Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот Groucho » 11 яну 2018 20:24

1982 написа:И какъв ти е проблемът с ДНК-то, че тооооолкова ти е съмнително ??? ....... мислиш, че не е оставил такова на местопрестъплението ли ??! Или се чудиш как са установили чие е ?! .... нали знаеш, че вече е бил осъждан за блудство, което значи, че сигурно имат вече профила на неговото ДНК в базата си данни ?! Все пак при доказването на сексуални посегателства обикновено ДНК-то играе ключова роля. ;)

Да, последната версия е, че сравняват ДНК от панталон с базата данни на регистрираните престъпници. Какво мислиш, събул си е панталона и го е оставил на местопрестъплението? Tц, панталонът не е бил на местопрестъплението.

Очевидно не следиш случая, не пиши наизуст Не е проблемът в ДНК-то, а във всичко, което излезе от МВР и прокуратурата в последните дни. Ако не си чел/гледал ден по ден, по-добре не коментирай "байганьовците", които са го правили и не вярват на МВР.

Болднатото трябваше да го кажеш оня ден, когато те питах как според теб се е случил тестът. Закъсня.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот 1982 » 11 яну 2018 21:49

Не съм следял случая ..... ти сигурно си вътре в разследването, та си толкова наясно. Не съм закъснявал за нищо, просто 2 дена не бях влизал, затова пиша днес. Първо ДНК-то ти беше проблем, като ти бе обяснено, сега пък панталонът ...... човек като има желание да търси конспирации, винаги ще си намери за какво да се хване.

В крайна сметка, това е едно обикновено и просто семейство, версиите за някакви тежки политическо-икономически мотиви са повече от абсурдни. А самото убийство си личи, че е извършено от личен мотив, никой няма да седне да избива деца, кучета и беззащитни бабички заради някоя тъмна сделка ..... при такива се убива съответното лице, пример - тоя Петър Христов.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот Groucho » 11 яну 2018 22:09

1982 написа:Не съм следял случая ..... ти сигурно си вътре в разследването, та си толкова наясно.

Обаче си упорит :mrgreen:

Не съм вътре в разследването, навътре съм в изявленията на разследващите и прокуратурата, които даваха ден подир ден.
Панталонът ти го давам за пример, за да ти покажа, че Ти пишеш наизуст :arrow:
мислиш, че не е оставил такова на местопрестъплението ли

Това ти го написа и то не отговаря на истината, защото пробата, която са сравнявали не е от местопрестъплението по техните думи. Можеш ли да разкажеш сбито последната версия на МВР за случая: хронология на убийствата, мотив, хронология на търсенето на Горския, хронология на действията на Горския от убийството до самоубийството?

Всичко по това престъпление показва некадърност на разследващите. От всекидневните им изявления през това, че не могат да претърсят 1000 квадратни метра площ до това, че залавят след 9 години някакъв педофил, само защото същият се е самоубил. Айде, след като разкажеш сбито хронологията, ако може да кажеш и защо вярваш на всяка дума на МВР по този случай, с какво толкова са ти спечелили доверието.

Сбито, без овъртане: показаха некадърност, избрах да не им вярвам на всяка дума. Дай и ти сбито: хронология на убийството, избрах да им вярвам защото...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот 1982 » 11 яну 2018 22:21

В хода на едно разследване е напълно нормално да има промяна на версии, обстоятелства и т.н., често и самите разследващи са объркани на моменти, това не значи, че има някаква конспирация. Още повече когато са набъркани и повече хора и служби, често има разминавания в тълкуването и обясняването на нещата.

На вас ви е лесно, кесиш в нета и само раздаваш акъл кое как трябвало да бъде. За Бай Ганьо угодия няма .... ако не бяха го открили 2 месеца, щяхте да плюете, че за нищо не ставали ..... като го откриха бързо, сега па било изфабрикувано ... .
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот Groucho » 11 яну 2018 22:27

1982 написа:... .

Отново увъртане. Разкажи хронология на престъплението и защо вярваш толкова на МВР. Примерно: вярвам им, защото точат бензин от астрите. Вярвам им, защото сочат главният им секретар за бивш човек от обкръжението на Мето Илиенски. Вярвам им, защото в този или онзи град обвиняват служители на МВР, че покриват трафик на хора и наркотици, а в София - че в извънработното си време се цанят за охрана на мутрите, примерно.

Сбито, с няколко изречения: последната версия за убийствата в Нови Искър, вярвам на висшите служители и следователи в МВР и прокуратурата поради тези и тези причини, които не се знаят от Бай Ганьо.

Иначе спираш до ниво "Гришата обеща да плати 8 милиона, ама дай му на Бай Ганьо да се съмнява" :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот 1982 » 11 яну 2018 22:38

Ама аз не съм разследващ и няма как да ти обяснявам хронологията на престъплението ..... аз им се чудя даже защо и ви се обясняват толкова много, за Бай Ганьо угодия, той си живее в неговия си филм ...... казваш просто "хванахме лицето Кyро Ми Янко", разследването продължава и готово, няма какво да се обясняваш толкова ..... колкото повече се обясняваш, толкова повече Бай Ганьо ще те плюе. Бай Ганьо обича да е последна инстанция по всеки въпрос. :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот Groucho » 11 яну 2018 22:44

1982 написа:Ама аз не съм разследващ и няма как да ти обяснявам хронологията на престъплението .....

Искам да разкажеш последната версия на МВР, която изнесоха в публичното пространство, за да видя доколко си запознат. Очевидно е, че не си проследил нещата. Толкова по този въпрос.

Следващият път като напишеш, че България е мутренска кочина, направи уточнението, че изключваш МВР от това твърдение, след като безпрекословно им вярваш.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот 1982 » 11 яну 2018 23:25

Не искам да разказвам версиите на лица, които не се занимават конкретно със самото разследване, а са се изтипосали да си правят Пи Ар. Чух веднъж Цацаров като каза някаква тъпотия и повече не съм се занимавал ..... на мен той ми е ясен, дошъл е да си прави реклама, без въобще да се занимава със самите следствени действия. А когато не си напълно наясно с детайлите, нормално е да се изложиш. Но това си е проблем на Цацаров. Не мога от това да правя заключение, че има конспирация.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

WPWW
Мнения: 882
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот WPWW » 12 яну 2018 09:00

Основната теза не е, че полицаите са некадърни/което е факт/, а че са "събирани" доказателства за една предварително замислена версия, с цел да се прикрият истинските извършители.

Къде сте чували ДНК-анализ да е готов 2 дена след престъплението, а откъде са знаели че точно този човек е извършителят? Но те тотално са се оплели в лъжите си - за връзката на педофила с 40-годишна жена знаела само майката, която също е разстреляна... Пълен абсурд. Да не говорим за "самоубийството" със заглушител. Невероятни глупости и невероятното е, че някои им вярват.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Застреляха бивш президент на Локо(ГО)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 яну 2018 20:05

1982 написа:В хода на едно разследване е напълно нормално да има промяна на версии, обстоятелства и т.н., често и самите разследващи са объркани на моменти, това не значи, че има някаква конспирация. Още повече когато са набъркани и повече хора и служби, често има разминавания в тълкуването и обясняването на нещата..

Много неща може да се объркат: мотиви, хронология, дори самоличност на жертва. Но е пълен ташак дори идеята, че може да объркат убийства на НЯКОЛКО човека с по 1 патрон с убийства на НЯКОЛКО човека с "множество попадения". Хайде, 1 човек може да гризне 2, дори 3 куршума, които да излязат само на аутопсия, но 6?

Още когато смениха версията за броя попадения си рекох, че няма начин това да е реална грешка.
А какво, що е станало, как точно... аз не съм "в кухнята" и няма да си съчинявам теории. Даже не бих бързал да оспорвам твърдението, че тоя е истинския убиец.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта