С Днём Победы!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: С Днём Победы!

Мнениеот zara.1916 » 10 май 2019 07:12

kiril.a.d много съветска история е прочел... историята написана от победителите.
Как иначе няма да е върл русофил, щом си е отявлен комунист, една от къртиците в новосъздаденото СДС :geek:

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 май 2019 09:37

IbreObre написа:Къде ги чете тия глупости.. България бе високоразвита промишлена страна. демокрацията я съсипа а не Сталин
Колко развита бре ? :lol:
Ти с всичкият ли си ?
Що осъмнахме 10 пъти по бедни от нормалните Държави през 1990-та ?
Щото бяхме "развити" ли ? :?

Коя "демокрация" разсипа България ?
Аз па си мисля, че България е на това положение заради управлението на ДС кадрите, закърмени с комунизъм.
Нема как да си с комунистически идеали и да правиш демокрация.
Демокрацията що не съсипа другите ни колеги от бившият соц. блок ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49966
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 май 2019 09:44

Betchualeng Arnaikem написа:
THE G.A.M.E написа:Дядо Сталин е изискал от западните си съюзници България да бъде извадена от плана за възстановяване "Маршал".
Сега можеше да сме със стандарта и икономиката на една Австрия, например, но... "Братята" ни върнаха в 1-ви клас. :|

Можело е дръжки. САЩ
Това са факти, другари.
България е била предвидена в плана за възстановяване на Европа "Маршал", заедно и с други бъдещи членове на соц. блока, но Сталин казва, че не ще помоща на запада и че СССР сами ще се оправят и ще оправят новите си съюзници.

Е, доста добре ни оправиха... Върнаха ни в 1-ви клас. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот kiril.a.d » 10 май 2019 12:12

zara.1916 написа:kiril.a.d много съветска история е прочел... историята написана от победителите.
Как иначе няма да е върл русофил, щом си е отявлен комунист, една от къртиците в новосъздаденото СДС :geek:

:lol: :lol: :lol: :lol: ...благодаря, разсмя ме фантастично! - Съветска история? - искаш ли до поговорим за Шумерската история?
Ама надали си чувал за Шумер...Но пък ако искаш да поговорим за Руска история, пренаписана още 17 век, от рода на Романови?...и пославянчена ;)
Ей там, моето момче, изчезва знанието че Русия е Урус Болгар, а от там "съм" погрешния термин "русофил", защото няма такива, а има единствено бОлгарофили, ама за да си такъв, трябва и да си учил малко повечко История ;)...
И за последно, ще кажа и тук ( виждам че си писал глупости и в друг форум, та ги повтаряш тук) само комунист, може да каже за мен, че съм комунист!!! И това, пак от неукост и незнание...меко казано ;)
И не се мотай и в съвременната История! - аз не съм бил в СДС, нито в някоя друга партия, защото определението което Историята дава за партия, кратко казано, превръща човека в не човек, а партийна подлога!!! Защото, всяка една ПАРТИЯ взимайки властта, обслужва своя ЕЛИТ и това е съпроводено с "мачкане" на членовете и и събиране на суджук от тях :lol: ...Сори за дадения от теб суджук, довел до Хипертония на Вожда ти, мачкан от БКП, да мачка такива като теб, че после да те хване Стокхолмския синдром...
Бе кой знае дали разбираш и 1/3 от написаното от мен...
А да, бях Подкрепаджия - по примера на полската "Солидарност" - и съпредседател на Синдиката на Работещите в Областта на Науката - запиши си някъде НАУКАТА!!! - и понеже естествено подкрепяхме новоформиращите се Демократични сили, участвахме в дебата, какво да бъде обединеното им име? - и мое беше предложението да се наричат СДС, а не ОДС, което пък после го направиха, ама след като БСП...им го натакоз, още 1992 г.
Но ти ми кажи, защо вие в Провинцията, 1990 г. върнахте на власт БКП????????? - и за това днес си комунист, който нарича демократите , комунисти! И не ти е виновен само комунистическия Вожд, Бойко Борисов, а нивото на твоята неукост, която ПАК се използва от комунистически Вождове, както Сталин, Червенков, Живков и др.!
П.П.
Забравих един момент от глупавото ти писание: въпреки че СССР изнесе на гърба си цялата война и победа, накрая победители се оказаха САЩ, Англия и незнайно защо разбитата Франция! И при 3, срещу 1 гласа, закопаха България да е губеща страна!!! - като на Берлинския конгрес, 1878 г., когато странно защо, пак се писаха победители в Руско-Турската война...
Ако беше останало на истинския победител, СССР да определя, нямаше да загубим още територии, че и Северна Добруджа щеше да е наша, защото Румъния до последно е с германците! Нито пък гърците да ни отрежат още 60 км територия и то след ВСВ...Нито подкрепяна от Чърчил Югославия, да ни отреже още около 10-тина км територии...
Последна промяна от kiril.a.d на 12 май 2019 12:37, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот deaf » 10 май 2019 13:27

Един руски автор Алексей Исаев в лекцията си "Хитлер като военачалник" съобщава нещо интересно. Когато през 1945г. съветските войски навлезли в Германия изпитали културен и икономически шок и се питали:"За какво им беше на тия богати хора да ни нападат?!" Но нещата били огледални - през 1941г. германците идващи в СССР изпитали подобен шок:"Защо Фюрера ни помъкна в тази бедна страна?! Какво можем да вземем от тук?!" :mrgreen: За тези които още не знаят - руснаците ИЗВЪН Москва и Петербург и днес живеят в неописуемо ужасяваща мизерия,от която единственото спасение е да се напиваш до безпаметност!

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот WPWW » 10 май 2019 14:43

Впрочем, каква част от четящите знаят, че комунизмът е докаран на власт в Русия от западните банкери - капиталисти, за да ограбят руското богатство. Днес Русия щеше да е много напред ако не беше комунизма, но бъдещето така или иначе не е на Запада.

СТАМАТ
Мнения: 1061
Регистриран на: 06 апр 2013 01:52

Re: С Днём Победы!

Мнениеот СТАМАТ » 10 май 2019 15:11

СЛАВА НА ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ ОСВОБОДИТЕЛКА!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=C5XGmEi-8pY
Аз и този човек сме от различни отбори, но всеки има право на ЛЮБОВ!!!

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 10 май 2019 17:24

Много ми е забавна мантрата на неудачника : Ако не беше комунизма, сега щеше да е...еди-си-кво-си.
В тая връзка обърнете внимание къде са в момента Литва, Латвия, Естония, Чехия, Полша, Унгария, Словакия и дори Румъния, с които пред 30 год. стартирахме заедно, и вижте къде сме ние.

Пешо, Гошо и Тошо (примерно) по цял ден седят в празното квартално (или селско) кафене, на празните маси, с празни джобове и празни глави, и делово обсъждат как тоя бил спечелил 3 милиона, а другия - 5.
Пешо, Гошо и Тошо, както и 95% от младите мъже между 18 и 45 год. са нискообразовани (средно обр.), неуки, полуграмотни, неамбициозни, озлобени към всичко, безработни и нетърсещи работа, защото такъв тип работници не са нужни никому...и разбира се, за всичко това, подобни индивиди вместо да видят грешките си, те обвиняват всеки и всичко, но най-вече комунизма, нищо, че тогава не са били родени.

И понеже си знаят, че са едно незначително, безполезно нищо, и че никой няма да ги вземе на работа, те отново се крият зад другата известна мантра : Да не съм луд да им работим на тия за ХХХ лева. По същия начин, както когато си плешив на 25 год., си бръснеш главата, ама не щото си плешо, а щото уж "така е модерно".

Пешо, Гошо и Тошо са бедни, мизерни, некадърни, необразовани, полуграмотни, комплексари без професия и без бъдеще, озлобени към всички, които са по-добре от тях, озлобени към света въобще, търсещи оправдание във всичко, само не и в себе си. Те мразят себе си, мразят се, защото са нищо, защото са пълна нула...такива като тях с лопата да ги ринеш из оръфаната ни и ограбена от продажни управници Мила Родина.

Пешо, Гошо и Тошо все още успяват да си живеят безметежно без да работят, защото майките, бащите, бабите и дядовците им все още успяват, прибирайки се в панелката, да сложат нещо в хладилника, разчитайки на мизерните си пенсии. Някои от тях дори случват да се оженят, но жените им бързо осъзнават истината и започват да се...обичат с разни по-умни, по-богати и по-красиви индивиди.

Разбира се, Пешо, Гошо и Тошо не са виновни за положението си, виновен за всичко е комунизма ! Те са жертви...
Щото, ако не беха гадните комунисти, сега Пешо щеше да е мозъчен хирург, Гошо - филмова звезда, а Тошо - професор по ядрена физика...
Дори и цирката на задника на Пешо нямаше да я има, щото и нея му я натресоха гадните комунисти.

ББ може да е много глупав, но за едно беше прав - за лошия мат`рял...

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот deaf » 10 май 2019 17:51

Air_Smuggler_FU написа:Много ми е забавна мантрата на неудачника : Ако не беше комунизма, сега щеше да е...еди-си-кво-си.
В тая връзка обърнете внимание къде са в момента Литва, Латвия, Естония, Чехия, Полша, Унгария, Словакия и дори Румъния, с които пред 30 год. стартирахме заедно, и вижте къде сме ние.

Пешо, Гошо и Тошо (примерно) по цял ден седят в празното квартално (или селско) кафене, на празните маси, с празни джобове и празни глави, и делово обсъждат как тоя бил спечелил 3 милиона, а другия - 5.
Пешо, Гошо и Тошо, както и 95% от младите мъже между 18 и 45 год. са нискообразовани (средно обр.), неуки, полуграмотни, неамбициозни, озлобени към всичко, безработни и нетърсещи работа, защото такъв тип работници не са нужни никому...и разбира се, за всичко това, подобни индивиди вместо да видят грешките си, те обвиняват всеки и всичко, но най-вече комунизма, нищо, че тогава не са били родени.

И понеже си знаят, че са едно незначително, безполезно нищо, и че никой няма да ги вземе на работа, те отново се крият зад другата известна мантра : Да не съм луд да им работим на тия за ХХХ лева. По същия начин, както когато си плешив на 25 год., си бръснеш главата, ама не щото си плешо, а щото уж "така е модерно".

Пешо, Гошо и Тошо са бедни, мизерни, некадърни, необразовани, полуграмотни, комплексари без професия и без бъдеще, озлобени към всички, които са по-добре от тях, озлобени към света въобще, търсещи оправдание във всичко, само не и в себе си. Те мразят себе си, мразят се, защото са нищо, защото са пълна нула...такива като тях с лопата да ги ринеш из оръфаната ни и ограбена от продажни управници Мила Родина.

Пешо, Гошо и Тошо все още успяват да си живеят безметежно без да работят, защото майките, бащите, бабите и дядовците им все още успяват, прибирайки се в панелката, да сложат нещо в хладилника, разчитайки на мизерните си пенсии. Някои от тях дори случват да се оженят, но жените им бързо осъзнават истината и започват да се...обичат с разни по-умни, по-богати и по-красиви индивиди.

Разбира се, Пешо, Гошо и Тошо не са виновни за положението си, виновен за всичко е комунизма ! Те са жертви...
Щото, ако не беха гадните комунисти, сега Пешо щеше да е мозъчен хирург, Гошо - филмова звезда, а Тошо - професор по ядрена физика...
Дори и цирката на задника на Пешо нямаше да я има, щото и нея му я натресоха гадните комунисти.

ББ може да е много глупав, но за едно беше прав - за лошия мат`рял...


"Сравнението убеждава,но не доказва." - Ницше

Сравнението с други народи не доказва,че българите са направени от по-лош мат.рял от тях. Рибата се вмирисва откъм главата,а не откъм народа,така да се каже.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот HardWork » 10 май 2019 18:13

Един от най - черните дни в българската история! Само идиот би празнувал на този ден в България!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта