Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Tvorecizo
Мнения: 6
Регистриран на: 25 мар 2024 09:21
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Tvorecizo » 10 апр 2024 08:33

jembajemba написа: Например Сакраменто - Голдън Стейт, 1.87 на 1.87 за победа. Излиза информация, че Сабонис няма да играе, няколко прота слагат в пина за Голдън Стейт и веднага линията става 1.98 на 1.74, което са по-верните коефициенти към този момент.


А сега си представи че последва новината - всъщност Сабонис ще играе И това след 3-4 минути след натоварването на протата. Линиите се връшщат в първоначалния си вид 1.87 1.87. Някой по-бавни букитаз дори не са мръднали коефициентите си. Следваща стъпка - излиза новина, този път истинска че Къри и някой друг топ ГС играч няма да играе. Коефициентите отиват в обратната посоока - 1.74/1.98. Бавните букита дори са на печалба, за разлика от бързите.

ТОчно това е играта на живо в баскетбола - кош за кош, 5+ рънове и т.н и затова обянявам за динамиката на коефициентите и различните букита. Веднъж пинакъл мърдат първи, веднъж по-бавно, веднъж - най-бавно. Няма как да знам кога са "прави" и кога не. Друг път, дори в същшия мач, това прави борсата, трети път бет365. Защо, как и кога - това са нерелевантни въпроси и отговорите ни не ни помагат. ПОнякога ако реагираш първи - може да си здраво преебан, това си е вид риск. Не случайно дори в баскетбола често се вадят коефцииенти/заключват, просото защото всички се оакзват в небраното лозе както вече обяснявах. А в мътните води идват И допълнителни бонуси.

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 10 апр 2024 09:18

аз визирах арбове на пре мач между пинакъл и борсата. за софт букита и пинакъл е нормално да има разлика особено на живо за секудни. аз такива арбове не търся, защото съм се концентрирал в пре мач залози и следя много първенства. всеки си избира ниша и си я следва, така смятам е правилно иначе ако се опиташ да обхванеш много пазари и спортове накрая може нищо да не намериш и да пропуснеш момента. аз пък мога да ти кажа, че всеки ден на пре мач излизат не малки арбове между софт букита и борса\ пинакъл. особено за събития след няколко дни, стига да знаеш кое първенство да гледаш и кога се формират пазарите им.

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 10 апр 2024 18:12

Точно да, има много ниши и всеки си избира кое най-му харесва, кое му съвпада като свободно време за следене и тн.

За Сабонис и Къри според мен е важно да си по-близо до верния коеф във всеки момент. По-често, отколкото не, ще остане така и до началото на мача или дори линията ще продължи движение в същата посока. Да, някой път новината за Сабонис ще е грешна, някой път ще се появи новина и за Къри, но то не ти трябва винаги да е вярно, а горе долу в 50 и нещо % от случаите.

jokercheto82
Мнения: 97
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 11 апр 2024 14:24

Както е казал колегата , има на живо много оферти на Пинакъл, но се иска пълна концентрация и много бързи действия. Аз следя футбол корнери и голове за пъво полувреме,също и баскетбола там и излизат и на по непопулярни първенства дето няма картина на живо, там има малко по голям риск, но всеки сам си преценява банката и управлението на залозите

mizantrop
Мнения: 511
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 29 апр 2024 20:37

Тия Супербет доста се забавиха,от поне 3 месеца се знае че ще вземат лиценз.....
Бууст коефициентите предлагат интересна алтернатива за дупки,пробвали ли сте ?

jokercheto82
Мнения: 97
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 30 апр 2024 11:09

Има дупки за головете, примерно над 2,5 и под 2,75

jokercheto82
Мнения: 97
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 30 апр 2024 18:31

Рекламата в медиите на хазартни игри вече ще се наказва със солени глоби и за двете страни. Това приеха днес на второ четене депутатите от 49-ото Народно събрание.
Рекламата на хазартни игри ще остане позволена само върху билбордове, върху фасадите на игрални и спортни зали, стига те да се намират на повече от 300 метра от училища, университети, детски ясли, общежития, ученически и социални столове и други.
Реклами ще могат да бъдат поставяни и на спортни екипировки, стига те да не се използват от деца.
НАП ще въведе специален регистър за превенция от хазартни зависимости, в който ще се вписват лица, които получават социални помощи, такива с психични разстройства, поставени са под запрещение (частично или пълно), като те няма да бъдат допускани да играят хазарт.
Организаторите на онлайн хазартни игри ще трябва да налагат определени ограничения на рисково поведение, включително лимит на залозите за определени игри, максимално време, прекарано в един сайт, максимални залози след 22ч, и други.

jokercheto82
Мнения: 97
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 30 апр 2024 18:38

Последното изречение доста ме притеснява

jokercheto82
Мнения: 97
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 30 апр 2024 18:50

Вместо да се захванат със съмнителните точки на букмейкърите и да защитят правата на играчите

mizantrop
Мнения: 511
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 30 апр 2024 20:13

Кво да те притеснява,те и досега лимитираха печелившите играчи :)
Аз съм по-скоро оптимист от тия промени - мисля че освободеният ресурс от реклами ще го насочат към бонуси.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта