ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот 1982 » 06 дек 2017 21:20

"Тема Ловешки Слугинаж" отдавна е всеизвестен оранжев клозет, чудя ви се как дори влизате в тези бардаци и ги четете .......

Господинът-джудже от Микре може и да няма пари да плати дълговете на ЦСКА към държавата, но за сметка на това явно не му свиди да плаща на разни кyрви, водещи се незнайно защо за журналисти .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22569
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот NOMER14 » 06 дек 2017 23:52

Вие купувате ли си още тия парцали от "реповете".
Убийците на българската преса, респективно журналистика в тях са: Валери Найденов, Петьо Блъсков и Тошо Тошев - първите приватизатори на българското слово под вещото ръководство на БСП(к).
Забравих и оная, дето търсеше любовта народна - Мадам ВВ - куртизанката онова обръчосано цигане.
Анатема!!!
Почнаха да превземат и нета - гледам някакъв КраТунов се появил.

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот JohnnieWalker » 07 дек 2017 09:30

Единствения шанс да пробутат Ловешкия продукт по-скоро в ЕКТ е поставянето на затъналия в дългове Любо Пенев начело на БФС...

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот bsz1916 » 07 дек 2017 09:54

JohnnieWalker написа:Единствения шанс да пробутат Ловешкия продукт по-скоро в ЕКТ е поставянето на затъналия в дългове Любо Пенев начело на БФС...

Любо Пенев няма как да пробута този отбор в ЕКТ , защото той кандидатства за президент на БФС , а не на УЕФА . Ако този въпрос зависеше от БФС , и сегашното ръководство щеше да ги пробута , както ги пробута незаконно в елитната група и дори за да замаже донякъде беззаконията обърна с главата надолу цялото първенство . Стигна се до пародията 4 - тия да се класира директно , а 3 - тия да играе бараж за участие в ЕКТ . ЗА ЩАСТИЕ ТЕЗИ НЕЩА СЕ РЕШАВАТ В ЕВРОПА КЪДЕТО ВСЕ ПАК ЗАКОНИТЕ ОЗНАЧАВАТ НЕЩО , А НЕ В БЪЛГАРИЯ .

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот Заклет Левскар » 07 дек 2017 10:36

Като стана дума за слугинаж - всички микрески лизачи бледнеят пред Ники А.
Няма толкова всеотдаен като него, в опитите си да наложи ОЧЕИЗВАЖДАЩАТА ЛЪЖА, че ГМО изрода има нещо общо с ЦСКА(София).
Всички (БФС, УЕФА, ММС, ГГ, СС, и Дихонов) му казват, че не трябва да бърка тирето с покойника, но той глобява с по една заплата, ако някой журналист от неговия микренски сайт, напише ЦСКА с тире (както е правилно).
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот Лимонадения Джо » 07 дек 2017 11:17

Заклет Левскар написа:Като стана дума за слугинаж - всички микрески лизачи бледнеят пред Ники А.
Няма толкова всеотдаен като него, в опитите си да наложи ОЧЕИЗВАЖДАЩАТА ЛЪЖА, че ГМО изрода има нещо общо с ЦСКА(София).
Всички (БФС, УЕФА, ММС, ГГ, СС, и Дихонов) му казват, че не трябва да бърка тирето с покойника, но той глобява с по една заплата, ако някой журналист от неговия микренски сайт, напише ЦСКА с тире (както е правилно).

Не мисля, че става дума за слугинаж. Аз познавам, а предполагам и ти, фенове на този отбор, които не искат да се интересуват от процесите в Борисовата градина. Не искат, защото така им изнася. Сигурно им е неприятно случващото се, както на нас ни беше страшно неприятно виждайки на таблото да пише Витоша, а не Левски. Но за мен винаги този отбор си беше Левски, независимо как се казва. За тях ЦСКА си е ЦСКА, без значение от регистрация, дългове, фалити и т.н. Но да имаш различно мнение, не означава задължително слугинаж. Хубавото на футбола е, че всичко в него може да се тълкува по-различен начин, което един от модераторите упорито отказва да разбере. Напр. за мен дузпата в мача с Пирин е 100% и никой не може да ме убеди в противното. Предполагам, много хора са убедени в обратното, но това не значи, че имаме нужда от очила и не разбираме от футбол. За жалост в този форум различно мнение не се търпи от никой и тон за това дават модераторите.

bsz1916
Мнения: 2511
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот bsz1916 » 07 дек 2017 11:47

Лимонадения Джо написа:
Заклет Левскар написа:Като стана дума за слугинаж - всички микрески лизачи бледнеят пред Ники А.
Няма толкова всеотдаен като него, в опитите си да наложи ОЧЕИЗВАЖДАЩАТА ЛЪЖА, че ГМО изрода има нещо общо с ЦСКА(София).
Всички (БФС, УЕФА, ММС, ГГ, СС, и Дихонов) му казват, че не трябва да бърка тирето с покойника, но той глобява с по една заплата, ако някой журналист от неговия микренски сайт, напише ЦСКА с тире (както е правилно).

Не мисля, че става дума за слугинаж. Аз познавам, а предполагам и ти, фенове на този отбор, които не искат да се интересуват от процесите в Борисовата градина. Не искат, защото така им изнася. Сигурно им е неприятно случващото се, както на нас ни беше страшно неприятно виждайки на таблото да пише Витоша, а не Левски. Но за мен винаги този отбор си беше Левски, независимо как се казва. За тях ЦСКА си е ЦСКА, без значение от регистрация, дългове, фалити и т.н. Но да имаш различно мнение, не означава задължително слугинаж. Хубавото на футбола е, че всичко в него може да се тълкува по-различен начин, което един от модераторите упорито отказва да разбере. Напр. за мен дузпата в мача с Пирин е 100% и никой не може да ме убеди в противното. Предполагам, много хора са убедени в обратното, но това не значи, че имаме нужда от очила и не разбираме от футбол. За жалост в този форум различно мнение не се търпи от никой и тон за това дават модераторите.

Феновете имат право да подкрепят всекиго , но журналистите са длъжни да се придържат към фактите . Когато УЕФА , чието становище е задължително и за БФС казва че този отбор е нов и не може да участва в ЕКТ , когато и самото ръководство на ЦСКА - СОФИЯ декларира пред КАС , че този отбор няма нищо общо с фалиралия , не може някои САМОЗАБРАВИЛИ СЕ " МОДЕРАТОРИ " да ти трият темата защото си цитирал тия документи , а истината не им харесва . Но много се отклонихме от темата , а тя е че НЯКОИ " ЖУРНАЛИСТИ " СТРЕМЕЙКИ СЕ ДА СЛУГУВАТ НА НЯКОГО ПРАВЯТ " АНКЕТА " , ЧИЯТО ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ Е ДА ПРЕДСТАВЯТ ОБЩЕСТВЕНОТО МНЕНИЕ ТАКА КАКТО Е УГОДНО НА ТЯХ И ТЕХНИТЕ ГОСПОДАРИ . ЗАЩОТО В " АНКЕТАТА " МОГАТ ДА УЧАСТВАТ САМО ТАКИВА , КОИТО МИСЛЯТ КАТО ТЯХ .

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот TristaNNN » 07 дек 2017 11:58

kamilata3 написа:Вие сте непоправими,каквато и тема да се пусне все ЦСКА и Ганчев са ви в устата,нямам думи направо,толкова да ви е вътре това ЦСКА.

Спазвай правилата на форума и изписвай правилно имената на отборите! Посоченият от теб тим фалира и вече не е на футболната карта. Или го наричай Литекс, или му сложи тире София.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот boabbb » 07 дек 2017 13:11

Лимонадения Джо написа:
Заклет Левскар написа:Като стана дума за слугинаж - всички микрески лизачи бледнеят пред Ники А.
Няма толкова всеотдаен като него, в опитите си да наложи ОЧЕИЗВАЖДАЩАТА ЛЪЖА, че ГМО изрода има нещо общо с ЦСКА(София).
Всички (БФС, УЕФА, ММС, ГГ, СС, и Дихонов) му казват, че не трябва да бърка тирето с покойника, но той глобява с по една заплата, ако някой журналист от неговия микренски сайт, напише ЦСКА с тире (както е правилно).

Не мисля, че става дума за слугинаж. Аз познавам, а предполагам и ти, фенове на този отбор, които не искат да се интересуват от процесите в Борисовата градина. Не искат, защото така им изнася. Сигурно им е неприятно случващото се, както на нас ни беше страшно неприятно виждайки на таблото да пише Витоша, а не Левски. Но за мен винаги този отбор си беше Левски, независимо как се казва. За тях ЦСКА си е ЦСКА, без значение от регистрация, дългове, фалити и т.н. Но да имаш различно мнение, не означава задължително слугинаж. Хубавото на футбола е, че всичко в него може да се тълкува по-различен начин, което един от модераторите упорито отказва да разбере. Напр. за мен дузпата в мача с Пирин е 100% и никой не може да ме убеди в противното. Предполагам, много хора са убедени в обратното, но това не значи, че имаме нужда от очила и не разбираме от футбол. За жалост в този форум различно мнение не се търпи от никой и тон за това дават модераторите.


Поздравления за мнението, Джо :!: Да поясня още малко - феновете на ЦСКА, към които се числя и аз, толкова са се нагледали на далавери и мизерии през годините, а и продължават да виждат всеки ден, че вече не ни прави впечатление :| Пусни си новините - където и да се пипне - навсякъде мизерии, милиционерите крадат бензин, та Гришата ли няма да "приватизира" един отбор :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ЖУРНАЛИСТИКА ИЛИ СЛУГИНАЖ ?

Мнениеот kamilata3 » 07 дек 2017 13:14

TristaNNN вземи кажи нещо полезно а не дребни заяждания,но явно толкова ви стига за да се чувствате пълноценни.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Google [Bot], Thsmith и 8 госта