От къде си купувате футболни обувки?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

TheWitch
Мнения: 6
Регистриран на: 11 сеп 2017 15:26
Контакти:

От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот TheWitch » 09 яну 2018 16:21

Тази тема е насочена към футболните маняци. Искам да ви попитам от кой онлайн магазин си поръчвате обувки за ритане, защото искам да си поръчам нещо качествено и на добра цена.
https://how.bg/ - отговори на твоите въпроси

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот kingofpop » 09 яну 2018 22:31

аз си взимам от sportsdirect, има си специална отметка за бутонките.....найковете малко не отговарят на номерата май, ама иначе са ок
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

tintiri_mintiri
Мнения: 1
Регистриран на: 05 дек 2017 10:34
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот tintiri_mintiri » 10 яну 2018 00:35

За Тони Найка не си ли чувал? :o


Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот amoros » 10 яну 2018 11:26

и аз от спортдирект,но провери цените и при тони найка .На метро бяха пуснали адидас за изкуствено игрище и цените им бяха доста добри.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот boabbb » 10 яну 2018 15:01

amoros написа:и аз от спортдирект,но провери цените и при тони найка .На метро бяха пуснали адидас за изкуствено игрище и цените им бяха доста добри.


Може и от Асенчо Таксито :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот Red_Neck » 10 яну 2018 15:43

kingofpop написа:аз си взимам от sportsdirect, има си специална отметка за бутонките.....найковете малко не отговарят на номерата май, ама иначе са ок

Някои модели на Пума също. Поради тази причина спрях да си поръчвам директно от Директа ;)
Има доволно много спортни магазинчета, които внасят от там и цените са много добри.
За 15-20 лв. отгоре предпочитам да меря на място.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот Afganec » 10 яну 2018 16:55

Ако искаш една идея по-качествено - Sportsdirect, тука всичко е гнусно китайско третокласно гаражно производство.
Не че там няма китайци, но поне са направени в официален завод на марката, не в смрадлив гараж, от неизвестни материали.
А най-добре си е да е произведено във Виетнам, Индонезия или Малайзия.

Аз си пазарувам от Sportsdirect, и вече съм научил от кой бранд какъв размер да взимам, обикновено взимам 1-1.5 до 2 номера по-големи.
Иначе, преди 10-12 години, докато науча размерите, редовно си играехме на "връщам го, смени ми го"... ;)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот ivan56 » 10 яну 2018 17:08

Afganec написа:Ако искаш една идея по-качествено - Sportsdirect, тука всичко е гнусно китайско третокласно гаражно производство.
Не че там няма китайци, но поне са направени в официален завод на марката, не в смрадлив гараж, от неизвестни материали.
А най-добре си е да е произведено във Виетнам, Индонезия или Малайзия.

Аз си пазарувам от Sportsdirect, и вече съм научил от кой бранд какъв размер да взимам, обикновено взимам 1-1.5 до 2 номера по-големи.
Иначе, преди 10-12 години, докато науча размерите, редовно си играехме на "връщам го, смени ми го"... ;)


Глупости на килограм :lol:
Това което се продава и тук(в лицензираните магазини) и в "Директа" е едно и също, само, че в повечето случаи тук цената е + 50 кинта отгоре в най- добрият случай.
Това за ментаците също е относително, познат си поръча от едно китайско сайтче Nike Air Max 2017 за 60 долара, едно към едно от към материал и изработка с модела в лицензираният магазин на Найк. Даже продавача в магазина се бъзика, че ментака бил по добър като изработка :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: От къде си купувате футболни обувки?

Мнениеот Afganec » 10 яну 2018 17:50

ivan56 написа:Глупости на килограм :lol:


Не може всички да сме умни и да имаме по 5000 мнения... :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 25 госта