Честит Байрам на всички празнуващи!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12840
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот Eminem » 08 юни 2019 00:17

rane написа:Не ти видях темата за Великден/Рождество Христово. Търсих и за Ханука, ама и нея не намерих. Пък после ела убеждавай, колко чисти са ти намеренията. Просто се усеща как само си честитил! Атеист-Агностик :lol: :lol: :lol:

Поне му развалихме темата. :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юни 2019 06:39

galin56 написа:Фигурно пързаляне и да нямаш представа си го гледал, и на живо и по телевизията.
А зелени човечета още не си :) :)
Излагате се "уфолозите".
Както колегата посочи, за НЛО и алтернативен-интелигентен живот, различен от човешкият, има буквално стотици хиляди доказателства, данни и свидетели.
Самият факт, че най-мощната Държава - САЩ, хвърлят над 3 млрд. долара от 1900 г. насам, по различни програми, експерименти и изследвания по въпроса говори, че тези неща не са фейк.
Как хвърляш толкова пари по нещо, което не съществува, според твоите думи ? :roll:
И това са данни само за Щатите, колко са хвърлили Русия, Китай, Германия, Великобритания и т.н. никой не знае.
И по важното е, че около 90 % от откритията и информацията като цяло по въпроса, е с гифт - Строго Секретно, което отново ни показва за какво иде реч.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юни 2019 06:45

galin56 написа:Човек не знам защо изобщо вмъкна Биг брадър в дискусията. Като изобщо не се връзва с разговора, но както и да е. Виждам, че си интелигентен човек. Естествено, че учените изледват нови неща по света. Електричество, транспорт, сателити и какво ли не. Но специално по темата дали някой е виждал Бог или сме сами в вселената - еми до сега никой не е виждал на живо нито божество със свръх сили, нито извънземно. Следователно щом няма доказателства че съществуват - не съществуват. Останалото е свободна интерпретация.
Е, как да не са виждали ?
Отново показваш елементарно незнание по темата.
Летящи апарати и същества от различен вид са намирани по всички континенти.
Това, че официалните власти не го признават, или директно крият нещата по темата, е обект на съвсем отделен разговор.

То на времето комунетата покриха и аварията с Чернобил... Това означава ли, че не се е случила ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 юни 2019 20:46

THE G.A.M.E написа:...И по важното е, че около 90 % от откритията и информацията като цяло по въпроса, е с гифт - Строго Секретно, което отново ни показва за какво иде реч.

Искаш да кажеш "гриф"... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Честит Байрам на всички празнуващи!

Мнениеот metodito » 08 юни 2019 21:31

Ай, барам и от мен. :lol:
Израснал съм с доста български мюсюлмани. Лошо не съм видял от тези хора: работливи, нормални хора. В махалата им до нашия квартал имаше бар, в който... нямаше алкохол. :lol: Седят дядовците, въртят броениците, табличка, карти, айрян, безалкохолно. Макар че принципно си имам правило: на човек, който не пие, вяра му нямай... И сега, макар с години да не съм си в Търново, ходя на няколко месеца и се виждам с приятели от тях. Млади хора, пък не пият. Много странно.

А конкретно на Байрам помня като малък, сутринта ставам и ходим в маалата да плющим едни огромни мекици, дето лелите ходеха по къщята с едни големи тави и ги раздаваха. И ашуре помня. Много вкусно беше.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 53 госта