Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 18 фев 2024 09:49

mizantrop написа:
TristaNNN написа:Видяхте ли, бре? :shock:
Бет563 пуснали 20 кинта безплатен при залог от 20 лв. на 3+ с минимум 1.5 селекция в клетата ни Ефбет лига. Демек, в най-лошия случай, това в 100% кешбек.

това при губещ залог ли е ?
при всички положения е супер бонус,подобен на тоя който беше в бетано,където го намалиха на 50 %,със стопроцентов винаги си напред...трябва да проверя обаче на мен дали ми го предлагат,не съм залагал от 4 години в бета,а тогава ми бяха спрели бонусите...

Тая заран пак прочетох условията - няма условие за губещ/печеливш залог. Залагаш 20 кинта на родни мачове (до неделя обаче, нищо че и утре има) и взимаш 20 безплатен залог.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 18 фев 2024 10:12

На мен ми се иска да си направя регистрация в още едно буки, обаче се чудя кое да е. Все още нямам в алфауин, сезам и трите по-нови елитбет, евербет и маджика, обаче смятам да избера едно от алфата или сезама.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 18 фев 2024 11:26

bubka написа:На мен ми се иска да си направя регистрация в още едно буки, обаче се чудя кое да е. Все още нямам в алфауин, сезам и трите по-нови елитбет, евербет и маджика, обаче смятам да избера едно от алфата или сезама.

аз бих ти препоръчал алфата, защото мен най-дълго ме държаха преди лимит, а и след него пак лимитите ми са прилични, докато при другите направо ме рязват на максимален лимит. отделно алфата имат хубави завишени коеф всеки ден.

jokercheto82
Мнения: 93
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 18 фев 2024 11:27

Аз в евербет съм на 2лв макс бет и дори по-малко ако е висок коефициента. Та искаш да кажеш, че ако добавя селекция на 1.01 и стане колконка ще ми позволи да заложа доста повече от 2лв?[/quote]

Ами при мен става, но аз не съм на 2 лв макс залог, примерно на баскетбол на някои лиги ми е 42 лева.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 18 фев 2024 12:44

dunav84dunav написа:
bubka написа:На мен ми се иска да си направя регистрация в още едно буки, обаче се чудя кое да е. Все още нямам в алфауин, сезам и трите по-нови елитбет, евербет и маджика, обаче смятам да избера едно от алфата или сезама.

аз бих ти препоръчал алфата, защото мен най-дълго ме държаха преди лимит, а и след него пак лимитите ми са прилични, докато при другите направо ме рязват на максимален лимит. отделно алфата имат хубави завишени коеф всеки ден.


Мерси. Най-вероятно ще те послушам, защото гледам, че там и изискването за превъртане на средствата е по-малко, отколкото в Сезам.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

jokercheto82
Мнения: 93
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 24 фев 2024 00:13

https://megapari.com/bg

Колеги някой има ли отзиви от този сайт ?

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 24 фев 2024 08:16

Аз знам само че е руски и нямат лиценз...мисля че съм срещал ревю някъде в нострабет или букмейкър-рейтингс

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 24 фев 2024 11:32

jokercheto82 написа:https://megapari.com/bg

Колеги някой има ли отзиви от този сайт ?

не съм играл там, но съм играл в 22бет и 1хбет, където всичко е еднакво. лимитират сравнително бързо и после коефициентите са ти намалени с 10-20% като се логнеш, а допълнителната верификация е малко неприятна, но като я минеш си плащат.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 26 фев 2024 11:35

Поиграх си да посмятам т. нар. 0% марж (уж с нула печалба за букмейкъра) за днешния мач Уест Хям - Брентфорд. В хол. калкулатор въведох 1,Х и 2 коефициентите със залог 100.
Уговорката е, че Палмс, Буин, Уинбет не предлагаха конкретния мач на 0% марж, а Ефбет и Елитбет изобщо нямат подобен пазар.
Какво излиза: по-малките родни букмейкъри са най-щедри.
Ако имам време ще посмятам същия мач с нормалните коефициенти, за да видя каква им е печалбата. Ето я математиката:

[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 26 фев 2024 11:59

Следвайки горния пример, това пък са печалбите при нормалния пазар 1/Х/2:

[offtopic]Изображение[/offtopic]
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 183 госта