Симеонов - Домусчиев 1:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: Симеонов - Домусчиев 1:0

Мнениеот xtremeee » 12 ное 2017 15:08

Политически се опитват да ударят Лудогорец най вероятно е трябвало да освободим първото място за един друг отбор ,но са отказали и сега ударите на властта
Тоя Симеонов що не се пробва да бутне и едно чадърче на ТИМ ама за там топки трябват

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Симеонов - Домусчиев 1:0

Мнениеот Вълчан » 12 ное 2017 18:39

Кога във тази държава е ставало нещо сериозно по темата кражба и рушвет.....Що си пените като за пореден път Българският народ ще бъде излъган и приспан....Тук специално повечето ги интересува дали ще има пари за Лудогорец отколкото това че пак от техните джобове ще се краде и пак ние ще го плащаме.Аиде на мен не ми дреме щото утре хващам отново пътя за Бавария и ще съм си добре.По добре да плащам пенсиите на дъртите бабички Германки отколкото парите на крадливите ни политици и министри начело със оня рекетьор премиера...

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Симеонов - Домусчиев 1:0

Мнениеот Vura » 13 ное 2017 12:27

DrAvalanche написа:Вурата е неостър дори за стандартите на подфорум домусов фирмен отбор на форум гонг.


А ти пък си импотентен. А не си чак толкова дърт като Дъртелмайер. :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Симеонов - Домусчиев 1:0

Мнениеот iliev72 » 13 ное 2017 20:22

Вълчане значи по-добре да плащаш на баба ти Меркел и шайка ти , така ли ?! Да не си бабоеб ?!
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта