Чухте ли за Теленор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот NOMER14 » 21 яну 2018 22:28

Тия маймуняци - т.нар. мобилни оператори вече не предлагат услугата мобилен телефон. Към него добавят и интернет. За какво му е на 75-80 годишен пенсионер интернет на улицата?












къ

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот BRF » 22 яну 2018 09:22

От години пътувам разстоянието Бургас-Варна.Докато бях на Мтел имах покритие през целия път с изключение на първото кръгово на Поморие.От както съм на Глобул сигнала прекъсвана още 5-6 места.
Иначе нямам представа,че ги продават!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот КироВарна » 22 яну 2018 10:01

Теленор или Глобул за нас потребителите е все тая!!!Както вече беше отбелязал някой, докато съм в града проблеми нямам никакви!!!При пътуване, особено в района на Кърджали към Маказа, има доста лоша комуникация и това дразни!!!Относно Диемите, не разбирам защо те са такъв трън в очите на някои хора!!!Излагат се абсурдни твърдения, че било глупост да се показват всички мачове!!!Защо да е глупост?Нали всички отбори участват в един Шампионат и всички имат равен шанс за титлата!!!Как ще се определя, кои мачове трябва да се показват и кои не трябва!!!Нали всички хора в тази държава са с равни права и всеки има право, колкото другите........да си гледа отбора!?Така, както е в белите държави!!!Или пак както в годините на соца, ще се показват мачовете на два фаворизирани клуба!?И после ще се говори,че те генерират по голям интерес, и без тях българският футбол ще загине........а световният футбол, сериозно ще пострада!!!Моето мнение е, че докато не се създаде добър футболен продукт, ще продължаваме да затъваме и да мизерстваме!!!Този продукт трябва да е насочен към зрителя!!!И то не към определен Зрител, както е обичаят у нас.......а към всички!!!Добър или лош, Домусчиев се опитва да направи нещо!!!Но понеже не е на правилното място, трябва да плюем всичко каквото е постигнал!!!Нямам нищо общо с Разград и не ме интересуват техните дела!!!Просто ми харесва, че имам възможност да следя българското първенство!!!Харесва ми, като се върна от мач на стадиона, да изгледам повторението му и да преценя спокойно спорните ситуации!!!Защото такива по нашите ширини........дал Господ!!!Телевизионните предавания и повторенията, дават възможност да се видят от всички тези ситуации!!!След това всеки може да прецени, кое е неволна грешка и кое е поръчана грешка!!!Иначе слушайки мачовете по радиото, чуваме това, което даден коментатор ще реши да ни каже!!!А някой вече ще е решил.........кой ще говори и какво ще ни каже!!!Камерите ни дават възможност да видим всичко с очите си!!!Не се налага да слушаме обясненията на поръчковите журналисти, за действията на поръчковите съдии!!!Разбира се, по добрият вариант е да гледаме само хубави мачове........без да коментираме действията на корумпирани палячовци!!!Аз се надявам, че някога и такива времена ще дойдат!!!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот BRF » 22 яну 2018 10:23

КироВарна написа:Теленор или Глобул за нас потребителите е все тая!!!Както вече беше отбелязал някой, докато съм в града проблеми нямам никакви!!!При пътуване, особено в района на Кърджали към Маказа, има доста лоша комуникация и това дразни!!!Относно Диемите, не разбирам защо те са такъв трън в очите на някои хора!!!Излагат се абсурдни твърдения, че било глупост да се показват всички мачове!!!Защо да е глупост?Нали всички отбори участват в един Шампионат и всички имат равен шанс за титлата!!!Как ще се определя, кои мачове трябва да се показват и кои не трябва!!!Нали всички хора в тази държава са с равни права и всеки има право, колкото другите........да си гледа отбора!?Така, както е в белите държави!!!Или пак както в годините на соца, ще се показват мачовете на два фаворизирани клуба!?И после ще се говори,че те генерират по голям интерес, и без тях българският футбол ще загине........а световният футбол, сериозно ще пострада!!!Моето мнение е, че докато не се създаде добър футболен продукт, ще продължаваме да затъваме и да мизерстваме!!!Този продукт трябва да е насочен към зрителя!!!И то не към определен Зрител, както е обичаят у нас.......а към всички!!!Добър или лош, Домусчиев се опитва да направи нещо!!!Но понеже не е на правилното място, трябва да плюем всичко каквото е постигнал!!!Нямам нищо общо с Разград и не ме интересуват техните дела!!!Просто ми харесва, че имам възможност да следя българското първенство!!!Харесва ми, като се върна от мач на стадиона, да изгледам повторението му и да преценя спокойно спорните ситуации!!!Защото такива по нашите ширини........дал Господ!!!Телевизионните предавания и повторенията, дават възможност да се видят от всички тези ситуации!!!След това всеки може да прецени, кое е неволна грешка и кое е поръчана грешка!!!Иначе слушайки мачовете по радиото, чуваме това, което даден коментатор ще реши да ни каже!!!А някой вече ще е решил.........кой ще говори и какво ще ни каже!!!Камерите ни дават възможност да видим всичко с очите си!!!Не се налага да слушаме обясненията на поръчковите журналисти, за действията на поръчковите съдии!!!Разбира се, по добрият вариант е да гледаме само хубави мачове........без да коментираме действията на корумпирани палячовци!!!Аз се надявам, че някога и такива времена ще дойдат!!!

Наистина ли това ти е водещото?Спорните ситуации?Не гледаш ли добрите отигравания?

baranko
Мнения: 3
Регистриран на: 21 яну 2018 19:21
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот baranko » 22 яну 2018 10:45

не се заблуждавайте -всичко е за пари пари и пак пари.аз съм на мтел от 18 г.защото съм им свикнал на номерата и не забравям едно - че там работят българи ,управляват го българи и се работи по български така че какво може да очаквате.колкото до диемите- там го направиха пак за пари-преди същите мачове ги гледахме без пари а сега трябва да си платиш ако искаш да гледаш-е аз няма да платя като иска да ги гледам влизам в нета.преди за кабелна плащахме 5 лв. на месец за 300 канала а сега за 100 ти искат двойно че уж качеството било по -добро.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Готвача » 22 яну 2018 10:47

"Наистина ли това ти е водещото?Спорните ситуации?Не гледаш ли добрите отигравания?"
Хубавите отигравания ги гледаме на живо/когато можем/а спорните ситуации на запис.Такава е практиката на феновете по целия свят.А както Киро е казал,при нас спорните ситуации решени в ползата на 3 отбора с лопата да ги ринеш.А добрите отигравания...ами ние сме истински щастливи ,ако има по 2-3 на мач.По скоро пропускаме спорните такива,защото се редят всяка минута.Но темата е за Теленор все пак.Моето мнение е че са абсолютни мошеници също като останалите.Имах "щастието" да си купя карти от тях/Теленор/ за времето изкарано в България/около 10 дена/ и като дръпнах чертата-греда.С английска предплатена карта/която не ми е основна/ ми излезе по евтино.Така че на следващата година повторих упражнението с МЕНТЕЛ и отново греда.Сега си карам с английската карта и поне знам че каквото платя съм си го получил.Всичките са маскари е казал класика.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот krasimilkov » 22 яну 2018 10:52

И аз плащам за Диема.И не гледам българското първентсво.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Готвача » 22 яну 2018 10:56

baranko написа:не се заблуждавайте -всичко е за пари пари и пак пари.аз съм на мтел от 18 г.защото съм им свикнал на номерата и не забравям едно - че там работят българи ,управляват го българи и се работи по български така че какво може да очаквате.колкото до диемите- там го направиха пак за пари-преди същите мачове ги гледахме без пари а сега трябва да си платиш ако искаш да гледаш-е аз няма да платя като иска да ги гледам влизам в нета.преди за кабелна плащахме 5 лв. на месец за 300 канала а сега за 100 ти искат двойно че уж качеството било по -добро.

Гледаш без пари,получаваш качество като за без пари.Мач по интернет гледам,само и единствено ако го няма в платените пакети ,а аз си умирам да гледам точно този мач.Качеството по нета е близко до отвратително,няма какво да се лъжем.И ако тези 5 лева са проблем за цял пакет мачове с HD качество ,не знам какво би казал за няколко мача/не всичките/ и 50 паунда на месец САМО за тях.Има и оферти понякога,но цените са несъизмерими.
Хора,радвайте се на това което имате.В Англия мобилните връзки са близки до отвратителните/ако ги има въобще/.Ако не са мошениците и техните номера,в България мобилната телефония е наистина на много високо ниво.За интернета няма какво да говорим въобще.Едва миналата година успях да си пусна оптичен интернет. Смятайте за какво иде реч.Просто номерата на нашите нямат край,само и само да откраднат някой лев в повече.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот krasimilkov » 22 яну 2018 11:00

[quote="NOMER14"]Тия маймуняци - т.нар. мобилни оператори вече не предлагат услугата мобилен телефон. Към него добавят и интернет. За какво му е на 75-80 годишен пенсионер интернет на улицата?

Това не е вярно.Аз използвам Нокиа,коята купих от Мтел за 1 лв.И не плащам за интернет,не че не се опитват да ми пробутат.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот NOMER14 » 22 яну 2018 11:43

krasimilkov написа:
NOMER14 написа:Тия маймуняци - т.нар. мобилни оператори вече не предлагат услугата мобилен телефон. Към него добавят и интернет. За какво му е на 75-80 годишен пенсионер интернет на улицата?

Това не е вярно.Аз използвам Нокиа,коята купих от Мтел за 1 лв.И не плащам за интернет,не че не се опитват да ми пробутат.

За Теленор иде реч


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта