво жалко подобие на футбол! К*р за Diema Extra!

Turo
Мнения: 494
Регистриран на: 22 фев 2011 19:34
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Turo » 18 юни 2019 14:17

Аз отдавна не плащам. От толкова много канали не знам вече кое къде дават. Ето сега върви Копа Америка. По кой точно платен канал да я гледам?

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Romanisto » 18 юни 2019 15:20

Captain Stottlemeyer написа:
Romanisto написа:Всеки сам си решава дали да се абонира или не. Не смятам, че са наглеци просто се възползват както всеки би направил. Лошото е когато си обвързан с двугодишен договор тогава няма как да се откажеш защото се плаща неустойка за периода в който няма да гледаш. Един вид си плащаш пълната сума за остатъка от договора за да не гледаш хахахаха поне така е А1

Не е точно така - за физически лица максималният размер на неустойката за предсрочно прекратяване не може да надвишава трикратния размер на стандартната месечна абонаментна такса (без отстъпка). ;) За увеличението, за което пише авторът на темата, беше обявено още преди няколко месеца, пък и то е само 1 (един) лев при 2-годишния абонамент (3 стотинки и нещо на ден)... 8-) Имам предвид точно А1.
П.П. Отделен въпрос е, както хубаво го е написал колегата след мен, че заради 1-2 лева увеличена такса никой няма да умре от глад, както и никой не е принуден, с пистолет опрян в слепоочието, да се абонира за тази или онази телевизия или програма ... 8-) Също така на всеки нормален човек би трябвало да бъде ясно, че безплатен обяд няма, дори в тези райски ТВ кътчета Сърбия и Румъния, които са споменати по-горе от друг колега... :lol:



Възможно е да греша. Поне като си писах с А1 преди месец ми казаха, че трябва да платя тези месеци които остават по договор в пълен размер, защото аз съм този който нарушава договора. Може пък на всеки различно да казват хаха


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 168 госта