Чухте ли за Теленор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Чухте ли за Теленор?

Мнениеот tornadooo » 21 яну 2018 16:41

Чета сега че норвежците които купиха Глобул се изтеглят. Беше въпрос на време, пише и че около 10% от абонатите си загубили, което не е вярно понеже със сигурност са повече. Аз лично очаквах с нетърпение да ми изтече договора, и като се махнат още доста и ще клекнат. Та мисълта ми е, мислите ли скоро да спрете да плащате на диемите или ще продължавате да търпите? Аз никога не съм им плащал така че друго не мога да направя, но истината е тази, когато голяма група хора реши нещо, малката група ще клекне. Топката е в нашето поле както се казва.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Дидо » 21 яну 2018 16:54

Не само чух но даже и четох,но не мисля да се махам от тях,даже и Диема си плащам защото ми харесва да гледам мачове.
Ето една от многобройните статии по темата.
http://www.mobilebulgaria.com/news/4216 ... rgermarket
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот hydetoshi » 21 яну 2018 18:24

И аз плащам за диемите. Гледам си мачовете. Мисля,че цената не е проблем. Единствено се дразня,за това,че се предават всички мачове от Първа лига и всеки мач се провежда в отделен ден и час. Това е напълно безсмислено . Спомням си с умиление за времената ,когато всички мачове се играеха едновременно и беше истинско преживяване да ги следиш по радиото с включвания на кореспонденти от стадиона.Не казвам,че трябва да е точно така,но всеки мач в отделен час,само и само да се дава по телевизията е прекалено. А за Теленор нямам отношение. Аз съм на Мтел от 17 години.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот sandi74 » 21 яну 2018 18:40

Нерде Теленор,нерде Диема :?: :oops: Тема за лаици и кибици.Иначе и от Теленор и от Диема съм доволен и нямам абсолютно никакво намерение да се отказвам от тях.ФАКТ :!: :idea:

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 яну 2018 18:44

И аз чакам с нетърпение до 20.02.2019 г. да ми изтече договора, за да си сменя оператора.
Във важни разговори на моменти мрежата им се губи, което ме дразни.
:evil:
Иначе Диемите си ги плащам и за сега нямам намерение да спирам да го правя.
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот pomiqr272 » 21 яну 2018 19:13

ЦСКА _завинаги написа:И аз чакам с нетърпение до 20.02.2019 г. да ми изтече договора, за да си сменя оператора.
Във важни разговори на моменти мрежата им се губи, което ме дразни.
:evil:
Иначе Диемите си ги плащам и за сега нямам намерение да спирам да го правя.
8-)


Плати си три такси и ги напускай

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот balef » 21 яну 2018 19:25

Повече от 15 години съм абонат на Глобул сега Теленор. Но от както дойде Теленор уж за по-добре стана по-зле - Имам вила в трънско и клетката е на 150-200 метра от мен и не може един разговор да се проведе губи се сигнала и се разпада разговора и се получи благодарение на Теленор уж обновиха клетките за добро а стана по-зле.Няколко пъти им писах както и разговори проведох с тях да си изпратят мобилна група и да измерят сигнала да ама не - Дреме им на Теленор .....
Сега ми изтича договора и ги напускам !!!

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот pomiqr272 » 21 яну 2018 20:00

Едни с еоплакват от Мтел и подписват с Теленор и твърдят, че са Богове. Други правят обратното. Трети твърдят същото за Виваком. Явно проблемът е индивидуален.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот Дидо » 21 яну 2018 20:34

hydetoshi написа:И аз плащам за диемите. Гледам си мачовете. Мисля,че цената не е проблем. Единствено се дразня,за това,че се предават всички мачове от Първа лига и всеки мач се провежда в отделен ден и час. Това е напълно безсмислено . Спомням си с умиление за времената ,когато всички мачове се играеха едновременно и беше истинско преживяване да ги следиш по радиото с включвания на кореспонденти от стадиона.Не казвам,че трябва да е точно така,но всеки мач в отделен час,само и само да се дава по телевизията е прекалено. А за Теленор нямам отношение. Аз съм на Мтел от 17 години.

Ех какви времена бяха,Спорт и музика си ми беше любимото.
https://www.youtube.com/watch?v=htteAAiIYbU
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Чухте ли за Теленор?

Мнениеот gonzo72 » 21 яну 2018 20:41

pomiqr272 написа:Едни с еоплакват от Мтел и подписват с Теленор и твърдят, че са Богове. Други правят обратното. Трети твърдят същото за Виваком. Явно проблемът е индивидуален.

Напротив проблема е общ и явно не се предлагат качествени мобилни услуги. Защото операторите имат трик - Покриването им е над 90% но забележете от населението а трябва да е от територията на България - Тук е трика като се сметне населението на София,Пловдив,Варна и още няколко големи градове се получават тези 90% а с провинцията какво правим ? Нали и там има хора които живеят и искат да ползват качествени мобилни разговори и Интернет услуги а и много хора пътуват из България и трябва да има качествен сигнал на всякъде !
Всеки иска да прибира пари но да не прави инвестиции !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Thsmith и 19 госта